• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Ahojte kocky, mna bolia nenormalne prsia,do ms 10 dni, som podrazdena, manzel si to uzil vcera, ale zvlada to statocne
28. aug 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek a pred ms ta nezvyknu boliet??? mne zvykli aj 14 dni pred ms no toho mesiaca nic :wink: az tesne pred :pensive: drzim ti palceky a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT chytaj :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte babulky :slight_smile: , ale ste sa vcera rozpisali :wink:

...bris...uz som pozerala aj Tvoje foto - tak niet pochyb, tie testy su jasne :dizzy_face: a dakujeme za stvorlistok, snad nam coskoro prinesie stastie :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris...uz pozorujes aj nejake zmeny na sebe?
28. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
will neuveris ale nie aj prsia ma uz prestavaju bolit jedine ma obcas zaboli dole na pravej strane :unamused: ale to len obcas nie v kuse :wink: a zle mi zatial neni vobec klop klop klop :confused:
28. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak to je super, ale ved vsetko je este len v zaciatkoch, tak uvidime dalej :wink:
28. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano prajem vsetkym :slight_smile:
bris hlavne nestresuj, vsetko bude v poriadku, tak ako ma byt :slight_smile: nebud z toho nervozna, lebo si este privolas zaludocny zachvat :wink:

karolinka, dzou... drzim vam palce, ale naozaj nerieste priznaky... aby ste nahodou neboli sklamane... musime sa podporovat nemysliet na priznaky a tak ako aj bris hovori, zrovna ked ma // tak ziadne priznaky neciti... tak radsej cakajte na vynechanie ms... :slight_smile: stres vam nepomaha...
28. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano :slight_smile: ved som dnes uz volala aj dokimu no zrejme ma dovolenku ked nedvyho skusim v pondelok ak zase nic tak v stredu tam uz pojdem osobne :wink:
28. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ved cely cas som hladala na sebe priznaky a teraz ked som si povedala dost ved tak ci tak ma caka dlha cesta som sa pripravila na prichod mrchy no ale prsia am neboleli a to bola velka zahada :angry: k tomu prisiel sen, slova pani lekarnicky a ten 4 listok :wink: beriem to tak, ze osud mi daval vediet uz dopredu co ma caka nie moje telo :grinning:
28. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak, niekde som citala, ze ak je zena skutocne pripravena na babetko (aj fyzicky aj psychicky), tak udajne nema nevolnosti v tehotenstve...teraz myslim tie nevolnosti, ktore sa prejavuju od toho 5.tyzdna do nejakeho 13-teho :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris...jasne, nepozoruj sa, ved testiky hovoria za vsetko :dizzy_face: ...a aky si mala sen? a co Ti pani lekarnicka povedala? :confused:
28. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi to vazne???? mne pri malom bolo strasne zle a to hned ako som sa o tehotenstve dozvedela :unamused: teraz by ma to mohlo obkracat :slight_smile: ved hadam 6 rokov som sa pripravovala poriadne na prichod dropca ze? :grinning:
28. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...udajne ano...a urcite budes v pohode, no a ak by si nahodou grckala, tak ved budes mat len to, co si chcela, no nie? :grinning:
28. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som tu este nepisala????
28. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mozno ano, len som to nezaregistrovala :pensive:
28. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim, ze zrovna vtedy, ked to budem najmenej cakat a nebudem sa pozorovat ma to prekvapi a zistim ze som v tom :sweat_smile:
tak to proste byva... kamoska tiez tak otehotnela zrovna v mesiaci kedy mala v skole najviac skusok, sexik mali len 2x za ten mesiac a vobec necakala, ze zrovna vtedy sa im podari :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko... :slight_smile: Vrabcek ty máš 10 dní do mrchy? Ja 8... :slight_smile: Budeme sa podporovať v rovnakom čase... :wink:
28. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ale ved tebe sa to tento mesiac podarilo! :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:
28. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris...vyznam stvorlistka som uz nasla :wink:
ok tak v skratke sen bol o mojej nebohej babke ktora dostala mrchu co bolo nemozne v jej veku a ja som hned po nej sla na zachod ...................atd.
PANI LEKARNICKA MI POVEDALA AK SOM SI KUPOVALA TESTIKY 2 v 1 ze prvy neukaze ale druhy uz ano a usmiala sa bola strasne mila
no a v den ked sa vajo uhniezdovalo som nasla 4 listok :slight_smile:
...ahoj nina :wink:

...black...tak ako vcera, posluchla si rady od Jonasa a bris? :grinning:
28. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: tak to si mala pekne priznaky bris :slight_smile: sice nie fyzicke, ale pekne :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bris...tak to je az neuveritelne, kolko znameni :wink: ...clovek si to az casom uvedomi
28. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, nooo, vcera sme to flakali... boli sme na koncerte a prisli sme domov o pol dvanastej, kym sme zalahli do postele, tak som uz nevladali ani dychat :frowning2: ale dnes to dobehneme, dnes mam podla jonasa posledny den :slight_smile:

a ty ako?? :wink:
28. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...black...tak mm sa vratil po dvoch dnoch domkov, takze asi viac pisat nemusim :dizzy_face:
28. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, že podarilo... :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: Bris dakujem... ninus ok, ale ja cakam skor ms, ako //, aj ked sme sa vtedy snazili. pred tyzdnom som mala ale vyskocenu teplotu 39C, tabletky, tak radsej nie // ...
28. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi... chaaaaapem :sweat_smile:

nina... len aby si nezabudla :wink: ved aj mne sa tento mesiac podari :grinning:
28. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo vrabcek len aby si na 28 DC neostala v takom milom soku ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
kocky chytajte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
28. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby, Vam sa to ide nejako vsetkym podarit :sweat_smile: , nie ze ma tu nechate samu....aspon chytaaaaaam od bris :grinning:
28. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok