• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako prestať myslieť na tehotenstvo?

9. apríla 2013 
@elina313 ahoj, prečítala som si tvoj krásny príbeh. Nádhera :slight_smile: Nevedela by si mi dať kontakt na toho liečiteľa? Možno by som skúsila aj ja. Snažíme sa 9 mesiacov, ale zatiaľ bezvýsledne :confounded: Ďakujéééém
10. nov 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa Ahoj,
ďakujem, aj mne sa to celé niekedy javí ako zázrak :slight_smile: ale ani jedna vec nie je zveličená, alebo prikrášlená. Za všetko to čo sa udialo som vďačná.
Je mi ľúto, nie som si istá, že či Ti dám správny kontakt, lebo liečiteľa zohnala kamarátka a tá si už po 9 rokoch tiež nie je úplne istá, ale ja určite viem, že sa volal Bielik, bol v BA na ulici pri Račianskom mýte.
Neviem či je to presne tento, o ktorom sa píše aj na MK ale kontakt na neho už bohužiaľ nemám. Posielam link, kočky píšu, že je na Šancovej a to je pri Račianskom mýte, takže neviem to úplne presne, či je to on. Ale priezvisko ako aj lokalita sa zhodujú.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/liecitel-pavel-bielik/?page=last&post=last&lastref=il

a dúfam, že sa čoskoro dočkáte svojho vytúženého bábätka :slight_smile:
12. nov 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, oživujem túto temu, dajte tipy!
9. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo nám pomôže k otehhotneniu? nemyslieť na to je ťažké a ám pocit že sa to nedá :frowning2:
9. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok