Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
7. dec 2009

no veď práve, kým sa narodil malý, tak tu bola denne. potom aspoň raz, drakrát do dňa. ale teraz sa už dlho neukázala. 😒

vika34
7. dec 2009

ahojte zdravím a tiež sa pripájam k prianiu,aby bola ntanyja o.k.,ale možno len nemá teraz čas,ja som na tom podobne aj ked už tt mám internet aj v práci ,vôbec nemám čas tam ani nakuknúť a doma som taká vyčerpaná,že sa mi nechce ani pohnúť,alebo lenivá?Jedno z toho 😀

lulu107
9. dec 2009

Včera som tu nebola a pozerám, že ani tanyja sa tu neobjavila ach jaj, takže žiadne nové správy 😒

zuzana0612
10. dec 2009

ja som ju už pozerala aj na skype a nikde nič. tak dúfam, že je to pokazeným pc. lebo už sa neozvala naozaj dlho.

lulu107
10. dec 2009

Zajtra mám poradňu, tak hneď dám vedieť ako sme dopadli, modlím sa každý deň aby bolo všetko v poriadku, aby drobček krásne rástol, nič si ani k Vianociam neprajem 😉 Držte mi palčeky

zuzana0612
10. dec 2009

jej lulu, som zabudla, že máš tú poradňu. jasné, budem držať palce, aby ste boli v poriadku. ale určite budete, neboj a budete mať krásne vianoce 😵

vika34
10. dec 2009

držím palčeky 😅

lulu107
11. dec 2009

čaute s veľkou radosťou vám podávam správu, dnes na utz bolo pekne vidieť hlavičku bruško nožičky a ručičky,kmitalo ručičkami a nožičkami. A keď doki povedal aby som si zakašlala, drobček si dal do pusi prštek a začal ho cmuľať, skoro mi vyhrkli slzy. Po ceste domov som od radosti plakala, je to neskutočný pocit 😉
Tento týždeň od pondelka mám také slabičké bolesti na krajoch bruška, to bude asi z toho ako sa naťahuje maternica, jednoducho mám citlivé bruško cítim všetko, dôležité že drobček sa má dobre.
Na budúci týždeň ideme na 3D do GF /vo štvrtok/ tak sa bude aj drahý tešiť z toho zážitku.

zuzana0612
11. dec 2009

lulu, tak to sa teším s tebou. 🙂

vika34
11. dec 2009

gratulujem lulu

tanyja
autor
12. dec 2009

ahojte, ja som dnes dostala pc - bol v oprave
lulu veľmi sa teším s tebou, ličký nech si ešte dlho cucká pršteky v tvojom brušku, ten náš si už tiež cucká rúčku, objavil si rúčku, je fantastický 😀
kráááááááááásny deň

lulu107
12. dec 2009

ahoj, no konečne tanyja, my sme sa tu už strachovali, no chválabohu, že to bol pokazený PC 😀

Inak som to poplietka na 3D ideme v stredu, pretože v stredu je 16.12 a nie vo štvrtok, ešteže som si včera pozrela kalendár 😀

tanyja
autor
13. dec 2009

a teraz sme prišli von, troška sme pomrzli, a drobec ešte je vo vaničke - nosím si ju domov, kočík parkuje v kočíkárni
tu dnes padal drobný sneh, u vás ako ? a zima ako v rusku 😀 😀
ja som na 3D nebola, musí to byť krásne a ešte k tomu ked si drobec cucká prštek 😅
maajte sa krásne, pekný večer

vika34
13. dec 2009

ahoj už sme sa báli,že čo je s tebou,ale hovorili sme si /teda písali/,že najskôr máš pokazený PC a tak aj bolo,takže ťa zase vítam v tvojej téme 😀

tanyja
autor
14. dec 2009

ahojte holky, pekné od vás, že ste sa o mňa báli 😵 , potešilo ma to, vložila som aktuálne foto nášho fešáka, pozor, ale na rande ho ešte nepustím !!!!
lulu drž sa a kúp si šumivé magnézium , to je dobré na žalúdok 😉

vika34
14. dec 2009

AHOJTE,
tanyják je akýveľký,pekne ho vykrmuješ 😀

tanyja
autor
14. dec 2009

mám dobré didi 😀 😀 , chutí mu 😀 😀

lulu107
14. dec 2009

Ahojte, tak som hneď nakukla na fotka tvojho fešáka, no neurekom rastie ako z vody 🙂

ten žalúdok už druhý deň mám o.k, síce ráno boli grcky, to ma naplo z hlien, tak na 3 dni budem mať pokoj s grckami 😀

Dnes som čakala PN, že mi príde na účet aj list z poisťovne, no neprišlo nič, minulý mesiac mi to prišlo 13-teho, tak možno sa to posunie kvôli víkendu a príde to zajtra, no dúfam, že na mňa zamestnávateľ nezabudol a poslal mi do poisťovne papier na peniaze 😒, dúfam, že ho nezapatrošil

tanyja
autor
14. dec 2009

peniažky posielajú k 15-temu v mesiaci, neboj, určite ti prídu, ja som už mala materskú 9.-teho na účte, posnažili sa
a kúp si magnézium šumivý, je dobré, posilňuje to steny žalúdka, bude ti ohodne lepšie
idem kúpať drahého, už sa ozýva z postieľky , pekný večer, potom ešte nakuknem
ps: ja som nikdy nemala grc grc , nepustila som 😀

lulu107
14. dec 2009

tanyja - akurát študujem vitamíny ktoré beriem Prenatal Jamieson, obsahujú aj magnezium jedna tabletka 100 mg, to stači či nie?
tak zajtra je 15-teho, tak hádam už budú na účte 😉

vika34
14. dec 2009

mne nemá kto poslať 😀

tanyja
autor
14. dec 2009

lulu - asi áno, ja neviem, ja som také aké opisuješ nemala, jedla som kopu iných vitamínov
vika - ty máš výplatu, nepotrebuješ sociálku 😉
idem spať, drobec dávno spinká , brú nôcku

vika34
15. dec 2009

ano mám výplatu,ale potešilo by ma keby mi ešte niekto poslal 😀
u nás už od apríla máme -15%,takže to nie je bohviečo,ale predpokladam,že ani tá socialka nie je bohviečo

lulu107
15. dec 2009

no dnes keď som videla prázdnu schránku, tam mi to nedalo a zavolala som na socialku, bolo mi povedané, že iba prvý mesiac chodí list s rozhodnutím a potom už chodia iba peniaze, pozrela tá pani s ktorou som volala do pc a povedala, že je to tam nahodené, takže peniaze by mali prísť do 20-teho. Minulý mesiac keď som ešte mala výplatu, tak mi poslali 13-teho, tak som zvedavá, či prídu do piatka. Už je to jedno, len nech prídu 😒

lulu107
15. dec 2009

ozaj tanyja aj si si bruško s nejakým olejčekom natierala? zatiaľ sa natieram iba s telovým krémom s olivovým olejom, ale rozmýšľam že asi by som si čo chvíľa mala natierať telo s nejakým olejčekom, nemáš nejaký typ na niečo dobré a nedrahé?

tanyja
autor
15. dec 2009

ahoj lulu , ja som sa krémovala klasickým telovým nivea mliekom , žiadne olejčeky som nepoužívala , ja som verná značke nivea to mám osvedčené, a pokožka mi ani nepopraskala na bruchu, tak je to fajn, jazva sa pekne zahojila, vidno iba tenký pásik
už ti pekne pribúdajú tt 😉
no a ja tiež očakávam, kedy mi na účet pribudne príspevok k pôrodnému, zataiľ nič neprišlo, ale do 18-teho času dosť
za PN ti prišiel len papier - rozhodnutie, že koľko budeš dostávať a potom už len peniažky, dala si si posielať na účet? to je najjednoduchšie, mne na účet chodí aj materská, nemusím sa tlačiť na pošte s rómskym občianstvom 😅

tanyja
autor
16. dec 2009

dnes je tu akosi ticho, tak prajem dobrú noc idem aj ja do hajan 😉

zuzana0612
17. dec 2009

dobre ráno,
tanyja, pozerala som malého v albume. rastie ako zvody.

tanyja
autor
17. dec 2009

snaží sa, ale aj malý lululík rastie 😀 , vidno to na fotečke
darčeky nakúpené ? aj všetko ostatné ?

lulu107
17. dec 2009

tanyja - peniažky prišli na účet 17-teho, dávam si to posielať, tiež na účet. A ten príspevok k pôrodu dostávaš až po 40 dňoch od narodenia dieťaťa? ten príspevok je 25000 sk teda 829eur? že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre