Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
14. sep 2009

to ja radsej becherovku 🙂 willi? 😀

willi
14. sep 2009

...kv3ti, ved Ty si tu istota na grafiky...uz sa tesim, ked ma budes zaucat 😎

...adu...tak taka dobre vychladena kofolka by dobre padla a najma v praci 😅

aduliak
14. sep 2009

ani nehovor....a to crcam len caj uz od rana, nejako ma hrdlo pobolieva 🙂

kv3tka
14. sep 2009

no alzbetka...zatial je to take skackave....na ovulku to zatial neni ☹ ....a ine priznaky?hlien,ovutest?....

willi
14. sep 2009

...kv3ti - sme rovnaka vlnova dlzka - jasne, ale druhe kolo uz nieee 😀 😀 😀

...no a adu dam si s Tebou aj jednu becherovku, len neviem, neviem, ci potom aj spievat nezacnem 😀

aduliak
14. sep 2009

willi....ja tiez velmi nepijem....vcera som vypila 2 pohare burciaku a vysmiata som bola jak leco 🙂

willi
14. sep 2009

...len adu, asi prva panak bude s Tebou, lebo kv3tke to cestovanie bude dlhsie trvat 😎 ...ale raz by sme sa mohli k nejakemu stretku dopracovat, ze?

aduliak
14. sep 2009

tak to by bolo uzasne.... 🙂 ale vsak Kv3tka sa vrati na SVK, ked bude mat babatko v brusko, takze ak predpokladame,ze otehotnieme naraz, tak by aj to stretko vyslo 🙂 a Martin je inak blizko pri TN 🙂

alzbeta.hod
14. sep 2009

hmmm tak to je blbý... tak to ovulka ani nebude a snažení bylo na nic... jak začnu s utrogestanem tak už ovulaci naruší a nedojde k ní 😢

willi
14. sep 2009

...adu - mali ste jarmok? To je taky jarmocny napoj burcak, ale ja ho teda nemusim ani citit 😝 😀

kv3tka
14. sep 2009

willi....ja som sa s BT zoznamila 😀 len pred 2mesiacmi....teraz som prvy mesiac merala "poctivo"....skor zo zvedavosti,ako fungujem....a co ta BT dokaze....a som spokojna.... 😉

ale ja tiez stale chodim po rady 😀 ....mam tu na to lauritku 😉 ...ona je ta zlata dusa,co mi poradi,ked nieco neviem,vzdy da odpoved 😉

willi
14. sep 2009

...spravne adu...takze kv3tka este mas jeden cyklus na pobalenie sa a potom sup babatko do bruska a stretneme sa teda asi v Mt 😉

willi
14. sep 2009

...alzbetka a neskusili ste nejake centrum?

kv3tka
14. sep 2009

letecky to trva len 2,5hodky 😀 ...ale suhlasim,vy si dajte prveho panaka a ja si dam potom decak na willi 😀 ....a pojdem hajat 😀

aduliak
14. sep 2009

takze dohodnute.... 🙂 takze musime otehotniet spolu, je to jasne.... 😀 a teraz sa uz musi zadarit... 🙂
willi....nemali sme nakoniec jarmok, volalo sa to "Oslava vina", bolo to na namesti....a iba jeden stanok s burciakom tam bol 😀

willi
14. sep 2009

...musim odbehnut na hodinku, tak piste nech mam co citat 🙂

alzbeta.hod
14. sep 2009

ne nezkusily. Vydrželi jsme tak dlouho tak ještě vydržím ty dva měsíce a pak uvidíme co nám dr řekne

kv3tka
14. sep 2009

...alzbetka,ja pisem,len co vidim.... ☹ ...a na ovulku to teda vobec nevidim 🤐
...a co vravi lekar?....riesi len tvoju nepravidelnu mrchu,alebo ta sleduje....folikumetria....atd,hormonalny profil....vies,dat lieky,alebo vyvolavacku,aby mrcha chodila relativne pravidelne je jedna vec....a riesit aj veci okolo,ked zena tuzi po dietatku je vec druha...preto sa pytam 😉

kaceenka81
14. sep 2009

hoj teda tady to jede ná už jsem ani nenašla ten příspěvek jak jsem se ptala jestli se můžu přidat 😀
tak snad se teda přidat můžu...no dneska jsem si dělala těhu test ráno(2 dny zpoždění)a nic negativní a ted jsem to dostala to je k vzteku ☹

kv3tka
14. sep 2009

jeden stanok s burciakom? 😀 ...tak tam by som ta urcite nasla,ze adulka? 😀

kaceenka81
14. sep 2009

akorát teda nevím zda sem zapadnu se všichni znáte a já se ve vás nějak neorientuju 😕

alzbeta.hod
14. sep 2009

no právě, řekl že nejrpve je potřeba srovnat MS, jinak je prý šnace minimální... no takže 3měsíce to funguje takže asi tak. JInak řekl že pokud se to nepodaří do roka tak uvidíme co dál.

kv3tka
14. sep 2009

kacenka ahoooj....ja som to tiez dnes dostala....tak vitaj v "klube"..... 😀

aduliak
14. sep 2009

Ahoj Kaceenka......vitam ta....zapadnes...my sa pozname od minuleho tyzdna 🙂
Kv3tka...urcite by si ma nasla....vzdy chod za najvacsim rehotom a to som ja 🙂

kaceenka81
14. sep 2009

kv3tko to je k vzteku co? 😒
no já už ani nevěřím že toněkdy vyjdedcery jsme se sice taky dočkali i když po hodně dlouhé době,ale ted nevím nějak to na mě padá.jak dlouho se snažíte vy?

kaceenka81
14. sep 2009

aduliak ahoj 🙂

alzbeta.hod
14. sep 2009

tak já se loučím a utíkám do roboty... tak se tu mějte krásně a zítra pa pa 😉

kv3tka
14. sep 2009

kacenka ja som zatial v pohodke,neberiem to tragicky.....jasne,ze sklamanie tam je,ved ked raz po niecom tuzim,a nejde to.....ale tak verim,ze to coskoro pride.... 😉
my sa teraz snazime 5cyklus.....ale tie prve boli,len akoze "nedavali" sme si pozor....no tento cyklus....sme to uz sustredili a snazili sa hlavne,cez tie spravne dni....aj sme sa trafili,no asi to nebolo to spravne vajko,ked mrcha dosla

vidim,ze jednu dcerku uz mas....ako dlho ste sa snazili pri nej?....a teraz,kolko snazilkujete
a neboj....zapadnes tu velmi rychlo....kazda tu zapadne 😉

kaceenka81
14. sep 2009

o dceru jsme se snažili 205 roku a ted se snažíme od listopadu 2008

kv3tka
14. sep 2009

alzbetka....tak to ma pravdu,ze bez pravidelnej mrchy je to tazke,ale urcite nie nemozne.....podstatne je....aby aj ta mrcha-raz za 56dni bola,bola bez liekov a hormonov 😖 a hlavne s ovulaciou 😉
tak pekny den v praci 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre