Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
21. sep 2009

Moj muž vie,že meriam, ale nechcem aby ma videl... 😝

dzou
21. sep 2009

rosbi..no ja som mu to teiz najprv nehovorila, ale tak vsimol si teplomer pri posteli tak kukal ze co to ci som chora...ale tiez si urcite mysli, ze je to babska somarina...a minule ma prinutil aby som sa priznala ze mi z toho sibe 😀 teda ze jak moc chcem baby....tak som sa priznala 😀

kv3tka
21. sep 2009

tak willi len pekne pracuj,pracuj a ked budes mat net uz aj doma....budes s nami castejsie 😉
...ja ta nechcem nahovarat na meranie...je to kazdeho osobna vec...mne sa do toho tiez moc nechcelo...doktor odporucil a drahy prikazal 😀 ....a ja som poslusne dievcatko,tak meriam 😀

willi
21. sep 2009

...tak to ma byt kv3ti, posluchat treba 😉

dzou
21. sep 2009

no ani on ma nevidi nina sak spi jak zarezany 😀 len ho to trapi ze ja tam dole daco robim a on z toho nic nema 😀 😀

nina88
21. sep 2009

Dzou : Aj ja som sa musela mužovi priznať, že mi z toho šibe... 😀

willi
21. sep 2009

...bibi ☹ , je mi luto, ako ste dopadli na vysetreniach, ale nevesaj hlavu...dnesna medicina dokaze naozaj VELKE zazraky...citala som tu niekolko pribehov, ktore vyzerali uplne beznadejne a nakoniec sa to podarilo...sice to stalo nie male peniazky a o to vacsii psychicky napor, ale ak mas vedla seba cloveka, ktory Ta podporuje a chce to iste, tak to zvladnete...

nina88
21. sep 2009

Tak Dzou, zjavne ste sa našli, ak sa nepodarí´vám bábo, tak nikomu... (pri tom chtíči... ) 😀
Pre mojho muža je to skôr nechutné... 😝

willi
21. sep 2009

...lubi, tak Ty uz mas 8 tt ...krasa 😵 , len nech to ide tak dalej...a objavuju sa uz aj prve nevolnosti? Presne ako pisali kocky, je potrebne dostat nieco do zaludka pred tym ako vstanes, je dobra nejaka susienka a napit sa 😵

dzou
21. sep 2009

no ale tak sme sa konecne dohodli ze ak do noveho roka nic, tak ideme asi nvstivit dr, aj som sa ho pytala ci by siel na spermio ak by bolo treba...lebo daktory chlapi nejak nechcu neviem preco, ale on povedal ze pojde, ale tak mozno dovtedy uz bude zubrienka 😉
willi bibi je uz na tom trosku lepsie vcera som ju citala v jednej teme...je smutna, ale uz je to lepsie 😉

hadassah
21. sep 2009

mne z toho ešte nešibe, my sme sa až v auguste rozhodli, že skúsime, ale nejako sa o tom ani nebavíme. Ja som si začala merať len tak zo zvedavosti, či mi po vysadení HAK nabehne ovulácia. A drahému som povedala, že pravdepodobne bábo bude tak do roka, preto sa na to veľmi nezameriavame. Viac plánujeme letnú dovolenku na budúci rok 🙂

willi
21. sep 2009

...dzou - dakujem za info o bibi 🙂 ... je to tazke, ale cas vsetko vyriesi 😒

willi
21. sep 2009

...kv3tka, aku stranku si to mam nastudovat o grafikoch?

dzou
21. sep 2009

willi zbehni do temy grafy bt ale hned na orvej strane su linky a je tam aj na meriane bt...
hadassah..kazdy to ma inak my snazime od juna...co je len 2 cykly pred tebou, ale drzim ti pale aby ti potom z toho nesibalo...kazdy dalsi cyklus je viac a viac narocnejsi...a kam sa chystate na dovcu?
nina tomu ver ze sme sa nasli 😀

willi
21. sep 2009

...dzou 😉 diky

kv3tka
21. sep 2009

willi.....ta stranka je http://merenibt.xf.cz/index2.html
hadassah....aj to pride uvidis 😉
my sme sa v decembri rozhodli,ze je ten spravny cas...ze sme pripraveni na dietatko....a zacneme od aprila-maja....ani mne zatial nesibe....aj ked,niekedy si myslim,ze aj aaano
😀

willi
21. sep 2009

😉 ...kv3ti, aj Tebe dakujem

dzou
21. sep 2009

no akoze sibe... este zatial nie som v tej faze ako niekotore baby tu na konikovi ze len vidia susedov s miminkami a su nasr...e a zavidia a ze co sa mi premavaju pre domom to si myslim, ze je trosku sila... ved kazdy to ma akodar aj ked niekto mozno neskor...mne zatial sibe tak primerane 😀

kv3tka
21. sep 2009

dzou.tak take zeny su uz "chore".... 😉

dzou
21. sep 2009

no to si presne myslim aj ja 😉 aj tu u nas suseda jedna ma dievcatko sa narodilo pred vianocami a ma este chlapceka 4 rocneho a furt sa hraje pred domom...a co ich mam ist teraz ukamneovat ze ja nemam? sak raz budem mat dufam..

blackrose
21. sep 2009

kv3tka, tak si kupim alchemilku a budem pit len do ovulky a uvidim ci mi to aj na nieco pomoze 😒

willi ahoooooj, aj ja som ms dostala, v piatok.. zajtra koncim a zacnem s meranim, pridaj sa k nam 🙂

takze ako vidim, vsetky mame podobne problemy s nasimi drahymi 😅 a to som si myslela, ze len ten moj je v tomto nejaky divny, ze mu taketo veci vadia 😀

dzou, tak to ja by som musela byt nasrana permanentne 😀 mam 2 kamosky, jedna rodi o par tyzdnou (2-3) a druha o 2 mesiace... dalsie kamosky, co kocikuju a pod. Urcite ma trosku pichne pri srdiecku, ked mi kamoska ukazuje nakupene vecicky pre malu, postielku a pod. ale rozhodne nezavidim... boooze, to uz je na psychiatriu!!!

dzou
21. sep 2009

no sak jasne ze ti je trochu luto,ved aj mne ale to je vazne na psychiatra...
nooo moj teraz ten teplomer vola ze p...y teplomer 😀 je velmi vtipny... 🙂

kv3tka
21. sep 2009

tak potom asi moj je divny 😀 ...jemu to vobec neprekaza...dokonca i tomu veri,ze to funguje 😝 ...a to on v tychto veciach je dost svojsky 😀 ....

blackrose
21. sep 2009

🙂 dzou tak to mas pekneho uchylacika doma (v dobrom myslim) 🙂 to moj je tiez, ale kedze som si do teraz merala v ustach, tak mu to luto nebolo, ved uvidime od zajtra, prip. pozajtra ako sa bude tvarit, ci mi ho nebude chciet podrzat 😀
... ale on este spi, ked ja meriam, on sa nezobudi ani na budik 😀

dzou
21. sep 2009

no sak mojmu to neprekaza, len si robi srandicky a ci tomu veri to neviem... sa ho musim opytat 😀

nina88
21. sep 2009

Dzou to už nie je ,,šibanie,, o akom hovoria naši mužovia... To je extrém, keď už sa na to nejaká žena takto pozerá, ale neodcudzujem, lebo nikdy neviem ako dopadnem.. Teda ja nie, už mám dieťa, ale také čo nemajú a nemôžu mať, tým to hrozí... ☹
Len pol hodina prešla od mojho nepitia a mám sušinu... 😝

willi
21. sep 2009

...ahoj black 😉 ...takze ides aj Ty do toho - super...ja si to teda poriadne nastudujem a uvidim, ale mam z toho depku 😝 😀

kv3tka
21. sep 2009

babenky...teraz asi trosku od veci....ale nemate neaky babsky recept...na "zapecenie"? 😝 ....poslednu dobu mam s tym dost problem ☹ ....niekedy aj 3-4dni nic 😔 ...brusko boli,je nafuknute a uz si neviem rady....pomahala activia,ale neak prestala 😠

blackrose
21. sep 2009

ninka, to ja sa niekedy napijem aj po 4 hodinach, ze aha, ja som este nepila!!! 😀 ja niekedy za 8 hodin v praci vypijem 0,5 l vody a to sa tesim, ze ako vela!!!! 😖

nina88
21. sep 2009

Mojmu to nevadí, lebo vie, aké mám problémy s ovulkou, takže ma podporuje, len sa na to nemusí pozerať... Cez týždeň v pohode, to je preč, ale teraz cez víkend to bolo vtipné... Ráno mi hovorí: počuj, ja som myslel, že sa mi sníva, zazvoní budík, prevalím sa, ty v ... teplomer... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre