Testy nesilnejú

lujza_
16. júl 2018

Chcela by som sa opýtať či nemáte podobnú skúsenosť.S priateľom sa snažíme o bábätko.Cykly mávam 30 až 32dňové.Momentálne som v 39.dni cyklu,mešká mi menšruácia siedmy deň.Mám všetky príznaky.V piatok mi vyšiel prvý test pozitívne(dovtedy všetky negatívne)ale len duch sa na ňom objavil a od piatku som robila ďalšie dva testy v nedeľu a dnes a boli tiež pozitívne ale rovnako slabý duch,vôbec nezosilnel.Dnes som bola u doktora a povedal že ešte je skoro aby niečo videl.Myslíte že aj keď nezosilneli je tu šanca že všetko bude OK?Dosť som z toho mimo 😞

lujza_
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza_
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danyb
16. júl 2018

mohla si mať posunutú ovuláciu a preto máš na testoch ešte len dušíka, HCG je ešte slabé 😉 ak chceš porovnávať či dušík silnie, testuj vždy obdeň rovnakým testom ráno.. HCG stúpa každý druhý deň 🙂 myslím, že je všetko OK, musíš byť trpezlivá, počkaj ešte alebo testuj každý druhý deň ráno a uvidíš, že bude čiaročka silnieť 🙂 držím palčeky nech všetko dobre dopadne 😘

mircalla
16. júl 2018

Podla mna silnie. Vydrz par dni minimalne 2-3 a testni znovu

ivca88
16. júl 2018

A testuj rovnakou znackou testu.
To je asi najhlavnejsie. Kazdy je inak citlivy a ukazuje inak.
Ale tehotna si. HCG by tam inak nebolo. Vela stastia ❤

ebi88
16. júl 2018

Vobec nemusia tak skoro zosilniet, hladina hcg v moci sa navyse meni pocas dna, mne test ukazal ducha, potom dva krat vobec potom zas duch a normalna ciarka bola az o dost neskor.

lujza_
autor
16. júl 2018

@ivca88 @mircalla @danyb
Ďakujem krásne za podporu dievčatá,ale na tej prvej foto ten test úplne horný je z piatku a tie dva zelené z dnes a zo včera-tie sú ešte ako by slabšie 😞.Ale je pravda že to je iná značka,zelené sú Pepino a modrý Woman Secret Baby.Počkám teda a skúsim najskôr v stredu zas ale iným a nie Pepino.Veľmi sa bojím že to je mikropotrat lebo sme si to veľmi želali.

lujza_
autor
16. júl 2018

@ebi88 Tak to mi dodalo dosť veľkú nádej ,ďakujem 🙂 a kedy ukázal najlepšie,ráno?Čítala som že niektorým slečnám ukázal lepšie poobede ale zas nechcem si na taketo pokusy míňať testy

lieskovyoriesok
16. júl 2018

Podľa mna ešte počkaj. To nemusí nič znamenať.... máš to pozitívne na oboch a máš rozdielne značky..... úplne v pohode.

ebi88
16. júl 2018

@lujza_ mne ukazoval poobede silnejsie. Nie je pravidlo ze rano. Vsak v drigerke kupis za par drobnych dva v baleni, sprav si aj dva krat do dna, kednsi zvedava, budes mozno spokojnejsia.

saleska111
16. júl 2018

@lujza_ test ktory si robila posledny v nedelu si kup a urob opat zajtra rano z ranneho mocu

maruski99
16. júl 2018

veľmi ti držím palce aby si v tom bola!

danicabbb
16. júl 2018

@lujza_ držím prsty skúšaj s rovnakým trstom vždy ráno obden neboj určite sa ukáže ešte je asi skoro

hennyinnsbruck
16. júl 2018

Mne jeden druh testu veeelmi pomaly silnel, iny zo dna na den bol silnejsi. Neostava ti nic ine ako cakat ako sa to vykluje. Moze to byt biochemicke tehotenstvo ale nemusi. Drzim palce.

hennyinnsbruck
16. júl 2018

Pozri 4 dni skoro rovnaka ciarka bola umna.... Takze nic nie je este Stratene

fabrika
16. júl 2018

počkaj zase pár dní a potom si skús urobiť zase test, čiarka bude podľa mňa silnejšia ale ako baby písali, musím mať rovnakú značku testu 🙂

visnacka
16. júl 2018

No mne zo dňa na deň silnel test a dnes mám už mega silný

danicabbb
16. júl 2018

@visnacka no to je aj testami ake farbivo mne na niektorých ukazuje neskutočne silnú a niektoré sú slabšie a pozerám, že tiež nerobíš rovnaké

lujza_
autor
16. júl 2018

Ďakujem krásne za reakcie ❤ podporili ste ma len je to dosť na nervy,budem testovať ďalej a dúfam že všetko bude OK a že je naozaj ešte len skoro.

saleska111
16. júl 2018

@lujza_ daj vediet 🙂

darja12
16. júl 2018

@lujza_ niekde som čítala, že nízke hcg je pri chlapcovi a vysoké pri dievčati🙂) potom napíš, či to bola pravda🙂)

krpcurik
17. júl 2018

@darja12 u mna to neplatilo, cakam chlapceka a krasna silna ciarka bola hned v prvy den meskajucej menstruacie

shilla23
17. júl 2018

@lujza_ hlavne sa nestresuj s tym lebo akurat preto sa moze nieco stat nesleduj sa moc este.. a urcite bol ten co bol silnejsi 10tkovy a tie slabsie 25kove preto .. a ked si pozries tabulky tak neviem az do kolkeho tyzdnu mozes mat hcq 5 a to je este nezaznamenatelne s testom takze klud.😊 testuj sa kazdy druhy/treti den lebo hcg sa znasobude po dvoch troch dnoch

darja12
17. júl 2018

podla tabuliek to má silnieť hlavne po vyše 42 dni cyklu.. ak to vtedy nesilnie, tak asi bude problém. a to je vlastne cca 2 týždne po vynechaní..

shilla23
17. júl 2018

@darja12 to sa nejedna ale pri posunutej ovulacii .. vela bab tu pisalo ze test im ukazal az v 6tyzdni mozno aj preto ze v moci nemaju hcg take silne ako v krvy 😊

lujza_
autor
17. júl 2018

@darja12 No ja som už dneska 40.deň cyklu na to sa mi zdajú dosť slabé 🙄😞
@shilla23 bohužiaľ tie čo vyšli slabšie sú tiež 10-tkové tie Pepino z Billy,ale už som kúpila iné testy tak dúfam že tie budú výraznejšie.Chcela by som skúsiť aj digitálny ale u nás ho neviem nikde zohnať.A skúsim nestresovať len bola to taká radosť vidieť ten pozitívny test a teraz neviem čo si myslieť...

shilla23
17. júl 2018

@lujza_ radsej sa objednaj k mudr tie digitalne tiez niesu vyhra ver mi.. no tak uvidis kazdopadne ti drzim palce a ked skusis test daj vediet ako si dopadla 😊

darja12
17. júl 2018

@shilla23 +- rátajme.. ja si tento mesiac idem skušať merať bazálnu teplotu, tak som zvedavá, čo je zač táto metoda.

saleska111
17. júl 2018

@lujza_ a kedy budes testovat znova ?

darja12
17. júl 2018

@lujza_ teraz som kukla tvoje foto... vyzerá v pohode ten ,,duch,, je dosť silný a silnie a to je dôležité.. ja som mala silnú čiarku až v 6tt.. a rovnakú ako testovaciu až v 8tt..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre