Tipy a triky na otehotnenie

tetrao
31. jan 2012

Hladala som tu nejaku podobnu temu a nic..mna osobne by velmi zaujimala. Tak poradte 🙂 snazime sa s priatelom, sice este malo /3mesiace/ ale....nechcem sa dozit toho ze budeme musiet chodit po klinikach, ako 70% mojich znamich :(

larama
9. feb 2013

@patka_1 Ahoj Patka, ja som tu nova a len tak si citam prispevky a Tvoj ma zaujal v tom, ze to iste som brala aj ja a aj beriem, len k tomu este pripocitam clostil a pregnyl.. 🙂 Je toho dost, tento tyzden som sa rohodla kupit macu. Vraj je to dobre na spermie a aj zenam to pomaha. Lenze manzel ochorel, tak sme to odlozili. A ako beries gynex? Ja rano a vecer po 6 kvapiek. Mam pocit, ze z neho priberam, ale tolko obetujem. Tak drzim palce, nech nam to vyjde.. 😉

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buxus24
18. feb 2013

no Babulky ako Vás tak čítam pridám sa k vám alebo teda aspon k snažilkám 🙂 s manželom sa poznáme vyše 5rokov svoji sme rok a 4mesiace a snažíme sa stale.. teda nechranene od prveho dna 😀 a stale nič..aj kys.listovu som brala aj železo ..aj selén som môjmu kupila..a zatím nič....ako doteraz ma to ani netrápilo ale snažíme sa vyše 3/4 roka a zatím nič....bola som u svojho gynek. všetko v poriadku deti mať môžem..moj zatiaľ nechce ísť na vyšetrenie ...už povedal že pojde tak uvidím....

bobatko
26. feb 2013

ahojte babulky ja som len tak citala co by nam pomohlo lebo sa tiez chceme zacat snazit o mimi nakolko uz jedno dieta mame chceli by sme aj druhe ale nejde to pred prvym som potratila 3x vzdy okolo 11 tt ale kamaratka mi poradila Dr. paula je z Banoviec nad bebravou nedam na neho dopustit je super ako som k nemu dosla a povedala som mu o mojom probleme hned ma vysetril a nasadil mi liecbu ktora mala trvat 6 mesiacov lenze ja som uz na 4 mesiac ostala tehu ani som nevedela ako.teraz ma maly uz 2,5 roka a chceli by sme dalsie lenze sme sa snazili sami a nedopadlo to dobre nakolko som ostala tehu a cakali smev decembri dvojicky ale jedno bolo v maternici a jedno mimo / vo vajecniku/ tak museli ist von .
Pred tehu mi kazal cvicit Mojzišovej cviky , brat kys. listovu a dokonca sme sa museli milovat podla kalendarika do ktoreho mi napisat kedy sex mame mat. bolo to tazke ale pomohlo. Takže vam držkam palceky v snazilkovani

tinka1811
25. mar 2013

ahojte žienky aj my sa snažíme o bábo tretí mesiac a zatiaľ nič.... ja užívam kyselinú listovú už tretí mesiac a pijem alchemilkový čaj, manželovi som nasadila vitamín E, ale zatiaľ neúspešne.... asi sa moc nato sústredime, stále počítam plodné dni a sledujem hlien.... asi sa jedného dna z toho zbláznim 🙂 príjemný večer

sjusiquatro
25. mar 2013

Ahojte aj my sa znažime už 5 mesiac a zatial nic....ja tiež pijem alchemilku 2 mesiac a calibrum už viac mesiacov a zacala som aj femi kvapky tak hadam pomožu 🙂

miminkova
20. júl 2013

😉 aj my sme kupili femi kvapky tak uvidime, ci sa podari, uz som zufala

nuttelka
6. dec 2014

Baby nemáte s týmto skúsenosti? Mne to minule ponúkala lekárnička, vraj je to nejaká novinka z Ameriky či skade...volá sa to Fertility Blend - je pre ženy aj pre mužov. Na mojalekaren.sk som ho našla v akcii a bolo tam napísané, že je to prípravok, ktorý prispieva k prirodzenej plodnosti, reprodukciu a na regulovanie hormonálnej aktivity.

marcelapu
13. feb 2015

@nuttelka chcem sa opýtať, či si brala ten Fertility Blend, keďž
e už si v očakávaní. Dik a blahoželám a prajem príjemné tehulkovanie 🙂

nuttelka
13. feb 2015

@marcelapu dakujem, nakoniec som si ho nekupila a zabrali u mna Femi kvapky od Valovica a to som ich nebrala ani dlho

mikulova92
27. máj 2015

My sa snažíme už 9 mesiacov, skušame aj polohy,ani nohy hore nepomáhaju, aj selén- zinok papá priateľ. Ja papám kyselinu listovú. od buduceho cyklu chcem vyskusať Inofolic. Doktor mi povedal že mame skúsať a ked sa do roka nepodari tak to bude riešiť on. Už neviem čo máme vyskúšať.

miruska222
7. jún 2015

Predam infolic 1 balenie a fertilman 3 balenia. Kedze my to uz nepotrebujeme lebo po troch mesiacoch sa nam zadarilo. Mozem len odporucit. Ak mate zaujem piste.

kniha24
11. júl 2015

@tetrao my sme na tom podobne ako ty 🙂 mam 29 rokov a tiez sa snazime priblizne 4-5 mesiacov,zatial stale nic ☹ je pravda ze je najlepsie na to nemysliet,ale akosi sa to neda. Tiez je pravda,ze ja mam endometriozu,varixy ma maternici,otocenu maternicu dozadu a v marci mi vyberali polyp na maternici ☹ zacinam byt niekedy negativna. Uvidime,po dovolenke chcem ist za doktorkou,tak som zvedava. Drzim palce.

kniha24
11. júl 2015

A zacala som brat Inofolic,uz som vyuzivala dve balenia,tak uvidim ci to bude mat pozitivny ucinok.

tetrao
autor
16. júl 2015

Kniha24 Joooj toto forum som.zalizila veeelmi davno, odvtedy som uz raz otehotnela a potratila v 10tt, ale o rok neskor, ked sme to uplne ale uplne prestali riesit, po jednej vecernej akcii bola zrazu tehotna a uz mam 3,5m krasneho chlapca, kuk profil ☺☺ netreba sa vzdavat a hlavne totalne to vyhodit z hlavy a povedat si ak to ma byt tak bude a ked nie, tak si adoptujeme 😄takto nejak sme si to po tej zlej skúsenosťi s priatelom povedali a vidis, ani nevieme ako sa zadarilo. Velmi drzim palce, verim ze to vyjde netreba sa vzdavat!

tetrao
autor
16. júl 2015

@kniha24etrao Kniha24 Joooj toto forum som.zalizila veeelmi davno, odvtedy som uz raz otehotnela a potratila v 10tt, ale o rok neskor, ked sme to uplne ale uplne prestali riesit, po jednej vecernej akcii bola zrazu tehotna a uz mam 3,5m krasneho chlapca, kuk profil ☺☺ netreba sa vzdavat a hlavne totalne to vyhodit z hlavy a povedat si ak to ma byt tak bude a ked nie, tak si adoptujeme 😄takto nejak sme si to po tej zlej skúsenosťi s priatelom povedali a vidis, ani nevieme ako sa zadarilo. Velmi drzim palce, verim ze to vyjde netreba sa vzdavat!

baleauska
23. apr 2016

Ahojte som tu nová chcela bi som vedieť či máte niekto skusenosti mimo maternicovym tehotenstvo a,že ako ste na tom teraz ked sa snažíte

kniha24
23. apr 2016

@tetrao vyslo,som v 9 mesiaci 🙂

tetrao
autor
23. apr 2016

@kniha24 GRATULUJEM :-* co to bude? Velmi sa teším!a co teda pomohlo?v čom spočíval tvoj trik?

kniha24
24. apr 2016

@tetrao dakujem krasne. Dievčatko to bude 🙂 ja ani neviem,ale asi v tom ze sme už išli do centra nech nás vyšetria,chceli ma nastaviť na hormonálnu liečbu,čiže som ani nerátala že otehotniet,vypustila som to z hlavy a najblizsia mrcha uz neprisla 🙂
Uzivala som ale aj rôzne vitamíny,aj partner,ale najviac robi psychika 🙂

tetrao
autor
24. apr 2016

Presne ako u nás 🙂 a užívať si sex 😀 super mozno budúca nevesta pre mojho chlapca 🙂 prajem rychli pôrod,bneezbolestny neexistuje 😀 hlavne bez komplikácií a rychle zotavenie.napis potom sukromnu spravu a posli foto!!!

kniha24
24. apr 2016

@tetrao takže ty máš chlapčeka? No,človek nikdy nevie 🙂 noo,dakujem pekne,dufam že to všetko dobre dopadne 🙂

gabi171ka
24. apr 2016

Všetkým ženám, ktoré túžia po dieťatku. Toto je môj príbeh.
http://www.fengshuiharmony.sk/online/?p=340

tetrao
autor
24. apr 2016

@kniha24 Ano chlapca (vždy som chcela) kuk profil,ci by sa ti pacil taky zaťko 😀

kniha24
25. apr 2016

@tetrao krásny,okaty chlapcek. Môže byť 🙂

nicole101
4. mar 2017

Ahojky. Už sa s partnerom snažíme asi 3roky a stále nič. Veľmi rada by som bola za každú radu ktorá by mohla pomôcť :( skúšali sme asi všetko :(

kniha24
4. mar 2017

@nicole101 a boli ste v centre reprodukcie?

nicole101
10. mar 2017

@kniha24 momentalne sme mimo SK neaky rok a stale pracujeme. Na co mam cas su vitamíny a skúšať to este prirodzene no uz mi ta nadej upadla

tiper24
10. mar 2017

rok sexu a nic? to uz co je? 🙂

kniha24
10. mar 2017

@nicole101 no treba si urcit priority,co je dolezitejsie,ci praca alebo dieta,lebo tri roky je uz dost dlha doba,to by uz trebalo zacat riesit. My sme to zacali riesit po 8 mes a v centre nam povedali,ze najvyssi cas,ze netreba dlhsie cakat,to som mala pred 30-tkou. Tak drzim palce,aj je nejaky dovod,chyba,tak vitaminy nepomozu. Tak kde ste nie je take centrum? Drzim palce,nech sa podari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre