• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
:grinning: :grinning: :grinning:
aj ja som akurat dosla z tlacenice, ale mam chut na volaco sladke no.... :pensive: :grinning:
20. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz zuzlem krowku :grinning: :grinning: :grinning:
mnam to je ako droga... :grinning:
20. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co krowka to plomba vonku, co? :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy nieeee... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nastastie... :grinning:

Takze ja uz som dohodnuta s mojou soferkou Jarulkou na stvrtok :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
dufam ze fakt dojdes aj ty shandy.. :wink: sice este nemame dohodnute presne miesto ale sak to nejak domyslime.. :grinning: :grinning: pripadne bude zachytny bod tesco :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,no ja sa bohuzial s vami nemozem stretnut,bo som po nocnej a uz nieco mam.spravte nejake fotecky a potom si rada pozriem :slight_smile: dufam, ze ked si dame dalsie stretko ako tehulky tak sa mi podary prist :sweat_smile: alebo radsej az na materskej dovolenke,to budem rada ked ma niekam vytiahnete :grinning:

v noci dosla mrska,kocnesne sa po 3 dnox rozbehla :rolling_eyes:

vidim, ze tu budeme dve co podstupia od noveho roka kolotoc v CARe :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja zacinam spinit, takze predpokladam ze do zajtra mam mrsku v gacoch :grinning: :grinning: :grinning: , takze nadhera. Zatial som v pohode. Snazim sa, ale ked sa to spusti na plno , budem asi chvilu smutna.
Tak ja sa tesim na to stretko, a len tak mimochodom, vy mate na seba tel. cisla, ale ja nemam nic. Co ak sa stratim ???
20. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idete aj bylinkarke?
20. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kto to casovo stiha , tak pojde. Ja budem rada, ak stihnem na 18 prist do Piestan
20. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moncika, do akeho CARu sa chystate?
20. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my xodime do GYNFIVu v BA
20. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky moje posnazim sa prist, aj ked viete, ze vzhladom k mojej robote to nikdy nie je stopercentne iste, ze kedy skoncim a kym sa dostanem do piestan tak to bude :pensive: . :grinning:
20. okt 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ale povedz tam vsetkym, ze o 18:30 musis byt v Piestanoch, lebo bude zle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , budeme tam urcite cakat.
3
20. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
jaaaaj preco len musime byt tak daleko od seba :pensive: :rolling_eyes:
20. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja tak nad tym rozmyslam... ze mne potom ide z Topolcian domov autobus o 19,35 a potom az 21,15 a aj jarulka mi vravela ze nerada soferuje po tme... :sweat_smile:
ono to bude troska o drzku nie???
ved o 17,00 u bylinkarky ale tam mozu byt ine baby uz a kym sa dostaneme na rad a vybavi nas tri - mna, jarulku a matusik tak to bude aj 18,00 preč ak nie viac a potom kolko casu nam ostane na kvakanie???

asi sme to nejak nedomysleli.. napiste vas nazor na to prosim vas.... :sweat_smile: :sweat_smile:
20. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shandy uz to vidim, ze sa vykrucas :grinning: :grinning: :grinning: ale chapem, ze to mas s tou robotou o drzku :unamused:
baby no ja sa fakt nad tym zamyslam.... a vychadza mi ze vam to stretko kazim... :sweat_smile:
ked autom to mne nehrozi - este sa nam aj prevodovka kazi takze som fakt odkazana na autobus....
ach jo sak som zvedava co vy mi na to poviete... :wink:
20. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, v kutiku duse dufam ze sa teraz nestretnete a na dalsi termin priidem aj ja :dizzy_face: nemajte mi to za zle ale aj ja vas xvem vidieeeeeeeeeeeeeeeeeet na vlastne oci :sweat_smile:
20. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hadam sa to ide zrusit ??? ja tu bylinkarku som chcela, ale casovo to nezvladam - asi. Ja to berem tak, ze ak ma bylinkarka nestihne zobrat, nevadi.
a Nelie, ved Teba bere Jarulka autom, nie ??? ved tak som to chapala. a myslela som , ze Ta aj doveze domov.
20. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Problem je v tom, ze vzdy sa stretneme iba na vecer , hold smola, pani riaditelka musi chodit do prace a este aj strajkuje , ze nestiha na 18:30 :grinning: :grinning: :grinning:

Ak sa chcete stretnut cez svetlo , tak jedine v sobotu, ale u mna to moze byt problem, lebo furt kadesi behame.

Jedno riesenie je, ze sa stretneme u bylinkarky a budeme tam kvakat uz od prvejminuty :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ved dobre dobre..ja nechcem aby sa to zrusilo.. :grinning:
jarulka ma nebude viezt az domov, to by si musela zajst nejakych 20km ku mne takze preto idem ja iba do topolcian a odtial autobusom uz domov, nech nemusi jarulka zbytocne robit 40 km.. :sweat_smile:
ale ved v pohode tak pojdem teda na ten bus co ide o 21,30 :wink:
sak mi deti doma neplaču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ku tete bylinkarke chcem ist aj ja.. lebo baby pisali ze dava nejake dobre cajiky a zlepsila sa im po nom plet a mne sa teraz fakt fest zhorsila :frowning2: :frowning2: odkedy mam tu ovu poposuvanu asi mi fakt hapruju hormony... :rolling_eyes:
20. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nechcela , aby to bolo take vyskakujuce z mojej strany :slight_smile: , len som to rozanalyzovala :grinning: :grinning: :grinning: .
Inak, Nelie s Jarulkou maju doovlenku zajtra??
Nelie, si tu ? a budes tu ? :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku dovolenku zajtra?? a prečo dovolenku.. ?? nejak si stojim na kabli asi :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie zajtra :grinning: :grinning: , ja som trtko, stvrtok myslim
20. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj.. nie, nemam dovolenku.. ja iba odidem skôr na bus do Topolcian a tam pockam jarulku kym skonci v praci a dojde po mna a potom prasime smer PN :sunglasses: :sunglasses:
a ja mam volno v piatok potom... :slight_smile:
20. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o kolkej by ste mohli byt v Piestanoch ,.... ja sice musim nieco vybavit, ale budem sa ponahlat a mozme si dat randicko a kecat
20. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem kedy skonci presne jarulka ale ja ratam ze tak okolo 16,30 tam uz isto budeme... ak nie skôr.. :wink:
20. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, a viete kde je ta bylinkarka ???
20. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte mi prosim adresu, nech si to nastudujem.
20. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, malo by sa jej zavolat,.... lebo spominala, ze ked sa ide z vacsej dialky , nech si preverime ci pracuje . ja mam zajtra skolenie a skusky, tak neviem ako budem stihat
20. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, vyspinkali ste sa?? Mne sa veru nechcelo rano vstavat. Tak zajtra sa uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. okt 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky ja vas len pozdravim a idem makat. dnes desne fofry :rolling_eyes: :rolling_eyes:
snad to teda zajtra vyjde. ja skor ako o siestej urcite nepridem a ako bude s robotou to uvidim az zajtra :pensive:
ale veriiiiime :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok