Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
9. okt 2009

willi, aj ja som si to myslela, a dost som bola prekvapena, ako mi to ide a ze v podstate este v polospanku dokazem merat a ze ma to vobec napadne 😀 a cez vikend mi to tiez nevadi, pretoze hned potom zase zaspim ani neviem ako...
adu, to som si aj ja myslela este pred tyzdnom 🙂 ale teraz ako som uz vo faze cakania, tak je to so mnou hrozne... nenahovaram si nic, ale stale v kutiku duse verim, ze sa to podarilo 😅 a to ze mam citlive prsia, tomu tehu vobec nepripisujem, pretoze to mavam pred ms. V podbrusku ma pichalo aj minule mesiace. A aj tak si myslim, ze vsetky tehu priznaky zacnu az ked vynecha ms a neskor.
Kamoske meskala ms tyzden, test bol pozitivny a az vtedy citila, ze je nejaka naliata. Do vtedy nic nepocitovala. A potom to uz islo rychlo... unava, vela slin, zly zaludok apod.

willi
9. okt 2009

...inak tento tyzden som sa stretla s mojou znamou (nevideli sme sa asi dva roky) a ma uz rocneho chlapceka...no kym sa ho dockali, snazili sa 5 rokov, po tych piatich rokoch otehotnela a potratila v zaciatku 😢 ...prestala dufat, ze sa to este niekedy podari a povedala si, ze to necha uz tak...isli na dovolenku a tam sa asi zadarilo...no dva mesiace ani nevedela, ze je tehu (ms jej meskala, ale nemala ju po potrate pravidelnu), testy vsetky negativne, tak isla ku dr. a ta jej oznamila, ze je v druhom mesiaci 😵 ...povedala, ze je to vsetko o psychike 😎

willi
9. okt 2009

...bibi a lubka sa tu dlho neukazali 😒

blackrose
9. okt 2009

ja vobec nechapem, ako to vsetko okolo tehotenstva funguje... je to hrozne... ☹ ten co nechce (resp. neplanuje) otehotnie na prvy sup a ten co chce, sa moze snazit kolko chce a nic. 😖
psychika urobi asi vela, ale aj tak tomu nerozumiem, preco to psychika takto pokazi... ved vajko je, spermia je, len sa nejako minu kvoli psychike??? to je divne...

no bibi sa tu uz ukazuje len obcas, odkedy zistila, ze maju zly spermiogram a tak nejako prestala dufat... a lubka neviem... asi si uziva tehu 🙂

nina88
9. okt 2009

Black ja som to tu minule vysvetlovala ako to je. Liečitel mi to vysvetlil... Tým, že tak chceme, sa vela energie presúva do panvy a je ako otočený magnet(proste sila) ktorá nedovoli vajku a rybke sa spojiť...

blackrose
9. okt 2009

☹ hej, citala som to ☹ ale aj tak je to hrozneeeeeeeeeeee 😒
ok baby idem ja pracovat, majte sa tu krasne a v pondelok sa vidime 🙂 mozno sem nakuknem aj cez vikend...

willi
9. okt 2009

...idem kocky aj ja od Vas...takze tiez sa uvidime v pondelok...zelam vsetkym krasny vikendik 😎

aduliak
9. okt 2009

uf...som sa prejedla..... 😒

kv3tka
9. okt 2009

ahojte babenky... 😉 prisla som Vas pozriet....je tu este niekto 😕 ?

trosku som Vas docitala...a v prvom rade...flamenga moc moc drzim palceky....ciarocky mas krasne.... 😉 tak sa drzte 😵
a ako tak pozeram mame tu viacero adeptiek na //....tak moc drzim palce,nech uz to tu konecne niekto roztociiiii 😀

kv3tka
9. okt 2009

inak zatial sa mi dari...a poctivo meriam i doma 😀 : http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
a neviem,ci je to tym zhonom a rychlym dovolenkovym tempom 😀 ...ale nic na sebe nepocitujem...dokonca ani prsia ma nebolia 😝 ...a to ma vzdy bolia uz par dni po ovulke... 😒

aduliak
9. okt 2009

Ahoj Kv3tka....ako doma? 🙂 a co hovoris na moj dnesny pokles teploty? ja som sa zlakla 😠

aduliak
9. okt 2009

jej Kv3ti a mas krasny graf...uplne tehulkovsky 🙂

nina88
9. okt 2009

No kveti, toto vyzerá nádejne... 🙂

kv3tka
9. okt 2009

ahoj adulka 😉 ...uz som sa zlakla,ze tu budem trpiet samomluvou 😀 ...doma je super-fantasticky....vymalovane...kuchynu nam montovali vcera....tak sa z nej velmi tesim 😝 ...je presne podla mojich predstav....ked bude cas pofotim a potom vlozim fotky 😉
prave cakam mm....isiel zubarovi na preventivku 🙂 ...a potom ideme kupovat postel...a lampu do kuchyne a pracku a uz ani neviem co 😀

adulka,no vyzera to ako IP...teda zeby uhniezdenie 🤐 ....na mrchu je este velmi skoro 😉

aduliak
9. okt 2009

strasne sa mi pacilo obdobie, ked sme sa zariadovali, to behanie po obchodoch.....super 🙂
na fotecky sa uz tesim....
s tym IP....bodaj by si mala pravdu, ale proste sa na tehu necitim 😒

kv3tka
9. okt 2009

ahoj ninka....no teplotky su zatial pekne hore....ale tak mne klesa bud postupne alebo az v den mrchy 😉 ...a to ma este par dni cas 😀 nic si nenahovaram....a ako som uz pisala nic nepocitujem....ziadne priznaky,dokonca ani moj klasicky PMS 😖

aduliak
9. okt 2009

no Kv3ti....mozno praveze to,ze nic necitis bude "ono" 😀 to by bola ina sranda, keby nam to vyslo naraz 😀

kv3tka
9. okt 2009

adulka i ja si toto odbodie uzivam....milujem,ked nieco pribudne,ked vidim ako sa nas sen o krasnom byte postupne plniii 😉 ....az mi bude luto opat odist do Skotska a nechat ho tu opusteny 😢

aduliak
9. okt 2009

tak to ti verim.....ked budujes nieco svoje, nechce sa to opustat ....

blackrose
9. okt 2009

ahoj kv3tinka 🙂 je super, ze mas zhon a nemas cas rozmyslat nad sebou a pripadnymi priznakmi 🙂 ja sa tiez snazim, citim sa tak ako kazdy iny mesiac, ale predsalen trosinku verim, ze sa to podarilo 😅
uz sa tesim na fotky vasej kuchyne, som zvedava 🙂 my ideme dnes s mm na veceru (len tak si chceme vyjst) a zajtra zaciname s prerabkou obyvacky. Ale toto je ta horsia cast... prach a spina 😖 snad to rychlo zvladneme.

blackrose
9. okt 2009

predsa len som mrkla 😉 neodolala som 😀

kv3tka
9. okt 2009

veru nic necitim....a mozno je to len tym,ze nemam cas sa sledovat a pozorovat a nahovarat si priznaky 😀

prave som pozrela simib graf 😠 ....a tak vyzeral nadejne....s tolkym snazenickom ☹

blackrose
9. okt 2009

uz sa clovek nevie na nic spolahnut... asi to naozaj proste pride v pravu chvilu... ci sa snazime viac alebo menej, ci sa pozorujeme alebo nie, ci si davame pozor alebo nie...

kv3tka
9. okt 2009

ahoj black...som rada,ze si neodolala a prisla.... 😉
jasne nadej umiera posledna...a tento mesiac sa tvoj grafik pekne maluje 😵 ....uz len ho zakoncit na zeleno mu chyba 😉
jaaaaaj,tak zelam rychle zbavenie sa prachu a spiny 😉 ...to je na tom to najhorsie...ale tak musi do byt a potom tie doladovacky....stoja zato 😵

kv3tka
9. okt 2009

veru black....nic nie je zarukou na 100% tehu....pride to,ked bude to spravne vajko a kvalitna rybicka
prave vcera som stretla jednu z ulice...(z takej neuplnej,divnej rodiny)....a s bruskom pred sebou 😒 ....a mama mi povedala,ze ani nevie s kym to caka....vraj mala len raz sex na zabave za kulturakom s takym peknym chlapcom 😠 ....mimochodom ma 15rokov...aj ked vyzera na 20-25 mozno

nina88
9. okt 2009

Joj baby, bodaj by som tu zostala sama a všetky sa presuniete do témy tehulkovania... 😉 Ja som si to šťastie už raz prežila prajem to každému... 😉

blackrose
9. okt 2009

uz sa tesim, ked budeme davat nove parkety 🙂 to uz bude vsetko ostatne hotove, zakryje sa ta spinava podlaha a je krasne cisto 🙂 to je taky najkrajsi moment a potom uz len nabytok novucky postavit 🙂 sa tesim... sme si dali spravit taku atypicku kniznicu do sikminy, tak som zvedava, ako to bude vyzerat 😀

kv3tka
9. okt 2009

ninka....dockame sa vsetky....skor ci neskor.... 😉

blackrose
9. okt 2009

aj mne sa zda tento mesiac moj grafik taky iny, pekny... tak dufam, ze si nerobim zbytocne nadeje (nezakriknem to) a nesklame ma... no ja stale veriiiiim 🙂

je to hrozne, ked si to clovek predstavi... ake baby maju take male "stasticko" a ani si ho vtedy nevazia... to tak asi ma byt, aby sme si to vazili, musime si to riadne vybojovat 🙂

kv3tka
9. okt 2009

my prave rozmyslame,vymyslame a kreslime,co na chodbu?.... 🙄 ....bo nikde nemame skrine....a chodba je velka,tak chceme neake mohutne vstavane skrine....ale neake netypicke 😝 ,no zatial nas nic nenapada....hladame aj na nete....i v rakuskych casakoch....uvidime,ci na nieco prideme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre