Kyretáž od iného gynekológa. Ako mám postupovať?

gabrielles
9. apr 2014

Ahojte baby, prosim o radu.
V utorok som bola na kontrole, 8tt a moja mudr mi oznamila, ze su to dvojicky, ale bohuzial sa nevyvinuli, srdiecka im nevidiet a je potrebna kyretaz. Bola som z toho v totalneho soku, pretoze som sa sekundu tesila, ze budu dve a potom za tym BUM.. Zobrala mi krv kvoli testom a povedala, ze mam prist vo stvrtok az pojdem na kyretaz...
Ja som nechcela tomu uverit a poobede som isla k rodinnemu znamemu - gynekologovi, nech mi to potvrdi... Bohuzial to potvrdil, povedal mi, ze nemam cakat a objednal ma na kyretaz na druhy den, teda dnes...Bol to hrozny den, ale som rada, ze to mam za sebou...Teraz mi ostava len truchlit...
Bohuzial som mala ist zajtra ku mojej gynde a som ju obisla a na zakrok isla o den skor...Teraz neviem, co mam robit, mam ist zajtra za nou? Nevadilo by mi zmenit lekara, pretoze sa mi zda, ze niektore veci zanedbala, vsak ma hneva, ze mi zobrala krv a budu sa mi robit testy, zaujimalo by ma, ake budu vysledky...Co mam teraz robit? Bude vobec so mnou komunikovat, kedze som ju obisla?

tamarka9
9. apr 2014

a preco by nemala komunikovat. Uplne normalne povedz pravdu, ze ta to zasiahlo a ze si sa chcela este poradit a mas znameho. Ty jej musis povedat co sa stalo,a le nemusis jej nic vysvetlovat. A pokial to ona nepochopi, tak zmen lekara, aj tak mam pocit ze si k tomu kusok naklonena aby si ju zmenila. A teraz sa potrebujes sustredit na seba, verim ze sa rychlo zotavis a uz sa ti taketo nikdy nezopakuje a budes mat len krasne tehotenstva a deticky 😉 , ja som prisla o dve babatka, neboj sa raz musi byt dobre! 🙂

katarinka289
9. apr 2014

Normalne jej to povedz,ze si mala moznost urobit to skor.Tiez som potratila v 9tt a nastastie mi urobili zakrok behom dvoch hofin.Neviem si predstavit,ze by ma s tym vedomim poslali este na par dni domov.Uz tak to bolo strasne tazke.O polroka som bola opat tehotna a mame dvojrocnu dcerku.Neboj,budes aj ty.Dolezite je vediet,ze mozes otehotniet.To je v dnesnej dobe dost velky problem...

mimina00
10. apr 2014

aj mna to teraz caka,ako to prebiehalo ako dlho si tam bola v nemocnici?

kiki68
17. apr 2014

no budes za nou musiet ist, minimalne jej doniest prepustaciu spravu,aby ju zalozila do karty. A povedala by som jej,ze si sa zacala citit nejako divne,ze si isla po prvej moznosti a ze to bol znamy. To urcite pochopi. Mna nechali cakat, natahovalo sa to, neviem ci cakali na zazrak,ale moje telo zacalo reagovat zapalom a tiez som zhanala svojho gyndosa,co mam robit. Ten tam nebol,tak som zavolala ihned tam,kde ma odkazal na poslednom vysetreni. Tiez to islo mimo neho a len som mu doniesla spravu. Este sa mi aj ospravedlnil,ze netusil,ze to pojde takto zle,smerom k zapalu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre