Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
20. okt 2009

😀 😀 😀
aj ja som akurat dosla z tlacenice, ale mam chut na volaco sladke no.... 😔 😀

nellie_
20. okt 2009

ja uz zuzlem krowku 😀 😀 😀
mnam to je ako droga... 😀

shandy
20. okt 2009

a co krowka to plomba vonku, co? 😀 😀 😀

nellie_
20. okt 2009

shandy nieeee... 😀 😀 😀 😀 nastastie... 😀

Takze ja uz som dohodnuta s mojou soferkou Jarulkou na stvrtok 😎 😎 😎
dufam ze fakt dojdes aj ty shandy.. 😉 sice este nemame dohodnute presne miesto ale sak to nejak domyslime.. 😀 😀 pripadne bude zachytny bod tesco 😀 😀

moncika15
autor
20. okt 2009

ahojte,no ja sa bohuzial s vami nemozem stretnut,bo som po nocnej a uz nieco mam.spravte nejake fotecky a potom si rada pozriem 🙂 dufam, ze ked si dame dalsie stretko ako tehulky tak sa mi podary prist 😅 alebo radsej az na materskej dovolenke,to budem rada ked ma niekam vytiahnete 😀

v noci dosla mrska,kocnesne sa po 3 dnox rozbehla 🙄

vidim, ze tu budeme dve co podstupia od noveho roka kolotoc v CARe 🙂

matusik111
20. okt 2009

babulky, ja zacinam spinit, takze predpokladam ze do zajtra mam mrsku v gacoch 😀 😀 😀 , takze nadhera. Zatial som v pohode. Snazim sa, ale ked sa to spusti na plno , budem asi chvilu smutna.
Tak ja sa tesim na to stretko, a len tak mimochodom, vy mate na seba tel. cisla, ale ja nemam nic. Co ak sa stratim ???

moncika15
autor
20. okt 2009

idete aj bylinkarke?

matusik111
20. okt 2009

ten kto to casovo stiha , tak pojde. Ja budem rada, ak stihnem na 18 prist do Piestan

matusik111
20. okt 2009

Moncika, do akeho CARu sa chystate?

moncika15
autor
20. okt 2009

my xodime do GYNFIVu v BA

shandy
20. okt 2009

bambulky moje posnazim sa prist, aj ked viete, ze vzhladom k mojej robote to nikdy nie je stopercentne iste, ze kedy skoncim a kym sa dostanem do piestan tak to bude 😔 . 😀

matusik111
20. okt 2009

Tak ale povedz tam vsetkym, ze o 18:30 musis byt v Piestanoch, lebo bude zle 🙂 🙂 🙂 , budeme tam urcite cakat.
3

shandy
20. okt 2009

😀 😀 😀
jaaaaj preco len musime byt tak daleko od seba 😔 🙄

nellie_
20. okt 2009

baby ja tak nad tym rozmyslam... ze mne potom ide z Topolcian domov autobus o 19,35 a potom az 21,15 a aj jarulka mi vravela ze nerada soferuje po tme... 😅
ono to bude troska o drzku nie???
ved o 17,00 u bylinkarky ale tam mozu byt ine baby uz a kym sa dostaneme na rad a vybavi nas tri - mna, jarulku a matusik tak to bude aj 18,00 preč ak nie viac a potom kolko casu nam ostane na kvakanie???

asi sme to nejak nedomysleli.. napiste vas nazor na to prosim vas.... 😅 😅

nellie_
20. okt 2009

no shandy uz to vidim, ze sa vykrucas 😀 😀 😀 ale chapem, ze to mas s tou robotou o drzku 😒
baby no ja sa fakt nad tym zamyslam.... a vychadza mi ze vam to stretko kazim... 😅
ked autom to mne nehrozi - este sa nam aj prevodovka kazi takze som fakt odkazana na autobus....
ach jo sak som zvedava co vy mi na to poviete... 😉

moncika15
autor
20. okt 2009

babulky, v kutiku duse dufam ze sa teraz nestretnete a na dalsi termin priidem aj ja 😵 nemajte mi to za zle ale aj ja vas xvem vidieeeeeeeeeeeeeeeeeet na vlastne oci 😅

matusik111
20. okt 2009

tak hadam sa to ide zrusit ??? ja tu bylinkarku som chcela, ale casovo to nezvladam - asi. Ja to berem tak, ze ak ma bylinkarka nestihne zobrat, nevadi.
a Nelie, ved Teba bere Jarulka autom, nie ??? ved tak som to chapala. a myslela som , ze Ta aj doveze domov.

matusik111
20. okt 2009

Problem je v tom, ze vzdy sa stretneme iba na vecer , hold smola, pani riaditelka musi chodit do prace a este aj strajkuje , ze nestiha na 18:30 😀 😀 😀

Ak sa chcete stretnut cez svetlo , tak jedine v sobotu, ale u mna to moze byt problem, lebo furt kadesi behame.

Jedno riesenie je, ze sa stretneme u bylinkarky a budeme tam kvakat uz od prvejminuty 😀 😀

nellie_
20. okt 2009

matusik ved dobre dobre..ja nechcem aby sa to zrusilo.. 😀
jarulka ma nebude viezt az domov, to by si musela zajst nejakych 20km ku mne takze preto idem ja iba do topolcian a odtial autobusom uz domov, nech nemusi jarulka zbytocne robit 40 km.. 😅
ale ved v pohode tak pojdem teda na ten bus co ide o 21,30 😉
sak mi deti doma neplaču 😀 😀 😀 😀

a ku tete bylinkarke chcem ist aj ja.. lebo baby pisali ze dava nejake dobre cajiky a zlepsila sa im po nom plet a mne sa teraz fakt fest zhorsila ☹ ☹ odkedy mam tu ovu poposuvanu asi mi fakt hapruju hormony... 🙄

matusik111
20. okt 2009

ja som nechcela , aby to bolo take vyskakujuce z mojej strany 🙂 , len som to rozanalyzovala 😀 😀 😀 .
Inak, Nelie s Jarulkou maju doovlenku zajtra??
Nelie, si tu ? a budes tu ? 😵 😵

nellie_
20. okt 2009

aku dovolenku zajtra?? a prečo dovolenku.. ?? nejak si stojim na kabli asi 😀 😀

matusik111
20. okt 2009

nie zajtra 😀 😀 , ja som trtko, stvrtok myslim

nellie_
20. okt 2009

jaaaaj.. nie, nemam dovolenku.. ja iba odidem skôr na bus do Topolcian a tam pockam jarulku kym skonci v praci a dojde po mna a potom prasime smer PN 😎 😎
a ja mam volno v piatok potom... 🙂

matusik111
20. okt 2009

a o kolkej by ste mohli byt v Piestanoch ,.... ja sice musim nieco vybavit, ale budem sa ponahlat a mozme si dat randicko a kecat

nellie_
20. okt 2009

no neviem kedy skonci presne jarulka ale ja ratam ze tak okolo 16,30 tam uz isto budeme... ak nie skôr.. 😉

matusik111
20. okt 2009

ok, a viete kde je ta bylinkarka ???

matusik111
20. okt 2009

dajte mi prosim adresu, nech si to nastudujem.

matusik111
20. okt 2009

a inak, malo by sa jej zavolat,.... lebo spominala, ze ked sa ide z vacsej dialky , nech si preverime ci pracuje . ja mam zajtra skolenie a skusky, tak neviem ako budem stihat

matusik111
21. okt 2009

Dobre ranko, vyspinkali ste sa?? Mne sa veru nechcelo rano vstavat. Tak zajtra sa uvidime 😵 😵 😵

shandy
21. okt 2009

ahojte, babulky ja vas len pozdravim a idem makat. dnes desne fofry 🙄 🙄
snad to teda zajtra vyjde. ja skor ako o siestej urcite nepridem a ako bude s robotou to uvidim az zajtra 😔
ale veriiiiime 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre