• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
ahoj no jasne kopka stale .....a moc moc drzkam palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
27. dec 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, si poklad :wink:
27. dec 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zelam vam kazdej jednej aby cim skor bola tehu a uz sa neviem dockat ako sa docitam ktora z vas bude prva a tak to bude pokracovat dalej a dalej.tak prijemne snazilkovanie baby!!!!!!!!!!!!
28. dec 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada aj ja ti velmi velmi drzim palce :wink: my cakame este na jednu mrchu a potom tiez ideme do toho :slight_smile:
28. dec 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte , ze vam sem takto leziem, chcem sa len opytat na priznaky missedu. Uz som si vas zbezne precitala a aj ine starsie temy, ale som taka nestastna a uz mi s toho sibe, ze som chcela ist dnes na pohotovost. Som cca 6tt, teda 4 t po IVF. A co ma trapi? Akosi sa mi vytratili priznaky tehu. Prekonala som spontánny potrat pred rokom ale to som zacala spinit a potom krvacat, teraz nic take. Zo zaciatku ma boleli priserne prsia, vcera ma boleli len trosku prsia, a spala som dokonca bez podprsenky co som doteraz nemohla, dnes ma bolia len na dotyk, a nie su ani take velke a plne, a nic mi nechuti jest, a ani zle mi uz nie je.Niekde som citala ze vymiznutie priznakov je prvym znakom missedu? :frowning2: Prosim poradte mi, nikde som sa konkretne nedocitala ake su priznaky. :cry: Dakujem.
28. dec 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Diusa. Tazko sa odpoveda lebo priznaky tehu sa mozu menit zhorsovat zlepsovat. Ja som napriklad trpela nehutenstvom a bolestami zaludka a zdalo sa mi ze ten posledny tyzden ktory som uz pravdepodobne o babatko prisla mi bolo lepsie. Ale je to naozaj len relativne. Ja som tiez nespinila ani bolesti podbruska som nemala a potratila som. Ver ze je vsetko OK a zajtra zbehni k lekarovi nech ti urobi sono a hned budes vediet na com si a nemusis sa trapit. I ked si myslim ze sa ti mnohe priznaky mozu vytratit a vobec nic to nemusi znamenat!
28. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ked ja sa tak strasne bojim, uz sme toho prekonali tak vela, potrat, dve operacie, IVF :frowning2: . Ale to tu asi vsetky babulky. Ja by som isla aj dnes na pohotovost , ale co im poviem, ze ma nebolia prsia? Ale uz 3 dni chodim zubarovi najprv mi jeden rozvrtal a na druhy den mi vytrhol zub mudrosti, 3 dni som trpela bolestami, a uzivala len po 1/2 paralenu nemohlo mi to uskodit? Pojdem hned rano. A myslis ze uz tam nieco bude vidiet v 6 tt ?
28. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diuska nie nepovies ze nemas priznaky povies ze si v minulosti prekonala potrat a operacie a mas strach. Neviem ci uz bude nieco vidiet bublinku urcite ale srdiecko asi nie ja som boa v 5tt a nic nevidela a v 7tt uz videla akciu. Ale mozu ti zobrat krv a z hodnot HCG zistia ci je hladina v normale alebo klesla. Paralen je OK citala som ze ho v malych davkach odporucaju aj gyndosovia ked uz je treba nieco uzit kvoli bolesti napriklad.
28. dec 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si poplakala, dufam ze predčasne a zbytocne. Uvidim zajtra, naozaj sme kazda ina a priznaky rozne, potrebovala som len utesit. Pojdem zehlit to nenavidim, ale aspon nebudem na to mysliet a budem nadavat na nieco ine.Dakujem a vela stastia :slight_smile:
28. dec 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diuska zehlenie caka dnes aj mna :angry: trocha som sprtala po konikovy a nasla som tuto diskusiu mrkni tam mozno tam najdes nieco co potrebujes :wink:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=74000&vGroupOffset=240
28. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... zachvilu tu mame novy rok a eurace...tesite sa???
28. dec 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukru :wink: ako sa mas?
28. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kodi... dobre... sme tak ,,opatrne,, zacali :grinning:
28. dec 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba, treba :grinning: aj mi :wink: to euro, ja sa ho nebojim, uz aby to bolo tu ... ale esim sa na ten chaos v obchodoch
28. dec 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale asi to ubrdzdim... musim dodrzat co som si slubila ze asi az od februara... ale to som si hovorila aj po prvom raze :grinning: .. no to hej...hlavne tie babky co budu hodinu stat pri pokladni a ratat si peniaze ci im dobre vydala
28. dec 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaale, ved dostai eurokalkulacky,tak su hadam babky dochodkyne pripravene :wink:
ja som sipovedala ze na to kalem, dva tyzdne hore dolu ... co sa ma stat, stane sa
28. dec 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis so snazenim?
28. dec 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano
28. dec 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme len na druhy den ako mi skoncila mrcha lebo to urcite nemozem zostat tehotna a vcera sme asi naposledy... lebo to uz som bola 11DC a ovu sa blizi tak to uz nechame tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi akurat po ovulke, uvidim koncom buduceho tyzdna ci sa nieco zadarilo
28. dec 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti budem drzat palce... sme sa vcera akurat s muzom smiali ze ci uz je februar :grinning:
28. dec 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby my sme mali vcera malu "nehodu" tak teraz neviem co z toho bude lebo som mala ovulku :angry:
28. dec 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspinka uvidis o par tyzdnov :wink:
28. dec 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspin..neboj...co sa ma stat sa stane :wink:
28. dec 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som zvedava ktora z nas to tu rozbehne :dizzy_face:
28. dec 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme taki trpaci davame pozor obaja a nakoniec zlyhame obaja :frowning2: utekala som hned do sprchy ale ktovie :rolling_eyes: no a to som len po prvom cykle :unamused:
28. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je v podstate jedno, ktora budeme prva, hlavne nech to vyjde :wink:
28. dec 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. je tu niekto? som tu 1x
29. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze sme tu ja teda urcite :wink:
29. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
15.12. som mala zamlknutý potrat po úmornom snažení otehotnenia. nedarilo sa nám a musela som chodiť do Heliosu, kde mi vďaka horm.liekom a plánov.pohl. styku pomohli a teraz je všetko preč
29. dec 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok