• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
No ale po roku to už nie je v poriadku, tak celkom, tak preto som šokovaná... :frowning2: Aj vyšetrenia máte ok??
13. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ninka, tak urcite je na tom nieco pravda, ale myslim si, ze ak uz dvaja ludia takto (ne)funguju, tak asi ani spolocne uz po babatku netuzia :unamused:

...kati, a nejdes Ty teraz niekedy na laparku (alebo sa mylim)?
13. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky ako sa mate? ja som takto uz sa to blizi dufam... :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
13. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by ani nemali tuzit..pretoze taky vztah je "chory" nie je zdravy ... mm by mal ist koncom roka na spmg a nasledne potom ja na laparku..vysetrenia ako, hormony, stery, sono, ultrazvuk su v upnom poriadku aj ovulka podla teplot prebieha..len sa nezalubila ziadna spermika do mojho vajka :grinning: ...nie su do seba :grinning:
13. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahoj dzou, takze uz sa chystate :wink: ...a aky bol perkelt?
13. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...presne tak kati :wink: , nie je pochyb, ze tam uz potom ani chemia nefunguje :frowning2:

...inak zvlastne, ze vysetrenia mate ok a tie potvory sa tam neprebojuju...takze uvidite koncom roka ako dopadne manzelov spmg
13. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby....tak aj ja sa pridavam, ze to nevyslo tento mesiac .... moj graf.... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 a uz som zacala spinit...takze dnes sa to rozbehne.... a som strasne smutna, aj ked viem, ze by som nemala.... :frowning2:
13. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooj moc fajne sa mi podaril :wink:
hej chystame sa aj nova postel uz je tak krstime :grinning: viackrat pre istotu :grinning:
13. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi..inac mam aj maternicu pomerne dost v zadu ulozenu..ale to by vraj nemal byt zavazny problem....
ahoj aduliak...co uz... aj ja som isla dole s teplotou a zrejme dnes dojde aj mrcha....
13. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby, my s mužom to máme podobné a lúbime sa aj túžime po bábatku... Robí vo Viedni, príde o šiestej-siedmej domov, samozrejme že obed máme za sebou... O siedmej začínam malú kúpať, papať, rozprávka, hajať, je po osmej, kukneme si spolu panelák, ideme si zapáliť, za 15 min predebatujeme deň a šup do postele, lebo sme hotoví po celom dni... Nedá sa to inak. A do toho ešte 2-3 krát týždenne robím nechty 2 hodiny, takže kolko krát keď skončím, mm už spí... Je to smutné, ale ako inak?? :cry:
13. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi nebud smutna.... ber to tak ze je tu dalsi cyklus a dalsia sanca..... :slight_smile: su zeny co ani mrchu nemaju
13. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak adi... Buď rada, že funguješ ako máš, časom to príde... No a vo vašom ,,víkendovom,, vzťahu to nemôže byť jednoduché... Ako dlho takto bude robiť??
13. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dzou, to verim, ze bol fajny, dala by som si, aj dvakrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...katka, tak ju posun trosku dopredu aby tam tie male potvory trafili cim skor :grinning:

...ninka, nefajcite :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj to moze niekedy robit zle pri snazeni
13. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale ninka..ale vies ake je dolezite uz len to ze spolu preberiete den? vies kolko je parov, ktore ani slovkom o seba nezavadia?
13. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
tak ja uz spat v Scotlande :frowning2: ...vcera vecer sme prileteli....tak som doteraz lezkala....co nove?

ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
13. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby som nefajčila, tak som v strese ešte aj z toho... :zipper_mouth: Viem Kati... SOm rada, že si nájdeme v tom zhone dennom aspoň chvíločku pre seba... O to sú mi tie chvílky vzácnejšie... :wink: :slight_smile:
13. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jeeeeej, kve3ti ahooooj, tak ako sa dari? Postihali ste vsetko, co ste mali v plane?...a nebud smutna, ved november je tu co nevidiet a opat pojdes domkov :wink:
13. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavles kvetka... nic potesujuce, ze? myslim s tym grafom
ahoj kveti tak vytaj sp5t.... noo ten grafik uz sa ti blizi mrcha alebo ako to vidis ty....
Ahoj Kveti... :wink: Už klesáš... :frowning2:
...my asi fakt vsetky otehotnieme naraz...lebo, ked jedna zacne klesat, tak vsetky ostatne tiez :grinning:
13. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jak kukam kveti vsetky sme na teba ako zhurta :unamused:
13. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavu hore vsetky nepriaznivo klesajuce..je tu kraaasny mesiac november..prichadzaju zimne studene noci...co budeme asi tak robit???? :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak tak, a este sa aj skor stmieva, takze casu bude dost :grinning:
13. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj willi tak doma bolo super....a stihli sme skoro vsetko...teda to podstatne,ze sme vymalovali...dohliadli na montovanie kuchyne...kupili postel....a nahodili zimne pneumatiky :grinning: to sme stihli....ved to bolo aj v plane :wink: ...dalej dobru zurku s kamosmi...grilovacka...

a graf :slight_smile: ? no zacinam klesat...co je predzvestou mrchy!!! :unamused: ...no som pokojna a vobec sa "nevzrusujem" :grinning:
13. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ahojte zdravim vsetky..... :grinning:
13. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre kveti... ze to beries tak ok, ale sak to ty zatial vzdy :wink:
tak super ze ste toho postihali vela :wink:
13. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kveti? Keby si si nerobila ovu test, tak by ti ff označil ovu na 14 DC??
13. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kve3ti, Vy ste ale sikulky, za tyzden postihat tolko :wink: ...a mas aj fotecky kuchyne?
13. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dzou...beriem to este zatial vcelku sportovo....ovulku sme tento mesiac ponahanali,takze nemala sancu nam ujst...no ale vidis,asi to este nebolo to spravne zivotaschopne vajko....
moja o chvilku 80-rocna babicka mi dala vela energie...sme jej povedali,ze sa snazime a nic...a ona mi dodala tolko sily,ze az....teraz som plna novych siiiil
13. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok