Lacná trojkombinácia s isofix bázou - nájdem nejakú schopnú do 550 eur?

Zodpovedané
18. jún 2019

Dobrý deň,

Chcela by som sa opýtať či je možné nájsť schopný kočík (trojkombináciu) s isofix základňou do 550 €.

Veľmi sa mi páči trojkombinácia EasyGo Optimo Air. Má však jednu chybu a to, že mu chýba odpruženie.
Predstavu o kočíku mám:

  • Ľahký,
  • Spratný,
  • Odpružený,
  • Ideálne by boli väčšie kolesá.


Väčšina lacnejších kočíkov má potom zasa drahé isofix základne.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

ak môžem odporučiť, ja by som v tomto prípade (že vyžaduješ isofix, odpružené väčšie kolesá, čo najnižšiu váhu a cenu do 550 eur) šla jednoznačne do Kinderkraft Prime 2019 dvojkombinácie športiak + vanička (stojí okolo 370 eur). V sete máš aj príslušenstvo vrátane adaptérov s úchytmi typu Maxi-Cosi a skoro 200 zostávajúcich eur môžeš minúť na lepšiu autosedačku s isofixom.

V tejto cene odporučím dokúpiť k dvojkombi autosedačku Joie I-Gemm (129 eur) a bázu i-Base (89 eur), aj keď, bude to trošku cez. Ale niektoré obchody (kociky.sk, aladdin.sk a ďalšie, obzri akcie) ponúkajú ešte po registrácii dole 5 % z ceny, talže celkovo asi aj vojdeš 😉).

A - lepšie značky to majú ešte drahšie a Joie kombinuje fajn kvalitu, dobré testy a akceptovateľnú cenu.

Kinderkraft Prime 2019

Druhou možnosťou je dokúpiť autosedačku Maxi-Cosi, Cybex, Joie a ďalšie s koncovkou Maxi-Cosi, aj so základňou, bazárovú, a budeš pekne v rozpočte.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli