Snažilky od leta 2014

klarisa23
27. feb 2014

Ahojte buduce mamicky, pozeram, ze taka tema tu este nie je 🙂. S manzelom sa chceme zacat snazit o babo od tohto leta, ma este niektora taketo plany?

bandikovajana
27. dec 2015

@lussya pekne fotecky 🙂 my sme sa boli fotit v septembri a este este nemame fotky :( ja som mala taketo, brusko v tych sedych satach pri schodoch na poslednej foto to mam vecer pred porodom. a vy sa ako budete volat? moja viki je 3.1 🙂 a ona isla v 38tt marcus isiel koncom 39tt ale uplne genialne bez nastrihu na 3 potlacenia bol von . som cvicila s epinom

bandikovajana
27. dec 2015

@dohna jejej co to co to citam tak konecne 🙂 gratulka velka a zelam hladku cestu az do ciela 🙂

dohna
27. dec 2015

@bandikovajana dakujem, no dufam ze bude bublinka bojovat🙂

lussya
27. dec 2015

@bandikovajana no moja staršia je 7.1. Tak musím zvládnuť oslavu jej desiatich narodenín a potom už môže prísť. Bude sa volať Martinko. Tak uvidíme, čo a ako to bude. Ja tiež rozmýšľam nad tým anibalom. Ale dosť ma to už dva dni boli odspodu, tak uvidím. Krásne brusko si mala. A ďakujem za fotky. My e ich mali do týždňa.

lussya
27. dec 2015

@dohna samozrejme ze bude. Držím palce.

mimik84
30. dec 2015

Ahojte snažilky, pridávam sa k vám. 🙂 a gratulujem všetkým, ktorým sa zadarilo 🙂

bandikovajana
28. jan 2016

@lussya ahoj tak ako ste zvlaadli oslavu uzz ste na svete ?pochval sa nam 🙂

lussya
28. jan 2016

@bandikovajana ahoj, oslava fajn a každým dňom očakávame malého. 😀 vy ako?

bandikovajana
28. jan 2016

@lussya jej vy ste este 2v1 🙂 ja ze uz si porodila my sa mame fajn uz mame okolo 6kg a 64cm cvalik uz riadni vcera som ho akurat fotila 🙂 zajtra mame uz prve ockovanie tak dufam ze to zvladneme

lussya
28. jan 2016

@bandikovajana malý je nádherný. A malá tiež. Tie jej vlasiska. 😀 ja čakám a matkovi sa nechce.

bandikovajana
10. aug 2016

@dohna ahoj zevraj rodite uz tak drzim palceky

dohna
10. aug 2016

@bandikovajana áno už som v nemocke a zajtra idem na to ak to nevypuknr este v noci😃

bandikovajana
10. aug 2016

@dohna jezis to je super ten moj spunt ja uz stava uz sme ho aj strihali to je aka nostalgia ked som ja cakala ze rano idem na to 😉 drzim palceky nech to ide hladko a rychlo

lussya
10. aug 2016

@bandikovajana môj malý už stojí. Konečná, večne v pozore teraz. Strihať mu nemáme čo. 😀 ale sú krásne naše detičky.
@dohna držím palce a nech to je rýchle a už máš drobca pri sebe.

bandikovajana
10. aug 2016

@lussya jedzis jake ociska ma sukulo 😉

lussya
11. aug 2016

@bandikovajana nádherný...
My už pracujeme na treťom. 😀 snáď sa podarí čím skôr.

bandikovajana
11. aug 2016

@lussya jejda 🙂 to ja sa modlim aby sa nic nepodarilo zatial

lussya
11. aug 2016

@bandikovajana no chceme čím skôr, medzi matkom a Luckou je desať rokov rozdiel. Tak aby mal matko partaka.

marselinm
17. sep 2016

ahojte zienky,ako sa mate?jeeej,dlho som vas nenavstivila,ako pozeram,tak sa nam to vsetkym podarilo,gratulujem k novym prirastkom,tesim sa s vami,my sme uz velky,uz mame 15 mesiacov 😲
@bandikovajana
@dohna
@lussya
a ostatne baby ako?

bandikovajana
18. sep 2016

@marselinm ahoj my sme tiez velky vcera sme mali 11m uz je to chlapisko velky ma 6zubov a dalsie 4 na ceste

marselinm
18. sep 2016

@bandikovajana krasneho chlapceka mas,uz budes chystat zachvilu oslavu 🙂 my mame tiez 6 zubov a dalsie nie a nie na obzore

bandikovajana
19. sep 2016

@marselinm ako sme sa tu zufalo snazili potracali a teraz uz prvu oslavu chystame ani sa mi verit nechce ako to zbehlo rychlo

dohna
19. sep 2016

@marselinm @bandikovajana @lussya aj my sme už veľký, máme 5 týždňov 🙂

bandikovajana
19. sep 2016

@dohna male drobatko krasne :-*

marselinm
19. sep 2016

@dohna jej aky je zlatý 😘
@bandikovajana no veru ušlo to ako voda,pred dvomi rokmi sme sa zoznámili všetky a akých mame krásnych krpcov

lussya
19. sep 2016

Krásne sú tie detičky. Náš Martin už ma sedem mesiacov. 😀 kúpe sa len po stojacky, ma dva zuby, prespi krásne celú noc.
@marselinm ty už akého velkaca máš @dohna krásavec 😘@bandikovajana že rok... Ide rýchlo ten cas

marselinm
20. sep 2016

Veru letí to strašne a @nastickakesinka s ňou je co?my tiez prespime celu noc uz od dvoch mesiacov pretože som nemala mlieko a tak sme na umelom
@lussya

dohna
20. sep 2016

@marselinm nastickakessinka má krásneho syna Leuška 🙂

marselinm
20. sep 2016

@dohna jej super,ako pozeram sami chlapci 😀

lussya
21. sep 2016

@marselinm my sa už snažíme o ďalšie.tak dúfam, že príde čím skôr. 😀 a teraz sú na rade baby.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre