• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
...som nas posunula na dalsiu stranu :wink:
26. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...brisalda :slight_smile: , Samkovi zelam pekne meninky :dizzy_face:
26. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi dik odkazem mu :slight_smile:))))si zlata
inak drzim vam palceky moja mrcha krasna je na ceste teplota mi uz klesla zase :frowning2: na 36,8 :grinning: no je pravda, ze som pol hod. pred meranim stresovala, ze co ak klesne a vidite ona klesla :slight_smile:)))))))) a k tomu mi trebalo priserne na WC :sunglasses:
26. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra si budem sepkat aby stupla hore :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava ci ma pocuvne tak ako dnes :grinning:
26. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris :wink: , tak tej teplotke pekne dohovaraj, ked je taka poslusna :grinning: :grinning: :grinning: a raz ostane tam, kde ma a Samko dostane sestricku alebo braceka :dizzy_face:
26. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz hovorim znamym ked sa pytaju tu doternu otazku, ze to nechavame na nahodu, mam skolu a tak...aspon mi davaju pokoj :wink:
26. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vrabcek, tak presne otazky tohto typu ma dokazu "vytocit na maximum" :grinning: ...najskor kedy bude svadba, a teraz kedy bude babatko...my sme si kupili psika (ako som uz spominala), tak kazdemu odpovedame, ze sme si zaopatrili zatial "stvornohe babatko" :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a naco klamat???? treba povedat pravdu zatial sa nezadarilo a basta oni tak ci tak daju potom uz duplom pokoj ja som uz sesterke povedala, ze ma vajicka nepocuvaju lebo su pohadane so spermoskami :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi aj ja mam doma krasnu hohu slecinku :sunglasses: a tiez vravievam, ze je to nas prirastok do rodinky :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4 nohu :grinning: :grinning: :grinning: slecinku
26. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris, myslim, ze ludia, ktorym na nas zalezi otazky tohto typu ani nekladu - nechavaju to na nas, pretoze nam doveruju a vedia, ze robime to, co citime
...smutne je to, ze sa na to pytaju ludia, ktori potrebuju byt zvedavi a ustipacni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a takych je najlepsie ignorovat
26. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris, tak my mame stvor-hoheho :grinning: (noheho) mladenca :dizzy_face:
26. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Willi, ale ja uz nemam chut odpovedat dokola na tie ich pridrble otazky, som sa tak so svagrinou rozhadala, prestala som s nou komunikovat, vyhybam sa jej, ta posielala jej dcerku, nech sa mi pozera na brusko.
Svagrina sama je pridrbla, som jej to povedala nech sa ma to nepyta a aj pred celou rodinou, na dalsej navsteve zas ta otazka.. :confounded:
chvalabohu manzel to berie optimisticky, povedal ze buducu ovulku nie 2 krat denne ale 3 krat,preboha :rolling_eyes:
26. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je neuveritelne kolko lasky ti vie to 4 nohe stvorenie dat :sunglasses: ja mam doma maltezacika :wink:
inak mas pravdu mna sa to teraz pyta stale mamina lebo som jej vravela, ze ideme na vec a zatial nic :angry: vies samko ma uz 6 r. cize surodenec by sa uz aj hodil tak isto ako vnucatko :slight_smile:))
26. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Willi a kedy ste mali svadbu? My minuly rok - 20.9., zachvilku bude vyrocie. :wink:

Ja vsetkym odpovedam, ze este nechceme....a snazim sa to kamuflovat, ale niekedy to nejde. A niekedy je aj tazko povedat, ze nechceme, ked chceme...ale nedari sa. :frowning2:
26. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek v takom pripade je dobre povedat pravdu :frowning2: prestane si s teba potom utahovat :unamused: jednoducho povedz, ze zatial sa nam nepodarilo a basta neni dalej o com komunikovat :confounded: :pensive:
26. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi tiez som to tak riesila no nema to zmysel :unamused: clovek vtedy klame aj sam seba
26. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vrabcek...aj ja mam skusenosti s ludskou hlupostou - nenavidim hlupych ludi...a je smutne, ze prave svagrina, ktora by Ti mohla byt skor oporou (ta moja teda je urcite) Ti prave naopak ublizuje...mozno preto, ze neviem, co znamena pokusat sa o babatko a neuspesne isty cas...

...bris...ja som sa teda nejako vzdy branila psikovi, ale ako byvame v rodinnom dome, tak to prislo nejako samo od seba...a dnes som v praci vyhlasila, ze ten moj "psicko" (ako aj kazdy) dokaze fakt milovat tak uprimne ako ziadny clovek na svete...je to uzasne, ked s Tebou komunikuje tym svojim sposobom a tie oci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...nadhera :wink:
26. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bibi...my sme mali svadbu v lete 2007...ale to rozhodnutie, ze uz sa chceme posunut niekam dalej (teda babatko) na nas dolahlo v decembri 2008 a od januara tohto roku sa snazime :sunglasses:
26. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby a kolko mate vy rokov? Ja 28...tak sa mi zdalo, ze najvyssi cas sa zacat snazit...a asi sme aj dobre urobili, ved bohvie kolko to este potrva....

Bris, aj my mame maltezacika, ale ako som sa odstahovala pred 2 rokmi, tak zostal u nasich. Uz ma aj dost rokov 11, ale luuuubim ho velmi. :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi mne sa paci ako sa dokaze tesit :grinning: :grinning: :grinning: to ani chlap sa mi tak velmi netesi ako to male psicatko :grinning: :grinning: :grinning:
a inak tazko ju moze pochopit svagrina ked nevie co je vo veci :frowning2: podla mna keby vedela o co ide ak by sa zachovala inak
26. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bibi a my hovorime, ze sa tomu ani nebranime ani to nejako neprehaname - co ma prist to pride :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ja budem mat teraz v septembri 27 :grinning: vidis to aka som sikovna? :grinning: ale nie Samka som mala v 20-tke a nelutujem to teraz mam aspon jeho a manzela :grinning:
26. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja by som si aj teraz kludne kupila psika, ale mm nechce...ze sme stale prec, dlho v praci a nemal by sa o neho kto starat :frowning2: Ma pravdu, ale...aj tak ma to stale laka. Podla mna, to je taka moja osobna teoria, ze kazdy kto mal aspon raz psika a ma rad psikov je dobry clovek :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris...vsak? Uplne z malickosti :grinning: , to vieme len my zeny pochopit taku radost uplne z nicoho :grinning: :sunglasses:
...a mas pravdu, vsetko je to o komunikacii, mozno by to chcelo sadnut si (vrabcek) a porozpravat sa so svagrinou otvorene o probleme a snad by sa Vas vztah zmenil...teda ak je aspon priemerne inteligentna :dizzy_face:

...bibi...ja budem mat tento rok 27 :sunglasses: ...utesuje ma trend, ktory je teraz "in" - rodit po 30-ke :sweat_smile:
26. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris, takze o chvilu oslavujeme :sunglasses: ...ja v novembri
...bibi...aj moj manzel sa chvilku branil, ale neubranil :grinning: :grinning: :grinning: ...a psik sa da vycvicit a nauci sa vela veci skor ako clovek - a ten moj je pre mna fakt SUPER terapia :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ved preto by som aj ja chcela psika...viem, ze teraz by mi pomohlo starat sa nieco, niekoho ineho. A strasne sa mi paci jack russel akeho mate aj vy :wink:
26. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bibi...tak tuto rasu odporucam kazdemu, kto ma rad vela, vela pohybu a chce psika s velkou davkou energie :grinning: ...toho nasho sme kupovali s tym, ze ma "v zadocku duracell-ky" :grinning: ...ale je velmi inteligentny, vnimavy a vhodny k detom :dizzy_face:
26. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chvalabohu mam este jednu svagrinku, ta je v pohode, ona si s nou tiez nerozumie. Ona sa stara o vsetko mozne, len o seba nie, a zvedava je , jezismaria...
Bris - ja som jej to uz povedala, nech prestane s takymi otazkami, ale asi nerozumie po slovensky
26. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vrabcek...s niektorymi ludmi "nepohnes"...skus ju brat taku aka je :sunglasses:
26. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok