Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

willi
12. okt 2009

...zara - je to jasne asi kazdej z nas ako si to myslela, takze klud 😉

katka.he
12. okt 2009

a ninka je specificky obzvlast jedinecny pripad so stastnym koncom🙂))

willi
12. okt 2009

...musim od Vas odbehnut, tak piste, piste, piste, aby som mala neskor co citat 😀

katka.he
12. okt 2009

papa wili..a cakame ta🙂

zara1982
12. okt 2009

Aha, uz som sa zlakla. Viete, v poslednej dobe ma vsetci v praci a uz aj doma presviedcaju ze som totalne nemozna, skoro uplny idiot.

katka.he
12. okt 2009

no zara... vidim ze si na tom zle.... tak
1./ kto je stale super nech hodi do teba kamenom
2./ kto sa nikdy nemyli tak nech hodi kamenom
atd.... vo vsetkom ...musis byt v pohode moja, pretoze inac sa vam nepodari ...myslim to babo... no nemysli si ze ja som az v takej pohode nie som..ale nezamyslaj sa nad tym co si myslia ostatni..kazdy sme jedinecna osobnost... takze vycar si usmev na tvari aj ked ti niekto povie ze si idiot..povedz ze dakujes..lebo mohla by si na tom byt aj horsie... ako napriklad imbecil... to je ten treti najhorsi stupen🙂))

nina88
12. okt 2009

keby som nevedela ako to myslí, nedám tam smajlíkov, len to bol proste s tou 16-tkou gól a nedalo sa nereagovať.... 😀
Podla mňa je v dnešnej dobe problém ten, že si ludia myslia, že dieťa je na ,,objednávku,, ,,samozrejmosť,, keď Boh chce, vtedy príde... Je jedno kolko má žena rokov...

nina88
12. okt 2009

Kati... 😀

katka.he
12. okt 2009

ninka...no ja osobne si to nemyslim ze je na objednavku 😀 😀 😀 ... vies kolko krat sme si ho objednavali a zatial nic 😀 😀 😀 😀

nina88
12. okt 2009

A možno by si sa mohla zamyslieť, prečo ti to každý hovorí... Bez vetra sa ani lístok nepohne... 😀

zara1982
12. okt 2009

Ano, moj stav je vazny 😀 , ale ozaj...volako to na mna mimoriadne tazko dolahlo tento mesiac. Nedostala som, test negativny, do toho mi zmrazili krcok, teraz sa hoji, musime trosku cakat s tym snazilkovanim, som na marodke, vonku leje...a este som aj ten teplomer stratila...

katka.he
12. okt 2009

asi zlyhal kurier 😀

katka.he
12. okt 2009

zara..aspon mas dovod kupit si novy a lepsi teplomer 😀 ... zacni brat zivot s lahkostou..lebo sa zblaznis... 🙄

dzou
12. okt 2009

bre ranko kocky som vas nejak zanedbavala 🙂 ako sa mi mate ?
vytam zaru medzi nami 😉
no mne sa to uz blizi vcera sme poskladali novu postel 😀 ale pokrstili sme az dnes rano tu je grafik cakam ze do piatku by tu mala byt ovu 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

katka.he
12. okt 2009

servus dzou

dzou
12. okt 2009

joj ale asi uz aj padam ide daco porobit lebo dnes mam mm doma az zajtra robi tak urcite bude hubovat ze som cely den na nete a nic nie je spravene 😝 idem varit kur.perkelt 😵

andreasek82
12. okt 2009

ahoj holky, jen vas chci povzbudit.. my se snazili od unora do rijna, taky uz jsme si rikali, proc to nejde a mame trimesicni holcicku.. nejspis mi pomohl clostilbegyt.. teda vzala jsem ho jinak, nez jsem mela, takze buh vi, ale proste to nejak zabrala a pred rokem 15/10 jsem na testiku objevila //..
budte psychicky v pohode a moc na to nemyslete.. jinak jsem pila kontryhel a tomas pil kotvicnik a jedl vitamin e 😉 neco z toho proste zabralo a ted jsme moc stastni, drzim vam vsem palecky 😉

katka.he
12. okt 2009

jaaj andreasek.... je prekrasna🙂 a tesim sa s tebou... a vsetky co sme tu si naozaj zelame najst na testiku //

dzou
12. okt 2009

dakujeme andreasek 😉

andreasek82
12. okt 2009

katko urcite to bude co nevidet 😉 ja tomu vubec nemohla uverit, kdyz jsem tu druhou slaboulinkou carku uvidela 😵

zara1982
12. okt 2009

Ahoj Andreasek, prave mam pred sebou caj z alchemilky /kontryhel/. Citala som ze posilnuje maternicu. Verim ze to najblizsie vyjde...lekar mi nechce po tolkych mesiacoch nic /tabletky/ napisat, tak to skusame aj bylinkami. Osvedcene je vraj aj obcas zmenit miesto /skor "vzduch"/ milovania. Tak sa najblizsie chystame cez plodne dni ku svokrovcom. Tam to "za mladi" /teda za slobodna bolo vzdy o inom... 😀

katka.he
12. okt 2009

vdaka...uz mi to meska jeden den tak.... trolilinku tajne dufam ze by to mohlo vyjst..ale vobec sa na to necitim, ze by som mala byt tehu 🙂 ..ale co uz... raz to vyjde...

andreasek82
12. okt 2009

zara: bylinkam taky verim, vzdycky po nich sahnu driv nez po nejake tabletce, ale tech 8 mesicu uz se mi zdalo dlouho, tak jsem vzala ten clostil..
katka.he: mne se hlavne strasne nalila prsa.. ale kazda ma jine tehu priznaky 😉

nina88
12. okt 2009

Ja padám, dnes ma to tu akosi deptá... Hurá do roboty... 😀 😝 Dúfam, že ja nebudem nikdy tak negatívne na tom... 😒 Asi sem už neprídem tak skoro, potom dám vedieť, či to pomohlo... 😉 Nezcvoknite sa tu baby, papa

katka.he
12. okt 2009

tak sa maj ninka ..

aduliak
12. okt 2009

baby....ziadne negativne myslienky!!!! viete, ze to mame zakazane!!!! 😀 ahoj andreasek...dakujeme za povzbudenie!
Kati a nebudes testovat? 🙂

nina88
12. okt 2009

Veď to Adi... Veď to...

nina88
12. okt 2009

Adi kukni čo našli baby z druhej témy: http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=324
podla mňa niečo úžasnéééé

aduliak
12. okt 2009

wow Ninka...parada....aj ja uz chcem kupovat taketo veci.... 😠 ale je to super, hned by som to objednala, keby som mala pre koho... 🙂

nina88
12. okt 2009

Ani drahá a použitelná na 10 rokov... Neuveritelné čo už vymyslia.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre