Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

willi
21. sep 2009

...kv3ti, tak na toto je udajne dost ucinna voda z kysle kapusty - ale skor z takej domacej 😀 , inak ma nic nenapada 😒

kv3tka
21. sep 2009

moj sa preberie na budik...ale hned spi dalej 😉 ....neake pomahanie,ci pridrzanie ho ani nenapadne 😨

blackrose
21. sep 2009

kv3tka, nemam z vlastnej skusenosti, ale vraj marhulovy kompot pomaha... pripadne si kup vlakninu a papaj ju kazdy den. Ja som tiez mala tieto problemy, asi mesiac som ju jedla a teraz zatial v pohode.

nina88
21. sep 2009

Kveti lanové semienka sú super, len neviem či ich v uk máte, ale tak snáď... Namočia sa na noc do vody a potom sa dajú do bieleho jogurtu... Sušené slivky tiež zaručené... Kvas´áková voda, burčiak...

blackrose
21. sep 2009

ninka... 😀 chudacik
kv3tka, skus si zvysit prisun vlkaniny vseobecne v strase a to by ti malo pomoct...

dzou
21. sep 2009

black sak oni prespia asi vsetko, no nie? a teda uchylak je 😀 😀v dobrom 😀 😀
nina z susina 😀 😀 😀 ako netreba odsudzovat, ale vazne si myslim ze ta dotycna by sa mala ist liecit alebo aspon pokecat so psychologom lebo to nie je zdrave ... ja viem ze kopec bab co tu je na konovi uz ma nakupene aj nejake vecicky pre mimco neodsudzujem to kazdho osobna vec, ale ja by som to nedokazala...ako si mozem byt ista ze budem moct mat deti?ja viem ze je to krute, ale pre mna by bolo ovela horsie ze by som mala doma uz pomaly ceu detzku izbu zariadneu a nic z toho... jedna baba mi tu povedala ze sak potom to aj tak budes musiet kupit...no sak ano, ale kupim to potom sa budem teraz ukracat o radsot z toho ze budem tehu?

willi
21. sep 2009

...kv3ti a ked spojis tu kapustovu vodu a marhulovy kompot, tak to zaberie urcite 😀

blackrose
21. sep 2009

dzou, presne, mas pravdu... podla mna je to divne a ja som niekedy taka chora, ale mna by hned napadlo, ze keby som si kupila nieco pre mimi, tak by som si to tym zakrikla a tym duplom by som nemohla otehotniet... ved aj my sme si v nasom podkrovnom bytiku vyrobili izbu z takej zimnej zahrady, pretoze doteraz sme mali cele podkrovie priechodne... a vraveli sme si, ze kym nie som tehotna, aby sme potom neprerabali a neprasili a ze to bude detska izba... a teraz mam z toho take male vycitky, ci sme si to tym nezakrikli... ja viem, ze je to blbost a tak, ale je to taky neprijemny pocit...
preto si teraz vravim, ze to nie je detska, ale hostovska a ideme prerabat obyvacku, tak sa tam na chvilu nastahujeme, takze sa nam aj tak hodi...

blackrose
21. sep 2009

willi 😀 tak to veriiiiiim

willi
21. sep 2009

😀 😀 😀

kv3tka
21. sep 2009

dakujem vam za rady....kapusta i kompot ma prezenie...to funguje....ale myslela som skor nieco na upravu 🤐
ninka lanove semienka som si tu kupila a papam ich(sice nie pravidelne,ale casto)....na chvilku sa mi zdalo,ze to pomohlo,ale uz opat nie ☹ ...tak este skusim tie susene slivky 😉
dnes mi pomohla kava na lacno 😀 ....a lekarka mi odporucila vecer k posteli polozit pohar letnej cistej vody a rano prv ako vstanem vypit a vraj uz pobezim 😀 ....skusila som to....aj som bezala,no slo to inym "otvorom" 😀

dzou
21. sep 2009

no ja som zatial nikdy nepovedala na nasu druhu izbu ze detska ako jasne ze ma to napadlo, ale niee stale je to este len ''druha izba'' 😀
a kvetii ja neporadim je nemam nastatsie take problemy 😀

kv3tka
21. sep 2009

tak Vam dakujem za rady 😉 ....a vidim,ze ste sa pobavili,ze willi? 😀

willi
21. sep 2009

...jaaaaj kv3ti, tak Ty to potrebujes dat naporiadok...no tak v tomto nemam tiez nejake extra skusenosti...ja rano hned ako vstanem, dam si pohar vody, potom kavicku a nemam problem 😀 😀 😀

...inak dzou, my druhu izbu volame "pracovna", takze tiez nie detska izba 😀

dzou
21. sep 2009

kveti ja viem ze moja kamoska este na svk tiez mala take problemy a ona jedal tu vlakninu neviem ako to vyzeralo albo co to vlastne bolo ale viem ze jej to veeeeelmi pomohlo 😉

blackrose
21. sep 2009

dzou, keby sme mali tu izbu k bytu uz od kedy tam byvame, tak tiez by som to tak nenazvala, len tu izbu sme isli robit vyslovene kvoli tomu, ze sme planovali babo... ale tiez tomu nehovorime detska, ale izba (kedze mame len tu jednu) 😀

nina88
21. sep 2009

Na celkovú úpravu sú super probiotiká + vláknina...
45 minút bez vody 😠
Nina - Sušina... To si super vymyslela dzou... 😀
To ani cikať tie 2 hodiny??
Možno myslíte že mi šibe, ale ja pijem fakt non stop... Mám na stole 2 pollitrové poháre vody, tie do 3 hodín sú fuč... Ja vypijem aj 5 litrov vody denne... Proste si to moje telo žiada. Nie ochutené veci, čistú vodu...

willi
21. sep 2009

...kv3ti, ale to v dobrom som sa, nie tak skodoradostne, taketo potiaze su na sisku, to viem 😒

blackrose
21. sep 2009

ninka, tak to je super, ja keby som aspon 2 litre vypila, tak by som bola nadsena... vo velkych horucavach sa mi to podari, ale takto nie... ☹

blackrose
21. sep 2009

idem obedovat, caute zatial 🙂

simib
21. sep 2009

Ahojte.Vidím,že Vás je tu veselá kopa a dobrá partijka.Môžem sa pridať?

aduliak
21. sep 2009

no sa to tu rozbehlo.... 🙂 mne dnes konci mrcha, tak som sa rozhodla, ze zacnem merat....aj ked neviem, ako sa k tomu dokopem kazde rano 🙂spytam sa este jednu smiesnu otazku... mozem merat klasickym ortutovym teplomerom alebo to treba nejaky specialny? 🙂

kv3tka
21. sep 2009

ale ved ja chapem....i ja sa z toho smejem 😀 ....a rozculuje ma drahy,ten to robi aj za mna 😀 ....

inak dzou,specialne pozri na tento graf: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ten teda vobec nevyzeral na // a predsa 😉

willi
21. sep 2009

...inak suhlasim s Ninou, pitny rezim je dolezity...myslim, ze sa to odzrkadluje na celkovom metabolizme 🙂

dzou
21. sep 2009

simib jasneeee 😉
nina-susina 😀 no ale niekde som citala ze pit vela je zdrave tak 2.5litra ze uz ked je toho viac tak to tiez nie je az moc dobreeee zevraj aj vtedy ak nejaka bab chce schudnut i ked pisu ze vela pit potom sa ti ta voda uklada... a inac ani cikat!!

simib
21. sep 2009

Dzou dík.Idem trošku čítať,nech viem čo preberáte. 🙂

kv3tka
21. sep 2009

simib vitaj.....kazda je vitana 😉
adulka mozes,aj ked to urcite nebude 100%tne.....odporuca sa specialny na meranie BT....ale aj klasicky digitalny.... 😉

aduliak
21. sep 2009

Ahoj Simib....vitam ta u nas 🙂

simib
21. sep 2009

Ďakujem babenky. 🙂

willi
21. sep 2009

...simib 😉 - vitaj medzi nami snazilkami a lubkou tehulkou 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre