Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
18. aug 2009

Oriesok , pridaj sa ku nam ,..... my tu fnukame za nasimi manzelikmi 😀 😀 😀
ako dlho sa snazite obchadzat ovulku ?? 🙂 🙂 🙂 a co vsetko uz mate za sebou ?

A co hovoris na laparku? Odporucas?

shandy
18. aug 2009

jasne nellie, ja myslim ze pride, lemra jedna leniva 😀 😀
matusik, tak ty uz si vybavena, ked tak uz len laparku 😀 😝 , ale pred nou sa ti podari otehu a nebude treba 😉
ahoj oriesok 🙂 . ty si tvrdy oriesok? 😀 😀 , inak mame podobny problemik 🙂
imuno testy, lebo ja mam tu poruchu stitnej zlazy a to je autoimunitna choroba, tak je tam predpoklad, ze by to mohol byt aj takyto problem, tak pre istotu. a kompletne testy robia iba v Prahe...

nellie_
18. aug 2009

mne robili minuly tyzden testy na celiakiu...ma to moja mamina a to je tiez autoimunitne ochorenie a mamina sa docitala ze neliecena celiakia spôsobuje neplodnost... tak sme ja aj segra nabehli na krvne testy... ja na hadicu nepôjdem... ak sa mi to nahodou potvrdi v krvi, tak budem asi drzat bezlepkovu dietu a uvidim ci otehotniem a ozaj bol pes tam zakopany... 😅 😅

oriesok
18. aug 2009

snažiť sme sa začali od júna.. lenže ovulka bola vždy, keď už bol drahý v robote.. takže nič z toho.. 😅
no môj mi niekedy vraví, že som tvrdý oriešok 😅 je to tak trošku odvodené od môjho bývalého priezviska.. 😀

matusik111
18. aug 2009

Nellie, asi som uz hladna, ale nepochopila som , aky vysledok Ti prisiel z celiakii ?

Oriesok, tak to ste iba zacali 2 mesiace, prajem vam , aby ste sa nedosali az do nasich cisel, aj ked zrovna nas par neni na to najhorsie.
V dlzke tu boduje Nellie a Jarulka

shandy
18. aug 2009

Nellie a kedy mas ten vysledok z tej celiakie? Dufam, ze to bude ok...ufff
No jo oriesok, ale verim, ze ked sa do nej trafite, ze to vyjde. my sa aj trafime a vysledok aj tak nikde 🙄 🙄

nellie_
18. aug 2009

matusik este nijaky... to trva mesiac dva kym budu vysledky.... 😀 😀 😀 😀 😀

oriesok aj my mame ten problem, ze sa nevieme strafit... 😅

oriesok
18. aug 2009

veru my sme iba na začiatku..

oriesok
18. aug 2009

no v to dúfam aj ja.. lebo manžel ma nastrašil, že mal keď bol menší nejaké problémy.. ale zatiaľ, kým sme sa netrafili do ovulky, tak ho nechcem stresovať nejakými vyšetreniami..

oriesok
18. aug 2009

aj doki sa nám vyjadril, že ak by sa nám rok nedarilo, tak ho máme navštíviť..

matusik111
18. aug 2009

Nellie, mne robili gastroskopiu koli alergie, a tiez mali podozrenie na celiakiu, ale vysledky dopadli dobre a nemam to. A cakala som maximalne mesiac, nepamatam si to .

matusik111
18. aug 2009

ten problem striafanim je tu u vsetkych ☹ , a preto merame BT , a ked pride ovulka, chlap je daleko od nas, tak mozem iba usi sklopit, ze zas sa to nepodarilo ☹

ale jedneho dna sa trafit musime 🙂 ..... a bolo by vhodne do vianoc , aby sme boli vsetky tehulky,.... ked sa nam cez to leto dako nedari 😠

nellie_
18. aug 2009

matusik ja ta obidvujem ze si zvladla gastroskopiu... 😅
moja mamina povedala ze nikdy viac.... 😅 😅 😅
to na krvne sa caka tak dlho, na tie vysledky priamo z creva mesiac....

matusik111
18. aug 2009

ja som sa tiez bala, al poviem pravdu, ze porodu sa bojim viac 😀 😀 😀 , tam nic neboli, iba je to neprijemne.

a to som uz pisala , ze manzelovi ten doktor povedal, ze to ze chodi na tyzdnovky by nemal byt problem, pokial ma zdrave spermie. Tak to triafanie by mohlo byt par dni hore - dole. Ja som tak dako pozitivne naladena, ze by sa to mohlo podarit .
Ale asi iba do najblizsej mrchy 🙂 Normalne sa tesim na meranie BT, to je asi chore, co ? 😎

oriesok
18. aug 2009

ja som lenivá na meranie.. 😅 ale možno raz to chytí aj mňa.. 😉

matusik111
18. aug 2009

zalezi, ako casto sexikujete,.... Lebo Jarulka je z tych co nemusia merat, 😎 😎 lebo sexikuju kazdy den , ked je muzik doma. U nas je ten sexik biednejsi, tak si ho trosku planujeme podla BT.

oriesok
18. aug 2009

no u nás, keď je manžel doma tak sexíkujeme 1 - 2x denne 😅 ale to iba 2 týždne, kým je doma..

matusik111
18. aug 2009

aha , tak to idete naplno 🙂 tak to sa urcite za chvilu podari ,.... ak neni ziadny problem.
Kolko mas rokov?

oriesok
18. aug 2009

ja mám 24 a manžel 31.. no vychutnávame si to 😎

oriesok
18. aug 2009

a bodaj by si mala pravdu..

nellie_
18. aug 2009

no ja to meranie tiez robim hlavne z praktickych dôvodov, ze aspon vieme na com sme, kedze sa tiez len tak striafame... 😀 😀 😀

matusik ak je meranie chore, tak potom som chora aj ja... 😀 😀 😀 ja sa na to tiez tesim.. 😀 😀

oriesok
18. aug 2009

ja našťastie.. musím si poklopať.. mám viac - menej pravideľný cyklus, tak si zhruba viem tipnúť, kedy je ovulka.. ale zasa tým meraním viem tuším zistiť, či vôbec je..

moncika15
autor
18. aug 2009

ahojte "stare" babulky aj novy oriesok 🙂
vidim ze dnes som vas nestihla. musela som dospavat bo rano som bola u zubarky hned po nocnej 🙄

no jatiez uvazujem ze zacnemzase merat BT, kurnik ale ked ja som taka leniva 😅 a aj tak mi to nic nepomoze pretoze ked sa mojmu muzikovi nexce tak ja mozem mat aj 4 ovulky a nehne to s nim
😔

jaru, neboli ste u tej bylinkarky? ja sa nejako stale nemozem odhodlat 😅

mne moj drahy ide zajtra a pozajtra do roboty zase ho cele dni neuvidim 😔

matusik111
19. aug 2009

dobre ranko babulky, tak ja som chora 🙂 , lebo mna meranie BT bavi a naozaj viem ,kedy je ovulka a hlavne, kedy mozem cakat mrchu, lebo moj cyklus je od 22 do 29 dni, takze to je velky rozdiel.

baby, zacnite merat, neni to nic narocne a nastavite si taky cas, aby vam vyhovoval a potom sa budete tesit z grafu ako aj my 🙂 , 😀

Moncika, tak ty behas po zubaroch? ja som tam mala ist uz v maji, a este som si nenasla na to cas, respektivne to odkladam. dufam, ze to nebolelo tam.
A inak, mas takeho muzika ako ja, ked sa mu nechce , tak s nim nepohne nikto, keby som aj naha behala okolo neho 😎 😎 😎 😎
Ale posledne 2 mesiace saa trosku zmenil, a bere ten sexik poctivejsie 😵 😵 😵

matusik111
19. aug 2009

Nellie, nakukla som na Tvoj graf a vyzera to na ovulku,...... takze vo stvrtok Ti spolu zaklopu na dvere 😀 😀 😀 a ja budem mat zmrzlinu 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

ahojteeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

matusik no v to dufam, ze to je ovulka je tam trosicka zvysenie ale iba o pol stupna... 😒 😒 😒
no ak zajtra rano bude zas 36,5 tak ma uz vystrie asi.... 😠 😠 😠

inak snazenie nebolo ziadne od minuleho stvrtka, takze s tehu tento mesiac nepocitam, ale bolo by super keby je to ovu a o 14 dojde mrcha, lebo uz ma to nebavi taky dlhokansky cyklus.....

aku zmrzku mas rada...????? 😀 😀 😀 😀

oriesok
19. aug 2009

ahojte.. mňa včera manžel potešil.. možno bude v septembri len 10 dní v robote.. to by sme konečne mohli vystihnúť ovulku.. 😀

nellie_
19. aug 2009

oriesok no vidis to.... 😉 budete plodit ako zajace... 😀 😀 😀

oriesok
19. aug 2009

no len záleží ktorých 10 dní bude preč.. 😀 😀

shandy
19. aug 2009

cafteee bambule 😵 😵
neelie, no dufam, ze este stupne, co ovu bolesti, nic? uz by bolo nacase, ta tvoja ovula suchtava 😀 😀
jaaaaj no skoda, ze nebolo snazenie. nel kedy ti pride muzik?
oriesok super 😵 😵 , my sa chystame teraz cez vikend plodit, ak sa ovule uraci prist 😀 😀 , zajtra idem na folikulosku. Uz mi aj gynex dorazil, tak ho zasa oddnes zacinam kapkat 🙂 .
matusik a ty teda budes merat, no super 😀 😀 , tak baby hodte grafy...davam aj ja moj. keksik tento mesiac zatial bieda 😔 😀 😀 , snad si vylepsime skore od zajtra 😀 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre