Aký máte kočiar a ako sa vám s ním jazdí v snehu?

something
15. dec 2012

Tak dnes prva vacsia nadielka snehu (cca 15cm) a ja som prisla po hodinovej prechadzke spotena ako kon. Mam casualplay S4 a ziadna sranda to teda nebola. Pretlacila som ho sice vsade, teda po vsetkych nasich neodhrnutych chodnikoch. Najlepsie je ked cestari odhrnu cestu a nahrnnuty sneh ostane pri prechode. Velka sranda ked mi tam vojdu predne kolieska a nie nie ich dostat cez neho. Aky mate kociar a ako sa vam s nim jazdi v hlbsom neutlacenom snehu? Dakujem

matozazzo
16. dec 2012

Espiro Atlantic, velky, terenny, nielen do snehu ale aj po lese sme jazdili, aj ked bola bugina, akurat na manipulaciu vacsi, tazsi. Ale na tu som si zabezpecila potom golfac 🙂 A to som s nim chodila fakt vela!!! A ako pisu predomnou, potom sup do fusaku a na sanky 🙂

milenka74
16. dec 2012

Baby joger city select a som velmi spokojna

josenka
16. dec 2012

Inglesina - klasický podvozok, veľká vanička, veľké nafukovacie kolesá, prejdeme bez problémov a ešte sa aj hojdáme 😉

sranda88
16. dec 2012

ja som mala espiro atlantic,a môžem vrelo odporúčiť,..ma veľké kolesa,čiže terenny,či do dážda,snehu alebo do lesa,fakt bol perfektný🙂)nemala som s nim žiaden problém .a ked som mala z neho už len šporťak,fakt sa mi mala aj kde vyspať moja malá,je priestranny 🙂)

gubcikova
16. dec 2012

riko amigo a pohoda

katja_
16. dec 2012

Jane slalom pro reverse odporucam

ssiska
16. dec 2012

Ja som mala Quinny buzz, super kocik, LEN NIE DO SNEHU...

kiakocikovsvet
16. dec 2012

v snehu Vám pomôžu iba veľké kolesa

ashlee_13
16. dec 2012

určite Dorjan🙂

matisekc
16. dec 2012

casualplay vintage, odvozene dve deti a nemenila by som, ci leto, ci zima v pohode a to byvame na kysuciach

nili
16. dec 2012

Mali sme klasicky typ s velkymi kolesami zn. Roan Marita, dvojkombinacia. Je velky, priestranny, velmi komfortny a lahko sa tlacil aj v snehu.

11nika11
16. dec 2012

Ja som mala Coletto Austin 3 a mozem len odporucat!Velky kocik,velke 3kolieska,skvele sa s nim idemJa som bola nadmieru spokojna a keby sme este raz potrebovali kocik,tak jedine taky isty 🙂 Ja som s nim jazdila po terene(sneh,kopce,les)a nikdy som nemala ziadny problem

mravvcek
16. dec 2012

ja mam polsky tako perso a je na nezaplatenie,nemame problem 🙂

mirkave
16. dec 2012

Prvorade su velke kolesa.mam touran xl a v snehu sme ako tank 🙂 pohodicka

zeytin
16. dec 2012

Jane Nomad, vpredu ma zdvojene kolieska, ide sa mi s nim perfektne 🙂 Predne kolieska sa daju zaaretovat, co je v snehu vyhoda. 🙂

janula_b
16. dec 2012

Baby Jogger City select a ide sa nám parádne 🙂 🙂 🙂

brumcaky
16. dec 2012

Ahoj, my mame gesslein, no nie som spokojna. Jedine plus ma ze je lahucky a skladny do maleho auta. Pocas kocikovania sa mi zlomila rucka (umela hmota), ktoru sice bez problemov vymenili a podla toho co hovoril predavac tam chodia mamicky s tymto problemom casto. Teraz mam taky respekt ze vzdy ked dviham maleho s kocikom na chodnik drzim ho pevne v klboch a nie za rucku ako predtym. A kocik sa kyve zo strany na stranu a to chodim len po mestskych chodnikoch a cestach, ziadny teren, alebo kamene alebo tazke nakupy. Pri druhom budem volit urcite nieco ine. Snad som pomohla

chovancova27
16. dec 2012

Brio Go... nič lepšie som ešte asi v živote nekúpila🙂 bola to super investícia, jazdíme už druhú zimu a veľkááá pohodkáááá🙂 výborný v každom ročnom období, posladám ho do môjho mini-autka rýchlosťou blesku aj s nasadenou športovou časťou, nevymením za nič iné🙂 a nechávam si ho aj pre druhé🙂

cacika
16. dec 2012

ja mam tiež S4. jazdi sa mi s nim velmi dobre, ale po neodhrnutych chodnikoch sa neda zo ziadnym kocikom... je to teda riadna makacka 🙂 inak a mala si zablokovane to predne koliesko? lebo vtedy to ide ovela lepsie po takychto terenoch...

bajboj
16. dec 2012

Ja som mala DorJan velmi som s nim bola spokojnaale kedze som tuzila mat sportovy trojkolku tak som kupila PP GT3 a som tiez spokojna

lencika
16. dec 2012

my sme mali tiez dorjan a ja milujem ten kocik je krasny a fakt je super a ta cena ja len odporucam a teraz mame maclaren tiez velka spokojnost

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strieza
16. dec 2012

Jane Slalom výborný kočík do každého terénu.

lea641981
16. dec 2012

https://www.google.sk/search?q=adbor+baby+lux&h...
je dobry aj do snehov ked nie su odhrunute cesty mala ma 6 mesiacov a zmestisa do neho aj vo fusaku a v deke 🙂

graziela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz