• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
vsak prave ta cena ma zarazila :slight_smile: ten link si musim ulozit...
12. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak uz som opat tu :slight_smile:

...jeeej, maminka andreasek nas prisla povzbudit? ...dakujeme ...malicka je naaadhernaaaa :dizzy_face:

...ahoj dzou...ako sa dari? Ten perkeltik by som si dala :grinning:
12. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj ja uz chceeeeeem nakupovat :dizzy_face:
12. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: no este len musim skocit do obchodu a nakupit :grinning:
12. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi este som netestovala.... :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy budes? ja som zvedava a mam taky pocit, ze by si aj mohla byt tehu, lebo to tu potrebujeme ako sol :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola by som ta najstastnejsia osobka na svete... teplota sa stale drzi na 37,2.... tak uvidime... vies ze mam troska strach testovat.... ale nie z testovania ako z negativneho vysledku :confounded:
12. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj kati verim ti... aj ja uz nechcem vidiet iba jednu / :frowning2: :angry: preto som aj zacal merat bt...je to potom menej sklamania aspon pre mna kedze ne teplota pred ms klesa postupne uz viem ze sa blizi ak zacne klesat
12. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja som merala teplotu 1,5 roka potom som prestala ale znova som zacala.... zatial sa drzi uvidime co bude dalej..zatial to meska len jeden dnik..co je malo... mam doma aj jeden testik..ako ako som vravela som strachopud :grinning:
12. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne viem, o com hovorite....ja som netestovala uz dlho, ten cisty test na mna neposobil moc dobre...ja som si dala zavazok, ze budem testovat az na 5.den meskania, lebo tak dlho mi meskala hadam raz v zivote :slight_smile: teplotku 37,2 som v zivote nemala :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj Vam sa chce tak hrozne spat? Toto pocasie, to je hroza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam stale po ovulke teploty najnizsia je 36,9 az po 37,3...to bola moja najvyssia... 3 dnisa drzala na 37 a dnes stupla na 37,2... takze zajtra rano podla mna klesne...a bude po radosti.... ale nevadiiiiiiiiiiiiii :wink:
12. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa chce strasne...po tej svadbe som sa nedospala, aj ked sme celu nedelu polihovali :slight_smile:
...no myslim, ze moja mrcha pride co nevidiet...totalne citim krize, prsia mam ako balony :grinning: a brucho ma tiez pobolieva...takze asi coskoro zacnem nove snazenie :wink:
...kati, tak zatial sa raduj, kym neklesne :grinning:
12. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati....mozno neklesne.....to su krasne teploty!!!
willi...uz som pisala,ze priznaky na tehu su skoro rovnake ako na mrchu.... :slight_smile: aj mna bolia krize (hovorim si, ze z tancovania :grinning: )
12. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...adu, tak na toto neverim, ale ved nic sa nedeje, ak sa teraz nepodarilo, aspon mozeme snazilkovat dalej :sweat_smile:
12. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne....vsak aj to snazilkovanie je zabava :grinning:
12. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak, tak :wink:
12. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechapem .... keby bolo taketo pocasie inokedy..chcelo by sa aj mne neskutocne spat...avssak ja som nemohla spat ani v noci a ani teraz:slight_smile:)) mam pocit ze mozem aj buldozery prenasat :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM to nazyva najkrajsim obdobim manzelstva. Snazime sa kazdy den :grinning:
12. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zara - klobuk dole, ze kazdy den :grinning:
12. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz vycital niekde ze dobre je milovat sa kazdy treti den...samozrejme s vynimkou ked je ovula:slight_smile:
12. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ani my to nemam kazdy den :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pisem jak tatar .......malo tam byt "nemame".... :astonished:
12. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kati, rozumiem aj tatarom :grinning:
12. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda klamem, to bolo len v septembri...akoze intenzivna praca, aj 2 x denne. Predtym a teraz kazdy druhy den. Septembrovy sexualny maraton sme zvladli /sice bez uspechu/ ale v takom tempe by sme nevydrzali.Citala som knihu s nazvom Najrychlejsia cesta k prirodzenemu pocatiu, pisu ze staci raz za dva dni. Inac celkom dobre citanie. Za 2 popoludnika v praci...
12. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zara, tak to teda doslova maraton :grinning:
12. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...hej momentalne je to takto, kedze sme s lekarom zistili, ze sa neda u mna velmi spoliehat na BT ani nic ine. som anomalna, haha. Kamoska otehotnela v posledny den mns....tak co ja viem...hadam v tom tempe vydrzim aspon do vianoc...
12. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak odchadzam, zelam Vam krasnucky zvysok dna (aj ked von prsi) :slight_smile:
12. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok