Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

ddanaa
22. mar 2014

Nejako mi to pridalo viac krat

minuska777
22. mar 2014

@ddanaa to uz si mi pisala 🙂

sue
23. mar 2014

Ahojte babule, konečne som si našla chvíľku na Vás - dočítať, čo ste popísali a pozdraviť Vás 😵 Ja ne/očakávam MS vo štvrtok 27.ho, dnes som mala také malé špinenie 😒 tak neviem, hádam je všetko OK... a uvidíme 🙂
Mám takú milú novinku - s drahým sme sa rozhodli vstúpiť do manželstva 😅 ale bude to taká malinká svadba len so svedkami a zatiaľ najmenším potomkom - že ak by bábo čakalo na opapierovaných rodičov, tak mu ten luxus doprajeme 🙂 a vymysleli sme si 1.apríl 😀 tak ak by som sa dovtedy neozvala, tak na nás myslite, nech vykročíme správnou nohou 🙂 je to milé veľmi, už som ani nečakala, že budem niekedy nevesta 🙂 😵 Tak Vás pozdravujem a prajem čo najviac // tento mesiac 😵 😵 😵

ddanaa
24. mar 2014

@sue no to je super, my sme mali tiez mlainku svadbu a bolo to fajn...to spinenie, ze by bolo uhniezdenie? nooo moze byt som velmi zvedava a drzim palceky aby ms neprisla

rybkaa
24. mar 2014

@minuska777 ahoj, no ako? došla nedošla? tá bolesť sa mi nepáči....koľko ti meškajú? radšej si sprav test a keď na ňom nič nebude, utekaj k dr. Ty si už mala mimomaternicové?

rybkaa
24. mar 2014

@sue jeeej, to sa veľmi teším 🙂 tiež som sa pred mesiacom stala nevestou 😀 mali sme síce trošku väčšiu svadbu ako vy, ale aj tak malú, mali sme len 33 hostí a musím povedať, že to bolo super a všetci boli spokojní 🙂 Takže tfuj tfuj tfuj, nech to dopadne dobre a užijete si to, držím palce 🙂 a hlavne MS nech nechodí 😀

minuska777
24. mar 2014

@rybkaa ahoj moja vcera poobede som si robila test a vysli dve silne || ,dnes rano bola testovacia slabsia ...hmm co to?? Rano ma byt predsa HCG vyssie nie? Dufam ze to neni to o com pises lebo ma stale boli ten vajecnik ...

ddanaa
24. mar 2014

@minuska777 no podla mna to, ze zoslabol je asi ok kedze mne tak tiez blbol test prve tt tehu

minuska777
24. mar 2014

@ddanaa no ale co ta bolest vajecnika to mi nejde do hlavy...dnes volam dr..,.

ddanaa
24. mar 2014

@minuska777 no tak radsej zavolaj

rybkaa
24. mar 2014

@minuska777 jééééj no dúfam, že to bude ozaj tehu 🙂 a hlavne zdravé tehu! volaj dr... vieš čo, ono to môže byť to, že mala dojsť MS ale kvôli tehu nechodí a vaječník sa s tým trápi, lebo bol pripravený na MS, ktorá už ale chodiť nemusí 🙂 no radšej nech ťa dr. pozrie, aspoň budeš pokojnejšia 🙂 juuuj ako sa teším, že to konečne niektorej z nás vyšlo 🙂 a test si si robila ten istý ako včera? oni sa tie značky líšia a ako vraví Danka, mohol blbnúť aj test. Mne najkrajšie ukazoval test dr. max, mamatest ešte len duchoval a max už pekné čiarky ukázal, tak skús ešte inú značku prípadne, niektoré tieto lacné testy z číny alebo anglicka zvyknú bludy ukazovať

minuska777
24. mar 2014

@rybkaa dakujem moja za povzbudenie 🙂 bola som u Dr. a ta nic extra nepovedala len mi zobrala moc ten je Ok a povedala ze na bolest si mam dat paracetamol (ten tu v Uk davaju na vsetko)...a zajtra mam ist na vysetrenie do nemocnice tak som zvedava...ach jaj dievcence drzte mi palceky 🙂

rybkaa
24. mar 2014

@minuska777 a brali ti krv aj na potvrdenie tehu? či to zajtra? a čo tá bolesť? stále trvá?

minuska777
24. mar 2014

@rybkaa krv a ostatne vysetrenia zajtra, veru este trva je to skor take pichanie vacsinou ked sedim..idem si dat ten paracetamol ...lebo dnes idem este do prace do osmej vecera

ddanaa
24. mar 2014

@minuska777 aha no drz sa...som zvedava co bude zajtra

rybkaa
24. mar 2014

@minuska777 tak držím palce, nech je to ok 🙂 a kde pracuješ? máš nejakú náročnú prácu či v pohode, že sa môžeš šetriť?

ddanaa
24. mar 2014

Baby tak aom sa rozhodla dat mm spermiogram spravit zatial u urologa, hovoril, ze to je zakladne vysetrenie, ze lepsie je v centrach ale tak uvidim. A on ze 5dni abstinencia. Mne sa to zda dlho

minuska777
24. mar 2014

@rybkaa konecne doma z prace 😝 moja robim na hoteli dost sa namakam ako casnicka,...takze uvidime co a ako a dokedy budem pracovat ale najviac som zvedava na zajtra v tej nemocnici ...potom sa ozvem 🙂

rybkaa
25. mar 2014

@minuska777 no som zvedavá, čo povedia....hádam to bude dobré 🙂
@ddanaa tak 5 dní je v pohode, dá sa to vydržať, my niekedy máme takú pauzu bežne, lebo mm robí na 3 zmeny a často sa míňame 😔

ddanaa
25. mar 2014

@rybkaa o to nejde, ze vydrz ale myslela som to tak, ze ci by nemalo byt napr 3dnove, ze sa mi zda 5dni vela

minuska777
25. mar 2014

@rybkaa
@ddanaa tak dievcata akurat som prisla z nemocnice ...ultrazvuk sa tu v Uk robi az v 12 tyzdni , takze dnes mi brali krv vo stvrtok znovu na krv a potom v sobotu,kazde dva dni preto aby odsledovali ci rastu spravne hormony ako maju a ci je to Ok ...tak som zvedava , na tu bolest vo vajecniku nepovedali nic extra len ze ma asi preto boli lebo z neho vzislo oplodnene vajko a ze sa nemam obavat ...drzte mi palceky 🙂

rybkaa
25. mar 2014

@ddanaa jáááj 🙂 no neviem, čo som čítala, tak často baby písali že po 5 dňovej pauze robili odbery....zrejme testujú aj to, či vedia prežiť tak dlh alebo čo ja viem....

rybkaa
25. mar 2014

@minuska777 supeeeer 🙂 som na teba myslela celý deň, že ako si dopadla, tak sa teším, že to dopadlo dobre 🙂 tak nech teraz pekne hcg stúpa 🙂 a kedy budeš mať výsledky z dnešného odberu? testíky furt čiarkované dúfam 🙂

minuska777
25. mar 2014

@rybkaa dakujeeem moja 🙂 vysledky by mali byt pravdepodobne vo stvrtok ked pojdem na krv znovu ,tak mi povedia ...a tehu testik som uz nerobila ...uz ked ma testuju z krvi tak myslim ze uz je zbytocne testy kupovat ...dnes sa mi chce tak spaaat ,celu noc som spala a aj tak by som znovu spala
..unavena som a nechuti mi skoro nic jest sladke nemozem ani citit 😀

ddanaa
25. mar 2014

@minuska777 juuuj no super tesim sa a drzim palceky nech to len naj pokracuje

ddanaa
25. mar 2014

@rybkaa tak to je fajn, sak nevadi pockame a uvidime....som neskutocne zvedava ako to dopadne

tamtadam
25. mar 2014

no baby - ja idem od doktorky - a dala mi papierik, kde si mám zaznačovať BT - a o tri mesiace mám za ňou s grafmi dojsť a aj s výsledkami zo spermiogramu ... keď som to oznámila drahému tak chudák zbledol - a zajakávano mi povedal že ok, ale mám zohnať takého doktora, kde stačí prísť so "vzorkou", lebo on zo seba určite nič nevypotí v miestnosti, kde sa "to" robí ako na bežiacom páse 😠 tak teraz neviem kde takého doktora zoženiem 😖 ak sa za tieto 3 mesiace teda nič neudeje, tak že mi dá niečo na podporu činnosti vaječníkov a ak sa to s nimi do 3och mesiacov nepodarí tak CAR. Vyšetrila ma klasicky a ževraj u mňa vypadá všetko ok. No tak uvidíme teda ako to dopadne 🙂

minuska777
25. mar 2014

Babuleeee tak mi volali z nemocnice vysledky z krvi ,potvrdene vysoke Hcg 🙂 tak vo stvrtok mi uz budu aj ultrazvuk robit aj krvicku este brat ,taaaak sa tesim 🙂 aky su rychly dnes mi len krv brali a uz su vysledky 😀

ddanaa
25. mar 2014

@tamtadam myslim,ze s tym problem mat dr nebude staci do hod doniest da sa dohodnut...napr ja tiez nesiem k urologovi

ddanaa
25. mar 2014

@minuska777 supeeeer gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre