• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Missed abortion VIII.

23. októbra 2015 
halloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
29. dec 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som tu neboj
29. dec 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na cisteni mesiac pred tebou. V 10tt sme isli na UTZ a babetko uz nezilo. Ale uz som po prvej MS ktoru som dostala 32den od cistenia a druhy den bola straaasne silna
29. dec 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika neboj, podari sa znovu, musis tomu verit ... my sme sa snazili asi rok a pol a tiez sme dopadli ako sme dopadli
29. dec 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedali ti aj nejakú príčinu prečo sa to stalo? ja som to mala tak isto ako ty- išli sme na UTZ v 10 t.t. a malé už nežilo. ten šok bol strašný
29. dec 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekár z výsledkov z biopsie usúdil, že sa mi asi budú nadalej tvoriť tehot. hormóny. že to je nejaká zriedkavá choroba, ale musí to odkontrolovať. trpí ňou asi 10 percent žien, tak dúfam, že ma to obíde. počuli ste už o niečom podobnom?
zajtra idem do Heliosu, chcem si vypočuť názor z výsledkov Biopsie aj od doktora, ktorý nám moc pomohol
29. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj skybaby,
kedy sa ti to stalo? idete sa pokúšať ďalej?
29. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika no u mna mali podozrenie na parcialnu molu ale neviem lebo priznaky su krvacanie a bolesti este v prvych tyzdnoch a ja som nic nemala dalsim priznakom je vysoka hladina HCG ktora sa este dlho po vycisteni cisti a dostava na 0 hodnotu a ani toto u mna tak nebolo ja som mala HCG mierne zvysene a rychlo mi kleslo na negativnu hodnotu cca 3 tyzdne od zakroku. Tak neviem ved sa dozvies viac.
29. dec 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila 20.10 a este pauzujeme, ale chcem zacat od februara :slight_smile:
29. dec 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no konečne sa mi sem podarilo zavítať, ja som mala pred sviatkami veľa roboty a ani cez sviatky som nemala prístup k PC stále sme niekde behali.

ja ešte stále nemám mrchu ale som z toho trochu na nervy bojím sa že nepríde mala som také divné bolenie brucha ako keby som bola tehotná dúfam že nie som tehu a že mrcha práde tento týždeň nerada by som bola keby sa to skomplikovalo alebo predlžilo

Inak prajem vám všetkým krásne medzisviatky
29. dec 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte musím prečítať čo ste stihli popísať, lebo nejako nestíham nič a mimochodom som v robote :angry: čo ma vôbec neteší lebo sa tu nudím radšej by som bola s mužom domka v teple a oddychovala a pozerala telku a písala si s vami
29. dec 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevoncek a ty cakas prvu mrchu? A co nieco bolo ked nemas istotu ci nie si tehu? Zaujimave zaujimave :grinning: mame tu celkom vzruso nie :sunglasses:
29. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vevo, aj tebe krasne medzisviatky :wink: neboj mrcha urcite pride ... inak ja mam strasne rozhadzany cyklus, asi si kupim ten femigard
29. dec 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ako sa máte?
29. dec 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my s mužom sme začali po kontrole u doktorky sexovať, lebo povedala že ešte máme týždeň počať potom už môžeme ale že si máme dávať pozor no a síce sme sexovali aj s prezervatívmi ale aj prerušovanú súlož sme mali a ja som si potom neni istá a som ako na ihlách podľa mňa je najspoľahlivejšia antikoncepcia tabletky nedokážem sa spoľahnúť na prezervatív a prerušovaná súlož to už duplom preto sa teraz bojím

ja už chcem mrchu

ja som užívala aj po operácii femigard nie síce nejako poctivo ale objednala som si ďalší a ten zatiaľ neprišiel mimochodom ďalšia kamarátka čo užívala femigard je tehotná :grinning: taká som rada
29. dec 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to tvoje prvé tehotenstvo vevonček?
29. dec 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj afrika bolo to moje prvé a najhoršie na tom bolo že sme sa s manželom veľmi tešili lebo to vyšlo na ten mesiac čo sme aj chceli a ani sme o tom rodine nehovorili pre istotu a ešte aj manžel mi hovoril neteš sa lebo pokiaľ ti to nepotvrdí doktor ešte sa môže všeličo stať(nechcel aby som sa veľmi tešila a potom bola sklamaná)
29. dec 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si prave objednala ten femigard a zacnem ho jest od februara a kupim si aj kyselinu listovu ... huraaa uz iba mesiac do snazilkovania ... vevo neboj, nam prerusovana suloz funguje dokonale a dokonca tu je niekde aj taka tema a myslim ze niktora z bab co to praktizovali nie je tehu
29. dec 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skybaby len môj manžel neviem či sa jeden krát nezbadal neskoro preto sa bojím ale neviem ani aké by to mohlo mať následky

nemala si problém pri objednávaní femigardu? lebo mne to vypisovalo že musím mať outlook aby som si to mohla objednať tak chcem dnes skúsiť druhú stránku
29. dec 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika ja som nemala žiadne príznaky ale u mňa to bolo tak že ja som išla k dokimu aby mi potvrdil tehu a on povedal že je tam tehotenstvo ale že ešte nie je akcia že mám prísť za dva týždne a ja som tie dva týždne maródila, lebo mi bolo zle ale ja som si myslela že sú to tehu príznaky a neviem možno aj boli alebo to už bol príznak toho že niečo nie je v poriadku neviem to posúdiť a pot dvoch týždňoch čo sme išli pozrieť či bije srdiečko doki povedal že nie je žiadna akcia a že plod nežije že pôjdem na čistenie maternice
29. dec 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v pocitaci outlook takze mi to islo v pohode, ale teraz som akurat pozerala ze som si mozno mala objednat ten gynex. no nevadi ked nezaberie femigard skusim ten gynex potom
29. dec 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nam zase prezervativ fungoval do teraz 100% uz 4 roky :wink: a jak naschval sme mali teraz male posmyknutie :rolling_eyes: no uvidim ale myslim si ze nic z toho nebude. A baby preco si to objednavate cez net to nepredavaju v lekarni?
29. dec 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspinka ja som to v lekárni nevidela ale mne to poradili cez net tak som to hneď tak objednala ale možno to aj majú v lekárni
30. dec 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No citala som si to je to dost drahe :angry: ja si to zatial nebudem kupovat lebo vlastne neviem ci to potrebujem zatial som ziadne problemy s cyklom ani otehotnenim nemala okrem toho MA som sa vzdy citila po zenskej stranke OK. Tak uvidim ake budem mat teraz cykly z toho jedneho to neviem vobec posudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A "otestujem" to zatial na vas vy my poviete ake to ma ucinky OK? :sunglasses:
30. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, aspinka dobre ... budeme tvoji testovaci kralici :grinning:
inak baby myslite ze druhykrat otehotniem rychlejsie? prvy krat nam to trvalo rok a pol a ja strasne dufam ze to teraz bude rychlejsie .... je to tak ze to telo sa uz nastartovalo a pojde to?
30. dec 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspinka tak ty to potom nepotrebuješ keď nemáš problém ani s cyklom ani s otehotnením tak to je super

skybaby ja si myslím že je to tak že pokiaľ bol problém v tvojom cykle ta by ti mal femigard pomôcť a mala by si otehotnieť skôr ale ak bol problém v niečom inom tak potom to môže trochu trvať veď uvidíš
30. dec 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked ja som strasne netrpezliva :frowning2: my sme mali spermiogram ok a ovulacia tiez asi bola, mozno nie kazdy cyklus ale podla mna bola, lebo ked mi doki daval clostylbegyt na podporu ovulky tak som z toho mala cystu, takze to bolo az moc s tymi liekmi ... neviem ci je to zrozumitelne co tu splietam :slight_smile:
30. dec 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skybaby podla mna teraz po MA mozes ovela rychlejsie otehotniet ako predtym! Hovori sa ze maternicka je po otehotneni akokeby "pohnojena" a do takej sa dobre sadi ;) takze ja by som na tvojom mieste po 2 cykloch zacala skusat. Teraz som si pisala s babou ktore mala MA dodrzali pol rocnu pauzu a zase mala MA teraz je tehotna opat po 1 cykle ona uz nevidi v tom rozdiel v tej pauze. A ja si to tiez myslim co sa ma stat sa stane!
30. dec 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sory ty si nemala MA ale si babulky porodila ale vyznam tej mojej vety to nemeni!!!
30. dec 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim ze prehnane dlhe pauzy su na nic ... u nas je problem ze som nemala MA ale spontanne som rodila v 24tt kvoli nadmernej plodovke a infekcii. lekarka v nemocke povedala ze staci pauza 2 mesiace a moj doki ze vraj rok by som nemala otehotniet, som kukala ako puk na neho
chceme zacat vo februari tak dufam ze sa rychlo podari
a dakujem za povzbudenie :slight_smile:
30. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok