Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
26. jan 2009

aj ja mám dostať v utorok, tak budeme mrchatiť spolu 😀

vevoncek
27. jan 2009

dobré ránečko

dnes si vás budem môcť prečítať a napísať až po robote alebo poobede, lebo nebudem mať prístup k PC o to viac sa budem tešiť 🙂

kodada
27. jan 2009

cukrus 10 dni po ovulke je malo, ja som vcera bola cca po 7 a nic podstatne som sa nedozvedela, teda mozno 😉

skybaby
27. jan 2009

dobre ranko 🙂 cukrus neviem ci tie tvoje teploty mozu byt tym femigardom, ja ho tiez beriem len prvy mesiac ale teplotu nemeriam, ale na femigard je tu odbornik vevo 😀
kodi co znamena to mozno? 😎 (nemusis odpovedat) 😀
ja mam dostat mrchu zajtra ak sa mi znovu podari nabehnut na moj 26D cyklus a uz vcera som trosku spinila, takze prvy mesiac snazilkovania nevysiel, ale nie som z toho smutna, ved sa podari niekedy nabuduce 😉

tilly
27. jan 2009

ja už mám femigard na pošte 🙂

kodi, čo tooo??? 😀

kodada
27. jan 2009

pozrite si moju spravu zo vcera o 12:01 😎
este par veci k tomu, cez vikend ma palila zaha, mala som kovovu chut v ustach a ked som vcera riadila grcku po psovi ma naplo ... ci su to priznaky netusim .... nechcem si robit zbytocne nadeje ... v pondelok by mala prist mrcha

vevoncek
27. jan 2009

kodi od femigardu si myslím že nemôžeš mať zvýšenú BT ja som ho užívala celý mesiac a mala som normálne teploty až kým som nezostala tehu

nerozmýšľala si nad testom? vyskúšaj si spraviť ja by som nevydržala byť v neistote alebo počkaj na mrchu nech je väčšia istota aby si nebola potom sklamaná a ak nepríde sprav test

kodada
27. jan 2009

vevu pondelok nie je az tak daleko ... nedavam tomu velku sancu, aj ked clovek nikdy nevie 😉
tu prvu spravu si asi nemala adresovat mne, ja som este neprepadlo femigardmanii 😀

vevoncek
27. jan 2009

kody prepáč to mal byť pre cukrusku nejaká som domotaná som sa ponáhľala rýchlo odpovedať, lebo som sa vyzimila vonku ani horúci čaj ma nezohrial taká mi je zima

takže cukrus z femigardu by nemai byť teploty vyššie

a kody ako to že si neprepadla femigardu ( možno už ani nebudeš musieť-ak budeš tehu) držím ti päste aby si bola tehu

kodada
27. jan 2009

a co si bola v meste? kde byvas vevu?
no neviem preco 😉 , zatial uzivam kys. listovu a babyplan, vcera mi doky poradial vit. E - zas nechcem byt predavkovana

tilly
27. jan 2009

jeeej, no teda, dozadu som nečítala, tak držíííím palce 😉

kodada
27. jan 2009

dakujem tily, ale nejdem sa dopredu radovat 😉

vevoncek
27. jan 2009

kody bývam v Prievidzi bola som pracovne na obhliadke
no ja som minule čítala že aké je to nezdravé a aké má následky užívanie rôznych umelých vytamínov normálne som bola v šoku ale kyselinu listovu treba užívať babyplan by som asi neužívala, lebo tam je tiež kyselina listová aby toho nebolo zbytočne veľa a to Ečko skús pozrieť v čom sa nachádza a jesť stravu bohatú na ten vitamín

ja sa snažím jesť pestrú stravu aby mi nič nechýbalo žiadny vitamín ale kyselinu listovú som si kúpila femigardu sa nemusíš báť to je na prírodnej báze to je ako becherovka bylinky odmočené v liehu 😀

ale pre tie čo ho užívajú keď budete mať podozrenie že ste tehotné tak ho prestaňte užívať (ak bude mrcha meškať)

kodada
27. jan 2009

babyplan a kys. beriem nastriedacku, jeden den jedno, druhy den druhe, chcem len dojest babyplan co mam kupeny, uz ho viac nebudem brat, bude musiet stacit kyselina 😉
http://www.couvarit.sk/vitaminy.phtml?id3=9279&...

vevoncek
27. jan 2009

evi tak to si mala pekný darček na 25 narodeniny je v tom taká symbolika 😀 ja som mala tento rok 26 myslela som si že keď budem mať skôr bábo že to bude bez problémov ale bohužiaľ
chcela som mať už skôr bábo aj na vysokej škole ale to ma muž odhovoril aby som nemala stresy potom po vysokej zase kôli tomu aby som mala nejakú prax a potom som ja nechcela, lebo som nevedela ako sa to v robote vykryštalizuje či si ma nechajú alebo nie ale teraz som už na dobu neurčitú a chcela by som ísť na materskú, lebo už dva roky robím v takej robote kde som nikdy nechcela robiť ale bolo to východisko z núdze.

a minulý rok sme sa po 10 rokoch chodenia zobrali v máji a začali sme od júla snažiť a vyšlo to tak že v októbri som zostala tehotná 🙂 škoda že to nevyšlo ale čo už asi to tak malo byť to by už potom bolo veľa rakov v našej rodine ešte by nás škorpiónov prehlasovali a čo potom 😀

vevoncek
27. jan 2009

no vidíš kody tak to je super stránka tú si archivujem 😉 😀

a mala by som hneď pozrieť nejaký recept čo budem variť, lebo zajtra dojeme obed z nedele a vôbec nemám tušenie čo navariť

kodada
27. jan 2009

chces vediet tajomstvo??? tu stranku robim ja

evulik6
27. jan 2009

vevon, ty si z prievidze? no sranda...aj ja byvam v pd..v meste na mladezi a ty? my sme s baby tiez cakali...bo som chodila na VS (externe popri zamestnani) tak som ju chcela najskor dokoncit a potom sa nam rok nedarilo otehotniet takze tak..... my sme sa vzali na valentina r.2004...chodili sme spolu 5rokov... tento rok mame taky vyrocny.. 😀 na valentina 5 rokov manzelia a zaciatkom juna to bude 10 rokov co sme spolu vseho vsudy... 🙂 skoda ze nam nevyslo toto druhe teho, tesili sme sa ze konecne to vyslo na iny mesiac ako december bo ten mame vskutku perny co sa tyka narodenin, menin a podobne... no ale teraz mi je to uz jedno, jedna oslava hore dole aj keby...ale uz by to malo vyjst prinajmensom az na buduci rok... 😀

vevoncek
27. jan 2009

kody tak to je super že robíš tu stránku pekne je spravená

evi tak ak nám to výjde naraz tak môžeme spolu chodiť kočíkovať keď si z PD a kde si bola prvý krát rodiť?V Bojniciach alebo v Handlovej?

evulik6
27. jan 2009

vevon, jasneee, mozme ak nam to vyjde... 🙂 rodila som v Bojniciach a bola som maximalne spokojna aj co sa tyka porodu aj pristupu sestriciek....vystihla som volnu tu nadstandardnu izbu...bolo tam fakt super... 😉

kodada
27. jan 2009

dakujem za pochvalu vevu, to je take moje "dietatko" u nas v praci, robim ju od zaciatku len ja, mna to bavi, vsak ak nieco vyskusas, mozes popripade odfotit a ja to tam zverejnim 😉

vevoncek
27. jan 2009

ja poznám 3 baby čo rodili v Bojniciach 2 boli spokojné 1 nie a poznám 2 baby čo rodili v Handlovej a boli spokojné obidve ja mám doktorku v Handlovej Sonogovú

vevoncek
27. jan 2009

kody mám pár receptov dobrých len ich musím pozrieť pošli mi do IP tvoj email ak sa mi podarí ti ich pošlem tie recepty mám aj pár vymyslených

evulik6
27. jan 2009

ahaaa....neviem, ja zatial nemam zlu susenost a moje kamosky tiez nie... tiez som najskor uvazovala ze do handlovej pojdem ale som si rozmyslela ze budem tu v bojniciach, a druhe porodim tiez tu, ak pan boh da 😉 ... ja chodim k dokine tu na tu novu kliniku ..

kodada
27. jan 2009

vevu IP

vevoncek
27. jan 2009

kody našla som dík 😉

evi a ako sa volá gynekologička, lebo ja poznám v PD len samých chlapov gynekológov

vevoncek
27. jan 2009

ja som minule surfovala po nete a našla som tam také niečo že angličtina pre najmenších to sa tam môžu prihlásiť deti od kedy začínajú hovoriť a postupne sa učia po anglicky a je to také prirodzené ako keď sa učia rozprávať svoj jazyk

cukruska1920
27. jan 2009

Ahojte...meriate si BT? Lebo ja uz mam piaty den stale rovnaku....to sa mi este nestalo 😕

kodada
27. jan 2009

cukru ze by si bola tehu???

cukruska1920
27. jan 2009

kodi..nehrozi...ved este som nemala ovu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre