Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Uhniezďovanie vajíčka

lady511
29. nov 2012

Ahojte žienky píšem v mene kamarátky a chcela by som týmto Vás žienky ktore sa snažilkujete a aj tie ktore ste to uspešne zvladli požiadat o pomoc..
kamarátka sa s mužom snažilkuju...o babetko je to ch prvý poklus a písala mi neštastná že to nevyšlo na prvý pokus vraj dostala mrchu..ale onis a snažilkovali tak asi dva týždne alebo týžden dozadu a etraz dostala,,,ja som jej vysvetlila že to sa ani nestihlo vajíčko uhniezdit a je ešte normálne že dostala mrchu,,mylíte že som jej to vysvetlila dobre?pretože myslím si že potom tu mrchu nemala dostat další mesiac?

bodka13
29. nov 2012

@lady511 zvláštny názov diskusie,keďže píšeš za kamošku 😉
...ak tá kamoška nebude tehotná po minimálne roku snaženia sa ,potom môže byť nešťastná 😉 ..ak sa snažili počas plodných dní,tak menzes už nemala dostať

lady511
autor
29. nov 2012

@bodka13 tak ked vrvaím že píšem to za nu myslím teda aj nadpis vieš 😉

bodka13
29. nov 2012

@lady511 skúste sa s kamoškou začítať do množstva tém v týchto sekciách a určite nájdete odpovede ....netreba strácať nádej ,raz tehotná snáď bude 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna/
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/nevzdavame-to-2/

lady511
autor
29. nov 2012

@bodka13 ja som chcela radu od takej žienky alebo žienok čo to mali niako takto podobne..že mali styk niako ku koncu mesaica a na konci mesaica dostala mrchu..teda ja som ejj to tak vysvetlila teda že ten další emsiac teda tento(december)už mrchu nemusí dostat...JA SOMS A NEPITALA NA TO CI RAZ BUDE ALEBO NEBUDE TEHOTNA DAKUJEM

aduskatt
29. nov 2012

@lady511 aj tehotne mozu mat mrchu..ale vacsinou ked pride menzes, znamena to, ze nie je tehotenstvo....

lady511
autor
29. nov 2012

@aduskatt ja viem tiež niako som to mala aj ja..len som jej to nevedela tak presne vysvetlit tiež som mala styk a potom som ešte dostala a aj tak som bola tehotná lebo to bola mrcha akoby ešte z minuleho mesiaca 😀

aduskatt
29. nov 2012

@lady511 tak potom ale neviem, co chces vediet🙂

cerez
29. nov 2012

Ja som otehotnela na konci ovulácie, čiže týždeň pred mrchou. Menštruáciu som mala jeden deň.

soldi
29. nov 2012

@lady511 odporucam nastudovat zakladne informacie o priebehu zenskeho cyklu 😉

uhniezdenie vajicka prebieha cca 5-10 dni po oplodneni- po ovulacii. hcg sa zacina vylucovat do mocu cca o 2-3 dni neskor. v praxi to znamena, ze uz dva dni pred ocakavanou menstruaciou by mala mat pozitivny test.
cize si jej to vysvetlila zle 🙂

lauritka
29. nov 2012

@lady511 skus poradit kamoske, nech si sleduje hlienik a vtedy nech skusaju, plodny hlien je taky vodovy, ciry a natahovaci moze byt ako vajecny bielok.. pripadne ak citi nejake bolesti. to vsetko jej moze napomoct sa trafit do obdobia pred ovulaciou. po prebehnuti ovulky je tam uz kratka doba na otehu, hlien sa potom meni na kremovy.

a ano moze mat MS aj ked je tehotna, ale treba skusit potom tehu test vacsinou to vsak byva slabsia MS ako normalne.
otehotniet sa da aj pred MS ale z prozaickeho dovodu, ze sa ovulacia posunie do obdobia pred MS a teda sa posunie cely cyklus. faza od ovulacie po ms je vacsinou konstatna a nemeni sa, kdezto faza pred ovulaciou moze kolisat, ci uz v dosledku stresu, choroby, nerovnovahy hormonov.

lady511
autor
29. nov 2012

@lauritka Dakujem že si mi to takto napísala lebo aj ona mi to vysvetlila velmi v skratke mala som púroblem sa v tom zorientovat..(nevedela ani kedy m plodne dni)

lady511
autor
29. nov 2012

@soldi rtak ja som jej to yvsvetlovala dost laicky a podla seba..aj ekd presne tu istu situaciu som nemala,,(ja somsa nikdy neriadila mrchou)vždy osm mala nepravidelnu k otmu som bola dlhodobo aj chorá..tak asi preto som jej to vysvetlila zle vieš

lady511
autor
29. nov 2012

píšem trošku mimo som cez mob 😀

cirilka
15. aug 2019

Dobrý deň môže ísť o uhniezdovanie keď som predvčerom mala krvavý vytok,včera nič a dnes mám krvavý výtok.Dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli