Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

lubka89
9. sep 2009

dakujem velmi pekne 🙂

willi
10. sep 2009

...dobre ranko kocky 🙂 ...jeeeej, takze dalsia tehulka 😵 (aj ked to bolo jasne uz vcera 😎 ), takze lubka gratulujem a drzim palce nech mas krasne a pohodove tehotenstvo...no, a teraz nas budes musiet zasypavat tehu virusmi

...briiiiis 😉 , som rada, ze si prispela aj ku nam, mam z Teba radost 🙂

...kv3tka - ahooooj 🙂 , tak co hovoris na nasich chlapcov vcera? Parada, ze? 😎

...pozdravujem aj ostatne babulky

aduliak
10. sep 2009

Dobre ranko zelam 🙂 Lubka, gratulujem!!! ja som to vedela 😎

aduliak
10. sep 2009

tak baby a som zvedava, kedy sa prihlasi dalsia tehulka, dufam,ze sa od Lubky nakazime 🙂

willi
10. sep 2009

...ahoj aduliak 😉 , jasnacka, nachytame od nej kvalitne tehu virusi a budeme ju nasledovat 😀

aduliak
10. sep 2009

tak tomu verim na 100% 😎 povedala som si, ze od teraz myslim iba pozitivne 😀

katka.he
10. sep 2009

dobre ranko baby... gratulujem Lubke...ja som si vcera robila test a bohuzial len vysiel takto: / ☹

willi
10. sep 2009

...spravny pristup, pozitivne myslenie je uz 50% uspechu 🙂

...ahoj katka 😉 , Tebe tiez meskala mrcha?

lubka89
10. sep 2009

ahojte baby .vsetkym vam pekne dakujem 🙂inak dobre ranko

katka.he
10. sep 2009

nie moja len som sa uz nemohla dockat tak som test spravila....ma dojst v sobotu....viem mala som pockat..ale bola som neskutocne nervna.... doteraz som presne pristupovala k teho tak s usmevom a pozitivnym myslenim....ale teraz to na mna dolahlo neskutocne...ale nevadi...urcite to vyjde na buduce 😉

willi
10. sep 2009

...lubka, hod nam testik do albumu, nech sa aspon pokochame 😵 😵 😵 ...takze mas tu teraz dolezitu ulohu - mas nas pozitivne "nakazit" 😀

lubka89
10. sep 2009

jasne hned to bude🙂

willi
10. sep 2009

...katka, ak ma mrcha prist az v sobotu, tak este nie je nic stratene 😉 ...takze sa uvidi az po sobote

katka.he
10. sep 2009

willi....vy sa tiez snazite, ze? 🙂 merias aj BT?

katka.he
10. sep 2009

vies willinka, boli sme teraz na dovolenke pri mori a veeelmi sme sa snazili..bola pohoda, krasne teplo... mala som presne plodne dni...tak sme ich naplno vyuzili..ale asi by som uz citila ze sa nieco deje v mojom tele ine..ale ja to bohuzial nepocitujem...ale neva...

nina88
10. sep 2009

Ahojte... Lubi gratulujem... Vie mi niekto povedať či je toto normálna teplota počas mrchy? Nemala by byť nižšia?? Takto pomaly klesá?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

lubka89
10. sep 2009

viete co poslem to vecer ked budem z mojim MM 🙂 dobre ?

aduliak
10. sep 2009

katka, ja si tiez myslim, ze to este nie je stratene, test ti to este nemusel ukazat, ak nepride mrcha, testuj nedelu alebo pondelok...a nemusis ani nic citit.... 🙂

willi
10. sep 2009

...katka ano, snazime sa 😵 ...aj ked to uz trva osem mesiacov, tak patrim k tym snazilkam "lajdackam" 😀 , ktore ani nemeraju BT, ani nepouzivaju ovu testy, ani nic podobne...rozhodli sme sa, ze to nechame tak, a ak je nam bude miminko sudene, tak pride...uplne Ta chapem, ake je sklamanie, ked clovek vidi ten snehobiely testik...ale ide sa dalej, aspon sa mozete snazilkovat opat 😵
...ahoj nina 😉 , ked sa tu objavi nasa "grafitacka" kv3tka, tak Ti da na to odpoved, ja sa grafom velmi nerozumiem 😒
...lubi ok, ved ked budes chciet a mat cas

katka.he
10. sep 2009

aduliak... hej..aj tak tajne dufam ze to este nie je stratene....ale uvidime🙂))
willi..my sa snazime 2 roky a zatial nic..ani ja som nemerala BT a ani nerobila pre to nic..len ked uz po roku sa nic nedialo tak mi kazala dokt. merat tu BT..ja som ju merala dlho..niekolko mesiacov a bola vraj pekna...aj sono mi robila lekarka aj vysetrila so sondou aj hormony su OK... a minule ked ma vysetrovala tak mi hovorila ze vraj vidi aj krasne vajicko ..ze som mala prave ovu... ale zatial som nenasla dve ciarocky ...aj my s manzelom sme sa rozhodli ze to uz nechame na nahodu...ak to ma prist pride ak nie tak nepride..len tento mesiac som akasi viac nervna.... ale to sa dostanem do normalu a budem to vsetko brat s nadhladom..

willi
10. sep 2009

...katka aj manzel bol na vysetreni? V takom pripade, ze sa dva roky nedari je potrebne urcite vysetrit obidvoch partnerov

kv3tka
10. sep 2009

ahojteee.....
tak willi super,ti nasi futbalisti ma vcera nesmierne potesili...juuuj to bolo atmosfera u nas doma.... 😀 ja som im verila....tak som spokojna....
a ninka rada by som ti poradila,ale graf si nespravne vlozila a nic nevidim 😀 ....inak odporucam pocas mrchy nemeriat!!! 😉 a zacat az po skonceni....ale jasne cez mrchu su teplotky este vyzsie.....je to sposobene zostatkom progesteronu....

nina88
10. sep 2009

Prečo nemerať? A akože nesprávne vložila? Ja keď na ten odkaz kliknem, ukáže sa mi... AKo to mám potom urobiť?

kv3tka
10. sep 2009

inak ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka merala som sice asi o hodinku skor(bo mi trebalo cikat 😀 )...ale nechce sa mi to tam znacit....

nina88
10. sep 2009

A tvoj graf Kveti sa drží???

kv3tka
10. sep 2009

ninka IP.....o postupe ako vlozis graf 😉

willi
10. sep 2009

...ahoj kv3ti 🙂 ...su to sikovni chlapci, som aj ja na nich pysna 😀

...nina, naozaj tam nic nezobrazuje

kv3tka
10. sep 2009

veru willi su....bolo u nas par kamaratov slovakov a jeden Ir(ale on tiez fandil nasim,bo zije v Skotsku a frajerku ma slovenku)....to bola divocina 😀 ....susedia mali urcite radost 😀 ....a sme cakali,ze nam do rana povybijaju okna 😠 ,no nastastie sa nic nestalo 😉

katka.he
10. sep 2009

willi.. nie nebol a ani si neviem predstavit ako zareaguje.... 😲

willi
10. sep 2009

...kv3tka, teplotka Ti klesla? To je asi dobre pred ocakavanou mrchou, ze? Ale potom by mala vystupit...ci ako to je? 😅
...tak particka ste boli dobra, no myslim, ze u nas na Sk by z Vas mali susedia radost 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre