Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
21. sep 2009

ahoj dzou... 🙂 prave som si precitala clanok a zistila som, ze je velmi dobry na vsetky mozno gynekologicke problemy... tak si ho hned predpisem uz len kvoli mykozam a bolestivej ms a pod. 🙂
a nesmut este kym nevies na istotu, niektorym babam aj v tehotenstve takto skace krivka, takze cakaj do pripadnej ms a nestresuj 🙂

kv3tka
21. sep 2009

ahojte 😀

matusik111
21. sep 2009

ano, meram BT uz od januara, tak sa snazime trafit aj do ovulky, aj ked sa to vzdy nepodari presne. Tiez som si myslela, ze musi sa to podarit hned, lebo sa inak zblaznim. A teraz som tu uz rok ako snazilka a nic ine mi neostava.
Ja som pila aj alchemilku niekolko mesiacov, ale nezabralo. Mozno sa zlepsil hlien. Ale citala som, ze alchemilka sa moze pit iba do ovulky, tak mozno pozor na to.

rosbia77
21. sep 2009

Ahojte všetky,
hoci sa nesnažíme dlho, len druhý mesiac, tak sa rada pripájam.
V mojom nudnom grafe nastala mini zmena 😀 V piatok by mala doraziť mrcha.
Kuknite graf

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

dzou
21. sep 2009

no ja si ju nejak chcem zohnat ale predpokladam ze to bude tazke kedze tu v uk nepozivaju velmi byllne caje 😒 kveti ty nevies kde by som nieco take zohnala?myslim tu alchimelku...

nina88
21. sep 2009

Tak ste ma vystrašili, akurát si pochlipkávam čajík a mám chuť ho vyliať... ☹
AHoj Kveti... Pozrela si mi graf? Myslíš??

rosbia77
21. sep 2009

Ja som alchemilku pila len od 1DC, teda od začiatku menzesu nejaké 2 týždne a potom som 2 týždne pila rebríček. Takže teraz v piatok, keď príde mrcha, zase začnem alchemilku a takto to striedam po 2 týždňoch. Inak tieto bylinkové čaje na mňa pôsobia strašne močopudne, tak radšej večer nepijem, lebo potom musím aj 3-4 krát v noci ísť na wecko a dosť ma to otravuje.

rosbia77
21. sep 2009

Ozaj kv3tka, kukni aj môj graf.
Dik. 😉

dzou
21. sep 2009

teda rosbia to vyzera velmi nadejne 😉

kv3tka
21. sep 2009

tak som trosku docitala 😔 ...
no ninka...vyzera to na blyziacu sa ovulku....teplotka ide pekne dole....mozno dnes,mozno zajtra.... 😉
blackrose...alchemilka je dobra....ale pozor!!!presne ako pise matusik smie sa pit len do ovulacie....potom uz nie!!! 😉
dzou.... 🙂 podla 4teplot po ovulacii nemozes usudit,ci sa to podarilo a ci nie 😉 ....teraz je dolezite aby sa drzala....ved mas pekne poovulacne teplotky 😉
a tu alchemilku som tu ja zhanala...ale zbytocne...ja som si ju dala poslat zo Slovenska 😉
rosbia...drzis sa krasne 😉 ,dokonca dnes si i stupla....super 😉

rosbia77
21. sep 2009

dzou - ani na to veľmi nemyslím. Videla som grafy dievčat, kedy to pekne narastalo a zrazu bum, teplota sa pekne hodila o zem a bolo po paráde 😀 a prišla mrcha ako vyšitá. Preto ani nebudem testovať.

dzou
21. sep 2009

hmm tak asi aj ja si dam poslat zo slovenska... som vedela ze tu s tym bude problem..
hej rosbi viem o com hovoris... pokles moze prist ako z cisteho neba, ale nemysli na to, mozno ty ziadny mat nebude 😉

nina88
21. sep 2009

No keď do ovulácie, tak ja si teda ten hrnček dnes ešte dopijem... 🙂
Kedy je najlepšie robiť ovu test? Ja som robila včera o 19, ale pila som...

kv3tka
21. sep 2009

rosbia 😀 to je uz riziko merania.....ked ta teplotka prestane posluchat a hodi sa o zem jak male dieta 😀

kv3tka
21. sep 2009

ninka ja testujem vzdy okolo 13.00h....plus minus....ale to nieje az tak podstatne,dolezite je minimalne 2hodinky predtym nepit!!!! 😉

dzou
21. sep 2009

no ale zatial ja som si vsimla na mne ze ja mam pomale klesanie tak to bolo aj minule kazdy bliziacim sa dnom ku mrche o policko menej 😒 aj pred touto ovu to slo pomaly nie taky rychly spad...stupanie este nemam tak odskusane

kv3tka
21. sep 2009

kto sa tu kedysi pisal,ze chce na tom ffgrafe mat svoje meno a nie to cisielko? 😕

rosbia77
21. sep 2009

kv3tka - presne tak, človek si ju pestuje, dobre že očami netlačím tú paličku hore 😀 a ono si to jedného dňa urobí čo chce a úplne naopak. Tie prvé dni merania boli také normálne, ale teraz, keď mám finišovať, tak každé ráno je to napínavé ako thriller 😀

kv3tka
21. sep 2009

tak teraz odskusame stupanie 😀 dzou....neboj,na ten 15DC si mala krasny vzostup....ukazkovo ovulacny.... 😉

dzou
21. sep 2009

no sak rosbie ak ja kazde rano az sa bojim pozriet na ten teplomer 😅 a kedze meriam o 5.50 uz je tma tak si na nho posvietim mobilom a to su ine horory

willi
21. sep 2009

...ahojte kocky 🙂 ...tak som konecne tu 😎 ...ste toho ale teeeeeda popisali, ste usilovne vcielky

😀

...moja mrcha prisla na cas - v sobotu, takze ideme dalej 😵

kv3tka
21. sep 2009

dzou...ja meriam o 4.50 😉 a tiez si svietil mobilom 😉 ....ako v trilleri 😀

rosbia77
21. sep 2009

dzou - mi hovor, robím to isté. Meriam o 6.10 a svietim si mobilom a keďže som ešte k tomu silno krátkozraká, tak žmúrim ako vyoraný krt a aj tak nič nevidím. tak zašomrem, hodím ho na nočný stolík, poležím chvíľu a keď idem do kúpeľne, pozriem sa až keď si nahodím šošovky 😀

dzou
21. sep 2009

no uz aj mm o tom vie, lebo sak on netusil ked spi jak zarezany, ale som mu hovorila a keby ste vedeli co na to povedal.... ze ty si kazde rano davas teplomer tam dole a ja vedla teba spim??? to je prenho ako utrpenie urcite by sa rad na to kukol 😀
willi tak skoda, ale zase je novy zaciatok...tak drzim palce aby to teraz uz vyslo...

willi
21. sep 2009

...takze ako tak citam, tak vsetky uz "nabiehate" na meranie...nooo, asi by som sa mala premoct a pridat sa ku Vam, ale mne sa tak nechceeee 😀 😀 😀 ...

...dzou 😉 , dakujem...ved uvidime...co sa ma stat sa stane 😵

nina88
21. sep 2009

Tak ja odteraz nepijem a o 13:00 mi pripomeňte... 🙂 Ale nie, dám si budík... 😉 Pre mňa je horor nepiť 2 hodiny!!! 😠
S tým meraním: ja vždy čakám kedy muž odíde do roboty, takže 6:40, najhoršie je keď ma omylom zobudí 6:00 a ja sa idem pocikať a musím to vydržať... 😅

rosbia77
21. sep 2009

dzou - ja som sa o tom meraní doma ani nezmienila, nemusí mi to drahý komentovať, aj tak sa tomu nerozumie a zaklincoval by to niečím ako - babské somariny 🙂

kv3tka
21. sep 2009

willi ahooj 😉 a kde si sa tolko flakala? 😝
takze mrchana dosla 😠 ....tak je ten najspravnejsi cas,zacat merat..... 😉

dzou
21. sep 2009

to poznam nina...predtym ked som este nemerala bt a mala prist mrcha tak som chcela testovat ci nahodou nebudu// a vzdy to vyslo na piatok a ja v piatok nerobim...tak ma mm zobudil, ale ja som nechcela aby vedel ze testujem tak som sa skoro vzdy takmer docikala 😀 ale aj tak som to nevydrzala a musela som ist este predtym jak odisiel 😅 ale aj tak tam zatial bola len/

willi
21. sep 2009

...ahoj kv3ti 🙂 ...no flakam sa tak skor pracovne a doma zatial nemame internet, lebo som sa len nedavno prestahovali, tak to este nejaky cas potrva..., ale aspon si Vas precitam 😵
...tak vies co, este jeden cyklus bez merania a potom idem na to, ok? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre