Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
12. okt 2009

vsak prave ta cena ma zarazila 🙂 ten link si musim ulozit...

willi
12. okt 2009

...tak uz som opat tu 🙂

...jeeej, maminka andreasek nas prisla povzbudit? ...dakujeme ...malicka je naaadhernaaaa 😵

...ahoj dzou...ako sa dari? Ten perkeltik by som si dala 😀

willi
12. okt 2009

...aj ja uz chceeeeeem nakupovat 😵

dzou
12. okt 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 no este len musim skocit do obchodu a nakupit 😀

katka.he
12. okt 2009

adi este som netestovala.... 🙂

aduliak
12. okt 2009

a kedy budes? ja som zvedava a mam taky pocit, ze by si aj mohla byt tehu, lebo to tu potrebujeme ako sol 🙂

katka.he
12. okt 2009

bola by som ta najstastnejsia osobka na svete... teplota sa stale drzi na 37,2.... tak uvidime... vies ze mam troska strach testovat.... ale nie z testovania ako z negativneho vysledku 😖

dzou
12. okt 2009

joj kati verim ti... aj ja uz nechcem vidiet iba jednu / ☹ 😠 preto som aj zacal merat bt...je to potom menej sklamania aspon pre mna kedze ne teplota pred ms klesa postupne uz viem ze sa blizi ak zacne klesat

katka.he
12. okt 2009

dzou ja som merala teplotu 1,5 roka potom som prestala ale znova som zacala.... zatial sa drzi uvidime co bude dalej..zatial to meska len jeden dnik..co je malo... mam doma aj jeden testik..ako ako som vravela som strachopud 😀

aduliak
12. okt 2009

presne viem, o com hovorite....ja som netestovala uz dlho, ten cisty test na mna neposobil moc dobre...ja som si dala zavazok, ze budem testovat az na 5.den meskania, lebo tak dlho mi meskala hadam raz v zivote 🙂 teplotku 37,2 som v zivote nemala 🙂

willi
12. okt 2009

...aj Vam sa chce tak hrozne spat? Toto pocasie, to je hroza 😝

katka.he
12. okt 2009

ja mam stale po ovulke teploty najnizsia je 36,9 az po 37,3...to bola moja najvyssia... 3 dnisa drzala na 37 a dnes stupla na 37,2... takze zajtra rano podla mna klesne...a bude po radosti.... ale nevadiiiiiiiiiiiiii 😉

aduliak
12. okt 2009

mne sa chce strasne...po tej svadbe som sa nedospala, aj ked sme celu nedelu polihovali 🙂

willi
12. okt 2009

...no myslim, ze moja mrcha pride co nevidiet...totalne citim krize, prsia mam ako balony 😀 a brucho ma tiez pobolieva...takze asi coskoro zacnem nove snazenie 😉

willi
12. okt 2009

...kati, tak zatial sa raduj, kym neklesne 😀

aduliak
12. okt 2009

Kati....mozno neklesne.....to su krasne teploty!!!
willi...uz som pisala,ze priznaky na tehu su skoro rovnake ako na mrchu.... 🙂 aj mna bolia krize (hovorim si, ze z tancovania 😀 )

willi
12. okt 2009

...adu, tak na toto neverim, ale ved nic sa nedeje, ak sa teraz nepodarilo, aspon mozeme snazilkovat dalej 😅

aduliak
12. okt 2009

jasne....vsak aj to snazilkovanie je zabava 😀

willi
12. okt 2009

...tak, tak 😉

katka.he
12. okt 2009

ja nechapem .... keby bolo taketo pocasie inokedy..chcelo by sa aj mne neskutocne spat...avssak ja som nemohla spat ani v noci a ani teraz🙂)) mam pocit ze mozem aj buldozery prenasat 😀 😀 😀

zara1982
12. okt 2009

MM to nazyva najkrajsim obdobim manzelstva. Snazime sa kazdy den 😀

willi
12. okt 2009

...zara - klobuk dole, ze kazdy den 😀

katka.he
12. okt 2009

moj muz vycital niekde ze dobre je milovat sa kazdy treti den...samozrejme s vynimkou ked je ovula🙂

katka.he
12. okt 2009

willi ani my to nemam kazdy den 😀 😀 😀

katka.he
12. okt 2009

ja uz pisem jak tatar .......malo tam byt "nemame".... 😲

willi
12. okt 2009

...kati, rozumiem aj tatarom 😀

zara1982
12. okt 2009

Teda klamem, to bolo len v septembri...akoze intenzivna praca, aj 2 x denne. Predtym a teraz kazdy druhy den. Septembrovy sexualny maraton sme zvladli /sice bez uspechu/ ale v takom tempe by sme nevydrzali.Citala som knihu s nazvom Najrychlejsia cesta k prirodzenemu pocatiu, pisu ze staci raz za dva dni. Inac celkom dobre citanie. Za 2 popoludnika v praci...

willi
12. okt 2009

...zara, tak to teda doslova maraton 😀

zara1982
12. okt 2009

...hej momentalne je to takto, kedze sme s lekarom zistili, ze sa neda u mna velmi spoliehat na BT ani nic ine. som anomalna, haha. Kamoska otehotnela v posledny den mns....tak co ja viem...hadam v tom tempe vydrzim aspon do vianoc...

willi
12. okt 2009

...tak odchadzam, zelam Vam krasnucky zvysok dna (aj ked von prsi) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre