Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
13. okt 2009

tak to je super nadi...babky to vedia najlepsie 😉

kv3tka
13. okt 2009

ninka ja neviem....ale ja by som ovulku skor ako 16DC ani necakala....za posledny rok(teda podla ovubolesti) a za posledne 2mesiace s meranim viem,ze byva okolo 16-17DC....

a willi postihali....my sme sikovniii 😉 ....a fotky mam...pofotila som cely bytik....neskor dam do PC a potom Vam ukazem...ake to v tom nasom bytiku uz mame krasne 😝

willi
13. okt 2009

...ok kve3ti, tesime sa na fotecky 😉

kv3tka
13. okt 2009

juuuj este musim vybalit,nakupit a zajtra opat do prace 😠

willi
13. okt 2009

...nooo kve3ti, tyzden si "dovolenkovala", tak teraz musis makat 😀

kv3tka
13. okt 2009

uz aby bol 20ty november a letim opat 😀

a kde je dnes black???kukla som jej grafik.....po klesani,vcera krasne stupla....a co dnes,black? 😕

willi
13. okt 2009

...black sa asi uci alebo pracuje o sto dvesto 😀 ...a mozno si dava od konika spominanu pauzu, aspon tak planovala 😕

kv3tka
13. okt 2009

dakujem ti willi pekne 😠 ...uz teraz sa tesim na tych skotskych "imbecilov" 😀

a co ty?jak si natom?....nemam neak cas docitat Vas....tak ani neviem,ktora ste v akom stadiu cyklu 😝

kv3tka
13. okt 2009

ja uz asi nebudem merat....som si povedala,ze aj tak to je rovnake....aj tak ovulku citim bolestami....hlien mi to tiez napovie....tak uvidim,ci mi to nebude chybat 😀

willi
13. okt 2009

...kv3ti, aj pre takych musi svietit slnko 😎

...ja ako vzdy, ok, nemeriam, nesledujem a v sobotu cakam mrchu 😀 ...a asi aj vsetky ostatne okrem ninky a dzou, tie idu kazdym dnom do noveho snazenia 😉

willi
13. okt 2009

...ani ja uz nebudem merat 😀 😀 😀

kv3tka
13. okt 2009

cakas,ci necakas???? 😝 😀

dzou
13. okt 2009

no ja rozmyslam ze este tenot cyklus pomeriam a potom mozno koncim kveti kolko cyklov si merala ty?

willi
13. okt 2009

...kve3ti cakam, cakam 😝

dzou
13. okt 2009

joj baby kuknite mi do albumu ako sme ostrihali nasho hava 😀

kv3tka
13. okt 2009

toto je moj druhy.... 😀 vlastne treti....no ten jeden...prvy cyklus som merala tak vseliak....nie presne podla pravidiel BT....v juni mi to odporucil lekar a v juli som zacala 😉

willi
13. okt 2009

...dzou, jeeeeeeeeezisiiii aky je naaaadhernyyyy...a tiez som si vsimla, ze jedno usko ma postavene a druhe nie, presne ako ten nas 😵

kv3tka
13. okt 2009

jeee dzou...jaky "holotrtko" 😀

willi
13. okt 2009

...ja sa neviem na neho vynadivat 😵 😵 😵 , je uzasnyyy 😉

dzou
13. okt 2009

hej je teraz taky holotrtko 😀 no willi jemu tak raz stoji traz nestoji...vtedy mu stalo lebo som ho volala menom tak bol zvedavy 😀

nina88
13. okt 2009

No Black... uau, to vyzerá super, v deň očakávanej stúpať... 😉

willi
13. okt 2009

...dzou 😀

kv3tka
13. okt 2009

tak potom je to spravny chlap...ked raz stoji a raz nestojiiii 😀 😵

willi
13. okt 2009

...baby, dnes Vam ide 😀 😀 😀

dzou
13. okt 2009

kveti hej 😀 😀
akde je blackin grafik?

kv3tka
13. okt 2009

pozri napr. na str. 200 😉

dzou
13. okt 2009

ok 😉

dzou
13. okt 2009

nooooo vyzera to s nou zaujimavo 😉

willi
13. okt 2009

...tak to teda ano, ale to znamena, ze ak sa podarilo black, tak aj mne 😀 😀 😀 , som predsa jej dvojca v cykloch 😀

kv3tka
13. okt 2009

uz vesala hlavu,ze klesa....a zrazu lala ako pekne vystupila...snad jej to vyjde,drzim palce....a tebe willi tiez,ked uz si to jej dvojca 😉 ....potom nas tu nakazite a budeme tehutne jedna za druhou 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre