Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
29. apr 2009

jarulka, to si zvyknes, strcis ho tam (teplomer 😀 ), pockas, odmerias, opises hodnoty a spis dalej 😅
vsak mu kludne povedz, ved na tom nist neni 😀 😀 😀 , moj to uz ani nevhnima, ked mi zvoni budik, spi ako dudek... 😀
no a ovulka je vacsinou pred tym ako stupnu teploty nad predovulacne, vidis tam ten rozdiel...ale tych vyssich teplot ako predovulacnych musia byt tusim aspon 4, aby ti to potvrdilo, ze prebehla... 😵

jarulai
29. apr 2009

OK, budeš moja grafikova doktorka - práve si získala diplom 😉 😀 😀 😀
no neviem, či mi ju nebude chcieť merať mužík 😀 😀 😀 teplotku myslím 😀 😀

shandy
29. apr 2009

huraaaaaaaa ja su doktor 😀 😀 😀 , dakujem za poctu 😀 😀 😝
tak to s tym meranim som si myslela aj ja, ale on ma vacsinou rano ignoruje, malokedy sa na mna vrhne, my sme taki skor nocni vtaci co sa keksikovania tyka. Aj to AM co mam v grafiku (akoze keksik doobeda) je vacsinou preto, ze to je po polnoci 😀
a ta teplota po ovu by mala stupnut o jednu az dve desatiny, mal by to byt taky vyraznejsi vzostup 😵

jarulai
29. apr 2009

že dve desatiny - to už moja dnešná je oproti včerajšej o dve vyššia 😉 😀 no vidím, že tu nabúram všetky grafíkove teorie 😀 😀 😀
to moj zase nie - práveže on je schopný na mna ráno hned skočiť - on večer zaspáva vačšinou pri úvodných titulkách filmov, čo začínajú "až" o 20.00 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

no hej ved uvidime, to sa takto z dvoch teplot neda usudit 😀 😀
😀 😀 😀 tak vy takto hned zrana za cerstva 😵 , mne to je v zasade jedno kedy, ale asi vecer mi to tiez viac vyhovuje, potom zostanem lezat a aspon sa potvorky nevyplavia 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

no ano zrána - ale tak 2x do roka, ked ma ukecá 😉 😀 😀 😀 inak mi to tiež viac vyhovuje večer, viac ich potom udržím, že 😉 no jemu je to asi jedno, hlavne, že neni abstinencia 😉 😀 😀 minule mi píše, že profertil riadne zaberá, tak bude čoro moro 3x denne 😨 no to som zvedavá 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

haloooooooo, to ste ma tu nechali samučkú ☹

shandy
29. apr 2009

ja som bola papkat u svokry, ale uz som tuuuu 😀 😀 😀
hehe, aj mne drahy teraz zadrel, ako ma vyhodil v robote, ze ked sa poponahlam, este aj keksik stihneme pred odchodom 😀 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

nooooooo, tak robíš ako drak, čo 😀 a ja že tak dlho papkáš - už vieeeeeeemmmmmmm 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

😀 😀 😀 no hej, to on by bol za, ze ako dezert keksik, nuz ale zasa odtial potial 😀 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

😀 no to by sa aj mojmu lúbilo 😉 a ani hlavný chod nemusí byť predtým, hlavne, že bude ten dezertík 😉 😀 😀 😀 a až po koniec... 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

micka idem zas trosku makat, lebo mam toho vela, tak o hodku som nazad 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

OK, o hodku už budem utekať za mužíkom 😵 tak sa snaž dojsť aspon 10min prv aby sme sa stihli ešte rozlúčiť - čo ak to do zajtra bez seba nevydržíme 😉 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

okej moja, posnazim sa 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

no haloo micka si tu este? 🙂

jarulai
29. apr 2009

jasné, som 😉
ty kokso, si ale presná 😵 más jeden bezvýznamný červený puntík 😀 😀 😀

shandy
29. apr 2009

😀 😀 😀 si pis, som pozerala na hodinky, ze aby som ta este stihla, co myslis 😀 😀 😀

matusik111
29. apr 2009

babulky, ja som tu tiez nakukla 🙂 cely den citam clanky " ako vzbudit chlapa do sexu " 😀 😀 😀 Chudacik moj, ja na neho takto nalieham nech ma znasilnuje 😎 😎 a nakoniec zistia u doktora, ze nemam maternicu 😀 😀
Ale uz som kupila zinok, ..... dufam, ze aspon na to ho ukecam .
Normalne vam zavidim takeho divocha v posteli 😝 😀 😀

shandy
29. apr 2009

jak chudacik, co chudacik
bez prace nie su kolace matusik, 😀 😀 😀
povedz mu, ze cim skor sa vam zadari, tym menej bude musiet vykonavat tie smiesne pohyby. 😀 😀

matusik111
29. apr 2009

tak som uz vsetko precitala ...... 🙂 Jarulka, a nezabudni si pamatat aj tie sexiky, lebo aj to sa zapisuje do grafu, a ked bude 3 x za den, treba nahalsit pani doktorke Shandy 🙂 😀 😀 😀

jarulai
29. apr 2009

matusik, shandy má pravdu - čím skor sa podarí, tým skor mu možeš dať pokoj 😉 😀

inak, babulky, mužík mi volal - išiel ocina zaviesť do NR, tak tu ešte s vami pobudnem, lebo sa vráti asi až tak za pol hodku najskor 😉 ste sa dúfam potešili 😉

matusik111
29. apr 2009

Ved uz aj taku vetu som u neho pocula asi vo februari, ze by bol rad, keby som bola uz tehotna, lebo sa mu nechce tak casto milovat 😀 😀 😀 😀

matusik111
29. apr 2009

Jarulka, jasne, ze sme stastne ked si snami, 😵 😵 😵

matusik111
29. apr 2009

a este sa vam pridam k tomu rannemu a nocnemu sexiku ,... moj ma chute rano , ked ma zdravi z pod periny 😀 😀 😀 , ale kym sa ide umyt a vrati sa , tak je po euforii 😵 😵
Mne sa to paci tak okolo 20:00 , ked sa uz chystame do spalne. ..... spravime si sexik , lazkame si a pozreme si daky film a tulkame sa a je nam dobre. Ale to nebyva tak casto, lebo dako to nestihame 😀

matusik111
29. apr 2009

Shandy, tak ty si nechcela taky dezertik ??? 😀 😀 😀 , ved aj v aute sa to da ..... a urcite by sa to v tedy podarilo 🙂 cim je to viac komplikovane , tym sa to skor podari 😵 😵
ako vari svokruska obedy???
Do kedy mas draheho doma?

jarulai
29. apr 2009

matusik, ty máš ešte aj hodinu vymedzenú? 😀 tak tomu sa hovorí plánované tehotenstvo 😉 😀 😀 😀
a ráno, ked má chuť, ho nepustí ani umyť - najskor práca 😉 😀

matusik111
29. apr 2009

nemam vymedzenu hodinu 😀 😀 😀 , ja len ,ze vtedy zacinaju vecerne filmy, tak akurat stihneme milovanie a mozme sa valat v posteli a sledovat jemnu romantiku 🙂 😵 😵 😵
Babulky, ja tolko neplanujem, ..... ja by som len mohla furt 😀 😀 😀 , ale to asi preto, lebo "zakazane ovocie najviac chuti"

jarulai
29. apr 2009

tak to je niečo podobné ako u nás s tými večernými filmami 😀 😀 😀
a kto ti to ovocie zakazuje? ved povedz mužíkovi, že ti stačí, ked podrží ostatné si zariadíš sam 😀 😀 😀
fuj ale som perverzná, čo 😀 😀 😀

matusik111
29. apr 2009

nemalo by to byt opacne, .... ze zena ma drzat a chlap si to zariadi 😀 😀 😀 😀

vidiet, ze uz citis muzika pri sebe , uz si plna elanu a vzrusenia. 😵 😵 😵 😵 Dnes si kolkaty den od mrchy?

jarulai
29. apr 2009

matusik, 10DC dnes 😵
no ale vieš - čo si sama neurobíš, to nemáš 😀 😀 😀 to aj ja mojmu hovorím, ked sa mu nechce - len drž a ja zvyšok zariadim 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre