Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

willi
31. aug 2009

...bris...mas krasne dialnice, 9 mesiacov tam buduuuu 😀

...dzou, ja by som testovala az po vynechani, vlastne vsetkym kockam to radim, netestujte skor ako Vam bude meskat, vyhnete sa tak dalsiemu pripadnemu sklamaniu

dzou
31. aug 2009

a vies ktory den od oplodnenia si? to keby som ja mala teraz urcit tak vobec neviem, kedze tie ovu tetsy v strede cyklu boli neg a sexikujeme dost casto, ani nie koli snazilkovaniu to mi tak vzdy 😀 takze urcite by som to nevedela v tomto cykle urcit, ja dufam, ze nepride ale ako sme uz pisali sa nechcem na to viazat, vzdy si poviem, ze aj tak pride(a vduchu si poviem a co ked nie?? 😀 )

brisilda
31. aug 2009

dzou mne ukazalo na 28 dc ale ak si mala ovu neskor testuj 35 DC skor nie podla lekara sa mrcha moze dostavit az na 35 cize ak dovtedy nepride treba testovat a uz aj sono coto ukaze 😉

brisilda
31. aug 2009

inak ja som mala zahniezdenie vajicka 15 DC 😉 cize ovu bola asi na 10 DC neviem ☹ no uhniezdovanie som citila poriiadne a myslela som, ze je to ovu

karolina23
31. aug 2009

dzou sprav si test a budes si istejsia ked nebudes tak hadam sa to uz podari 😀

dzou
31. aug 2009

tak to hej ze ti test hned ukazal ked ovu bola tak skoro... no ja mam zajtra 32DC tak uvidim aj podla teploty mozno to uz nevydrziiiima testnem ale sa snazim, aj dnes rano potom ako som merala som este lezala v posteli a rozmyslala ci idem testovat, ze ked sa uz vycuram tak uz to bude stratene(chcem testovat rannym ked uz tak meska)a potom som sa rozhodla ze este pockam jeden den ...ake neviem co bude zajtra, tak som este nie celkom rozhodnuta

dzou
31. aug 2009

karoli ked ja sa tak bojim... takto mam este aku taku nadej ze sa to podarilo,no nic idem nakupovat tak paaaaaaaaaa

brisilda
31. aug 2009

dzou ee netestuj je to skoro ak bola ovu na 20 DC tak este poackaj mne ukazalo az po 11 az 12 DC a to som pocitala od zahniezdenia cize od tych bolesti brucha takze relativne som mohla byt 18 dpo

brisilda
31. aug 2009

11 12 dpo 🙂 nie dc

nina88
31. aug 2009

Zmením jasné, inak to nevidím... Bolí ma to strašne. Vraj ešte 2-3 dni bude... ☹
Bris neblbni preboha! Si normálne tehotná, tak sa strááááááášne teš a uži si dovolenku... 🙂

brisilda
31. aug 2009

nina tesit sa budem az ked mi doki potvrdi tehulkovanie vnutromaternicove 😉 vraj sa to da az v 5 tyzdni tak som zvedava zatial nemam ziadne bolesti co je podla lekara dobre a tak isto aj podla sestricky 😉 este tyzden budem v napati 😒

nina88
31. aug 2009

Nechápem prečo? Mala si to predtým? Alebo niekto v tvojej rodine?? A nie je to tak, že z hladiny Hcg by vedel či je to ok??

brisilda
31. aug 2009

nia ja neviem ako to funguje no on mi krv nebral kedze iba zastupuje 😒 no tak ci tak to je teraz jedno nebudem sa zbytocne stresovat

dzou
31. aug 2009

uz som spat 🙂 bris no sak ak by bola ovulka 20DC tak zajtra by bolo 12DPO tak uvidim ci v noci nedojde mrcha( sa mi to stava bezne)potom odmeriam teplotu, no a potom uvidim.....ale dam vam vediet az ku veceru lebo budem v robotke, no neviem moje kamosky co som s nimi bola na nakupe mi tvrdia, ze som urcite tehu 😎 ale ja aj tak stale tvrdim, ze nie(aj ked dufam, ale nechcem byt sklamana) teraz som mala niekolko dni sucho a dnes mam trochu taky biely vytok, ale sa mi zda ze to mavam den pred mrchou tak neviem, no musim to vydrzat...

brisilda
31. aug 2009

dzou ja mam vytok bielej farby a natahuje sa 😉 ale neni toho nejako vela ani to nebadam 😎 podla mna si tiez tehu ale neskacme hop kym nepreskocime 😉

dzou
31. aug 2009

ani ja ho nemam vela len tak trosku

reivka
31. aug 2009

no tak ahojte ☹

karolina23
31. aug 2009

dzou neboj tak este pockaj aj ja sa bojim ked testujem ze to nevyjde a zatial sa mi to plni co uz nebudem sa ani merat proste si len vypocitam a budem sledovat kedy bude ovulka ale urcite to budeme robit ked budeme chciet a nie ze musime musim zmenit dej aby bol pozitivny raz bude urcite mi pomohlo dnesne vyplakanie sa idem dalej mozno skusim aj podla jonasa mozno ze to vyjde 😀

reivka
31. aug 2009

zatial čo som tu nebola sa všeličo zmenilo, že bris 😉 tak gratulujem a nekecaj také blbosti že mimomaternicové, prečo si vyrábaš stresy, ked nie je dôvod

karolina23
31. aug 2009

presne ako hovoris reivka u teba je co nove?

reivka
31. aug 2009

ved nič u mňa ☹ ovu testy som skúšala robiť 3 a boli negatívne tak som sa na ne ..... a ozaj vieš čo? na 12DC som špinila až som sa zlakla lebo doteraz sa mi to nestalo, ja že som chorá alebo niečo mi je! 😨 no neviem tak nevadí

karolina23
31. aug 2009

no neviem môze to byt priznak tehu aj nemusi kedy mas do ms?

reivka
31. aug 2009

určite nebude žiadne tehu 😖 a ms mam asi dostať 6. alebo tak nejak do 9. lebo neviem či sa mi tento mesiac vráti cyklus do normálu na 28 dní alebo budem mať zase 25 dňový 😕

karolina23
31. aug 2009

mne zostal 33 dnovy takze na 16 den pride ovu a podla jonasa mam najplodnejsi den 20 tak to nejak sklbime dokopy ale len ked sa bude chciet nechcem sa dotoho nutit a potom zas nic proste ked budem tehu tak budem raz to musi prist ale dufam ze coskoro si to moc zelam a ked si to moc zelam hadam tam hore ma vypocuju a splnia mi moje zelanie 😅

reivka
31. aug 2009

hmmmm čakanie je ťažké

reivka
31. aug 2009

tak dobrú noc, lebo už tu straším asi len ja 😉

petulka888
1. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29538d

baby kuk dnes mi stupla...keby sa tak drzala...ale pri mojom stasti je to isto iba falosny poplach a kramy pridu, lebo vcera vecer som mala take krce... 😒

karolina23
1. sep 2009

hallo nikoho nikde asi

dzou
1. sep 2009

no tak ja podavam hlasenie: dnes 32DC rano teplota klesla na 36.7 😒 preistotu som testla lebo v robote zdviham tazke baliky, tak aby som vedela na com som a samozrejme, ze neg tak som cakala mrchu... potom som si ete povedala, ze ohmatam krckok( makky takze nic)a uz aj na prste bolo trosku spinave... tak reku ze uz je tu mrcha jedna tak som si dala tampon... po 5 hod som ho vybrala a bol len trooooooosku spinavy, ale aj to tak ze akokeby sa biely vytok sfarbil len s troskou krvi tak doruzova... tak dalsi tampon som si uz nedala, a nic mrcha nikde do teraz 😒 ale tak teda podla vsetkych priznakov pride zajtra lebo dnes ma este stale bolia aj prsia a to ked pride mrcha uz nemam, no co uz
ale nic tesim sa na dalsi cyklus ako budem poctivo merat aspon spoznam svoje telo a aj krcok chcem okukovat 😉 a este najviac som sa potesila tomu ze teda ak mrcha dorazi este dnes alebo zajtra tak ked by som mala mat plodne dni tak budem mat dovcu 😀 od 10-20.9!! Takze budeme len doma, ale aspon budem oddychnuta a bude vela prilezitosti na snazilkovanie... tak sa uz neviem dockat

dzou
1. sep 2009

i ked este stale je tu ta sanca,ze ovu bola na 20DC cize by som dnes bola 12DPO a test mi este neukazal...ale potom co to spinenie a teplota... nie nie mrcha je za dverami, no co skoda...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre