Stačí na otehotnenie aj kúsok vaječníka?

30. mar 2021

Staci mi kusok vajecnika na otehotnenie? Druhy sice mam, ale nemam k nemu vajickovod 😞

hipuska
30. mar 2021

Dôležité je, či máš ovuláciu. Ak áno, nemal by byť problém pre prirodzené pocatie

amelie2017
30. mar 2021

Kusok vajecnika? Mas jednu tretinu, stvrtinu, polovicu??
Ak myslik jeden vajecnik, tak ano, staci. Vajicko sa neuvolnuje z oboch vajecnikov naraz, ale kazdy mesiac len z jedneho. Takze mesiac, ked budes ovulovat z vajecnika s vajcovodom, otehotnet mozes. Dokonca vela zien malo aj tak, ze zacali ovulovat z dobreho kazdy mesiac

anjelicek26
30. mar 2021

Urcite ti lekarka k tomu nieco povedala, my tu mozeme len spekulovat. Chybajuce prepojenie vajecnika sa da spravit chirurgicky, ak by to bolo tvoje zelanie. Ale inak ako baby pisu, ak je jeden funkcny, otehotniet mozes normalne. Potom mas este vsetky ine metody umeleho oplodnenia k dispozicii.

s_a
30. mar 2021

Myslím si, že lekár pozná lepšie tvoj zdravotný stav ako ženy na modrom koňovi

lilke
30. mar 2021

Áno, dá, kamarátka má z 1 iba tretinu, druhý vôbec, dve deti sa zadarili prirodzene.

autor
30. mar 2021

@amelie2017 ano ovulaciu aj menstruaciu som mavala pravidelnu.. A neviem ci 1/4 povedali mi len, že kusok mi ostal..
@anjelicek26 ano s lekarkou sme vsetko prebrali, ale chcela som aj vedieť, ako to funguje v praxi

autor
30. mar 2021

@lilke presne to som chcela vedieť, či je aspon nejaka sanca 🤗

ilovepizza
6. apr 2021

Ahoj, moja mama je toho prikladom. Jej ako mladej povedali, ze zrejme nebude mat det, lebo mala iba 1/3 jedneho vajecnika a druhy vobec. a cuduj sa svete, narodila som sa jej ja aj sestra. takze ide to aj prirodzene ☺️

autor
6. apr 2021

@ilovepizza super 🤗 len predpokladam že bola mlada, keď rodila.

ilovepizza
6. apr 2021

mna mala v 21 a sestru v 40 s inym muzom

autor
7. apr 2021

@ilovepizza tak potom naozaj je mozne vsetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre