Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
27. aug 2009

Bris, no teeeda 😉 super, a ved to uz nie je oba duch, to uz je riadne viditelna ciarocka...tesim sa aj za teba. 😵
A kolko ste sa vlastne snazili, lebo uz stracam prehlad?

blackrose
27. aug 2009

bris... tak to je tazko potom naozaj riesit ako to prebiehalo, ale hlavne je, ze sa tam aspon tienik ukazuje... 🙂 skus o dva dni a bude vidiet uz zretelna ciarocka 🙂
a ty si si zatial ako dlho snazila?? uz sa mi to pletie so vsetkymi 😅

willi
27. aug 2009

...inak, vsetky snazilky, ktore podstupujete IVI,IVF-ko alebo ine metody - mate moj velkyyyy obdiv a kazdej z Vas zelam, aby ste sa tymi narocnymi postupmi dopracovali k vytuzenemu babatku 🙂

willi
27. aug 2009

...bris...takze Samko dostal (aj ked este o nom nevie) pekny darcek k meninam 😉 ...inak priprav sa na kazdodennu davku tehu virusikov tu pre nas 😀

willi
27. aug 2009

...bris, budes musiet, nie ze budes moct 😀 😀 😀

bibi24
autor
27. aug 2009

Mircalla, ahoj, vitam ta medzi nami. AKoze je mi velmi velmi luto, co si prezila...ani presne neviem, co by som ti mala napisat, lebo slova to presne nevystihnu....
Ja si tiez myslim, ze nadej tam je vzdy...ale tazko sa tomu veri po tolkych neuspechoch, ze? A zmierit sa s tym, ze nam dieta nie je sudene je asi nemozne. ☹ Strasne ma to mrzi, neviem co napisat...asi len, ze skusaj dalej, kym sa da...Mozno keby ste skusili uplne prirodzene? Ci to je nemozne?

brisilda
27. aug 2009

kocky teraz to bol 3 mesiac myslela som, ze uz pojdem do stvrteho a asi nepojdem dufam ze ma caka 9 mesacna cesta 😉 a na konci ma bude cakat uzlicek 😉 vsetkym vam prajem aby ste ma nasledovali a aby vas virusiky poriadne nakazili 😀 neprestavajte verit !!!! v ziadnom pripade uz nech si na vas osud pripravi cokolvek musite mu ukazat ze ste silne takze hlavu hore a hor sa do boja s osudom a o male babo 😉 ja viem lahko sa to pise ja nemam za sebou 5 mesacne snazenie no aj napriek tomu viem ake velke je sklamanie ked na konci pride mrcha

willi
27. aug 2009

...bris...Ty uz ides do 9-mesacneho cyklu ale nie snaziaceho sa 😀 ...a dakujeme za vsetky povzbudenia...myslim, ze to tu potrebujeme a Ty si zivym prikladom, ze raz sa to urcite podari 😉 ...drzim palce

willi
27. aug 2009

...bris a kedy ides k Dr?

nina88
27. aug 2009

Ahojte, baby toto sa môže stať len mne... Včera som sa trepala do lekárne, len kvoli teplomeru,že si konečne budem merať BT. Kúpila som, pripravila večer na nočný stolík, ráno sa zobudím a holala teplomer nefunguje... ☹
Asi ma porazí... Tak som si vzala ten starší, ale nezdá sa mi to, môžem mať tam dole 36,9 a v ústach 36,6? Odlišuje sa to?

nina88
27. aug 2009

Bris gratulujem!!! 🙂

blackrose
27. aug 2009

bris tak to vazne patris medzi tie stastne, ktorym sa to podari behom par cyklov 😵
ach, aj ja by som uz chcela zazit ten pocit, ze som v tom!!! 🙂
a dufam, ze nas sem budes chodit pravidelne nakazovat a navstevovat! 🙂

nina tak to mi je luto.... mala si si ho pre istotu vyskusat este vecer... ale to su take nahody...
a teplota v ustach a v posve sa lisi cca o 0,5 °C. Meraj si vzdy len jednu aby si sa nezamotala.

brisilda
27. aug 2009

nina ano moze byt lebo cim si blizsie k cielu tym je teplota vyssia 😀 😀 😀 inak teplotu mas uzasnu cakas mrchu???ja som tiez zacala merat pred mrchou 😀 len tak skusobne no ked je teplota v den mrchy 37,1 tak podla mna by prist uz nemala 😀

blackrose
27. aug 2009

bris a odporucanie pre nas ktorym sa nedari: 🙂
mavala si hore nohy alebo lezala aspon pol hodku po sexe? chcem len vediet, ci je to vazne potrebne 😉
a pocas plodnych dni ste skusali castejsie, ci len 1-2 razy?
/prepac za take intymne otazky, ale s tymto mavam najvacsi problem/

brisilda
27. aug 2009

kocky k dokimu idem az tesne pred dovolenkou cize cca 14 sept. skor sa mi tam neoplati ist 😉

blackrose
27. aug 2009

to sa urcite neoplati, on tam na ultrazvuku aj tak nic neuvidi a knizku ti daju az okolo 10. tyzdna... ale s tym uz ty skusenosti mas 🙂

willi
27. aug 2009

...takze budeme cakat 14 dni s Tebou 😉 ...a sup-sup sem s radami ako na to 😀 😀 😀

willi
27. aug 2009

...vlastne nie 14, ale 19, no ja mam uz dnes pondelok 😝

brisilda
27. aug 2009

black tak ja som to skusala aj pocas mrchy kedze ju mam slabu ale zabralo asi to ze pred spanim sme si dali sexik a ostala som lezat az do rana 😀 😀 😀 zidne vstavanie a sprchovanie nebolo az rano 😀 😀 😀 cize nemusite ani hore nohy davat staci lezat celu noc a krasne spinkat 😀 Inak ak to z vas po exe vyteka odporucam aby ste si pripravili slip. vlozku a gatky az nezaspinite postel 😉 obliec po leziacky !!!

brisilda
27. aug 2009

dufam, ze moj navod vam staci a inak podla jonasovej metody sme to mali robit v case ked som mala mrchu atak bolo vtedy sme sa aj pokusali 😀 vajko sa uhniezdovalo 15.8 😀

willi
27. aug 2009

...no, zatial to staci 😀 ...inak my podla Jonasa mame tiez skusat dnes, zajtra a pozajtra a to mi len vcera skoncila mrcha, takze uvidime 😉

blackrose
27. aug 2009

pretoze ja mam taky blby pocit a vzdy sa idem potom umyt a samozrejme to vsetko vytecie, ale vzdy aspon polhodku lezim... ale neviem ci nerobim zbytocne zle a mozno kvoli tomu sa nedari... skusim to vydrzat sa neumyt a spinkat aj tak 🙂

brisilda
27. aug 2009

wili cize vecer sa nachystaj ako pred spanim a potom sa vrhni na manzela po akte sa otoc na druhu stranu a sladku zaspinkaj 😉 drzim palce aby moja metoda priniesla ovocie aj vam 😀
virusiky poslem ak moje tehu bude potvrdene dalsim testikom 😉 a potom dokim

willi
27. aug 2009

...black...ja tiez najskor utekam na WC-ko a potom do sprchy 😝

blackrose
27. aug 2009

willi, tak my sme na tom uplne rovnako 😀 mne podla jonasa vychadza vcera, dnes a zajtra 🙂 a tiez mi ms skoncila predvcerom 🙂 no tak uvidime ci sa vydari

brisilda
27. aug 2009

black vies zomna to prvu nocc nevytekalo to az potom tie dalsie ale ak si das gatky tak sa to udrzi tam 😎 to mas vzdy lepsie ako ked spis z vlozkou pocas mrchy

willi
27. aug 2009

...bris...jasne, dnes sa vrati po dvoch dnoch sluzobky domkov, takze myslim, ze to bude vzajomne to "vrhnutie" 😀 a nepohnem sa az do rana...mozno si zoberiem na zajtra aj dovolenku 😀 😀 😀

blackrose
27. aug 2009

uz sa tesim na virusiky 😵 😵 😵

willi
27. aug 2009

...black...mam pocit, ze ideme tou istou liniou 😎 ...takze dame na Jonasa tieto 3 dni 😅

brisilda
27. aug 2009

no kocky tak niec o com za skusku nic nedate 😀 a potom to tak skusajte kazdy 2 den 😉 tento mesiac to vydrzte ja som mala pauzu maximalne 5 dni 🙂 a od teraz uz budu pauzicky dlhsie 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre