• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
ahojte tak ja uz idem doprace:slight_smile:
9. sep 2009 o 11:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nina - pozerala som Tvoj album - mas poriadnu kocicu :wink:

...lubka maj sa
9. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat!!! :wink:
willi i ja mam s petulky obrovsku radost.... :wink: ....a som rada,ze sa ozvala :dizzy_face:

lubka 11dni ti mrcha meska a ty si este netestla? :confused: .....tak to je obdivuhodna trpezlivost :grinning:
9. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ďakujem... :slight_smile: Laurinka je už baba jak lusk... :slight_smile: Len by sa parádila a oblečenie ju teší viac ako hračky, lakovanie nechtov miluje a detské malovátka má stále v kabelke, no čo už, rastie... :slight_smile:
9. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina takze mas doma buducu Miss Slovensko :wink:
9. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak bris je ok, babatko je iste a maju sa dobre :wink: ... mam z tych "nasich" tehuliek velku radost :dizzy_face:

...nina, tak to sa nezaprie, ze je to mala paradnica :wink:
9. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi tak pozdravuj bris...... :wink: (sice i ja jej mozem napisat IP :grinning: )
9. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kv3tka...aj ja som jej pisala IP, urcite sa potesi :slight_smile:

...mna dnes nenormalne boli hlava :unamused:
9. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna hned z rana bolela....ale uz to nastastie preslo :wink:
9. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som akurat kolegyni hovorila,ze ma boli hlava :slight_smile:
9. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....asi tlak,alebo sa chysta zmena pocasia....u nas je dnes krasne slnecno a na UK aj nesmierne teplucko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze zmena urcite....po dlhych uprsanych dnoch :wink: ...tak sa tesim :dizzy_face:
9. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zeby zmena pocasia? Dufam, ze nie, u nas je kazdy den pekne, nech to tak vydrzi aspon do Vianoc :grinning:
9. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kVETI prosím ťa do akej miery ovplivňuje alkohol bazalnu teplotu a záleží od množstva vypitého alebo stačí pohár vína??
9. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ovplyvnuje....ale skor vacsie mnozstvo...pohar vinka urcite nie... :wink:
...ja som pred blyziacou ovulaciou denne vypila jedno cierne pivko :wink: ...som citala,ze je dobre na ovulku a nepostrehla som,ze by mi to neak ovplyvnilo teplotku :wink:
9. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu,co vsetko ovplivnuje teplotku:
- horečka (naprosto logické - zvyšuje teplotu - pokud jednoho dne naměříte 39, nejspíš to nebude bouřlivým zvýšením hladiny progesteronu :wink:)
- nemoci a infekce (i ty, které na první pohled teplotu nezvyšují)
- nachlazení, bolest v krku (i když běžně nezaznamenáte zvýšenou teplotu, ráno na BT se to projevit může)
- léky (viz výše)
- alkohol (obzvlášť větší množství, i když já poznám na BT i dvě deci vína)
- emocionální stres (může zvyšovat teplotu)
- fyzické vypětí (po náročném fyzickém výkonu může být druhý den BT zvýšená)
- vzrušení (těšíte se na něco tolik, že se probudíte dvě hodiny před měřením a potom už se jen neklidně převalujete v posteli? Fajn, ale počítejte s tím, že BT nemusí být zvýsena těhotenstvím, ale tím, jak moc se těšíte, až hned po probuzení zkusíte test a najdete // :wink:)
- nepokojný spánek (nespavost, náměsíčnost, časté chození na záchod... to vše může BT zvýšit)
- změna v čase vstávání (na BT se může projevit i změna letního/ zimního času, po několika dnech se ale vše ustálí)
- cestování (taková dovolená pod stanem, každou noc jinde, nebo jen časový posun, dovedou BT pěkně rozházet)
- změna klimatu (pokud jedete v prosinci na dovolenou do tropické země, na BT to určitě můžete poznat)
- změna teploty v pokoji (pokud jednu noc spíte s otevřeným oknem nebo si vytápění nastavíte o pár stupňů méně, na BT se to může projevit)
9. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vsetky tak pilne pracujete :confused: ...ci sa len tak robite :grinning:
ja sa idem napapkat a potom pride kamaratka na nechty....tak sa budem realizovat....zatial pekny den
a vecer nezabudnite fandit nasim futbalistom :wink:
9. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako vidim tak vas tu vela neostalo :unamused: obcas vas aj precitam ale len jednym ockom az nespehujem :grinning: :grinning: :grinning: vidim ze tu mate dalsiu nadejnu tehulku lubku :wink: tak dlho meska mrcha a ona ma trpezlivost este cakat s testom je to obdivuhodne :wink: ja by som to nevydrzala ved to uz moze rovno k dokimu :grinning: takze touto cestou jej blahozelaaaaaam a tak isto aj petke :wink: :wink: je to uzasne ze sa to tu mnozi :wink: kocky teraz uz len aby sa konecne zadarilo aj vam :wink: posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT aby vam to koecne vyslo a mohli sa tesit spolu s ostatnymi tehulkami :wink:
PS: iba som sem nakukla kedze ste ma spominali :wink:
9. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bris...super,ze si nakukla :grinning: ....
no rezignovali a utiekli z tejto temy len dve :wink: ....dobrovolne rozhodnutie,ktore respektujeme :wink: ...ostatne su na dovolenke....uzivaju si krasne chvilky s manzelikmi....uz sa tesim az pridu spat....a opat to tu ozije.... :grinning:
9. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no tak aj ja uz coskoro rezignujem a idem na dofcu :grinning: inak zelam vela uspechov v snazeni :wink:
9. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....juuuuj super,tak si uzi tu dofcu :wink: ....mna moja caka az o mesiac.... :frowning2: ...opat doma na Slovensku....juuuuj,ale sa tesim :grinning:
9. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no petulke gratulujem aj ja :wink:
ja neviem ci budem dalej snazilkovat...potom co som vcera pisala tak dnes nam v robote povedali ze budeme robit uz len 3 dni.. :frowning2: tak neviem ako sa zachova mm ci to neodlozime kvoli peniazkom :frowning2: ani si neviete predstavot ako som nasr....a :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: konecne som ho ukecala na mimi a teraz toto... no ale este sme moc o tomto nekecali tak uvidim mozno ho podcenujem a budeme snazilkovat dalej fakt nevie zatial som mu to hovrila len cez telefon tak uvidim :pensive:
inac kveti ako dnes? teplota stale hore? dufam, ze ano :wink:
9. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou....
tak to s tou pracou ma mrziii,ale nebolo by prave lepsie teraz otehotniet a mat plnu matersku....z toho platu,co si mala doteraz,bez ohladu kolko dni budete robit teraz???hmmmm :confused:
a dzou teplotka sa stale drziiii,furt bez zmeny 36,9....ale mne klesa az v den mrchy....takze ratam,ze sobota rozhodne :wink: .... :grinning:
9. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky:slight_smile:
9. sep 2009 o 20:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,uz po praci? :confused:
9. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz konecne
9. sep 2009 o 20:14  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a testovala si???? :dizzy_face:
9. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2009 o 20:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa....?podla smejka si nasla //
9. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nasla a velmi silne:slight_smile:
9. sep 2009 o 20:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sme ti to pisali uz rano...tak Blahozelam.... :wink:
9. sep 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok