Neviem, či som otehotnela s priateľom, alebo milencom.

greta0975
9. okt 2019

Ahojte, dosť sa hanbím ale musím sa s vami poradiť. Som v 5 týždni a 5 dni tehotenstva. Včera som bola prvý krát pri doktorke a oznámila mi túto neviem či šťastnú novinu.
S priateľom sme mali zle obdobie a ja som sa pár krát vyspala s iným. Myslela som, že sa rozídeme a bohužiaľ som to riešila takto. Napokon sme si ale všetko vyrozprávali a už mesiac žijem len pre neho. Avšak mám strašný stres. 22.augusta som naposledy spala s milencom bez ochrany avšak nespravil sa do mňa to viem na 100%. Pár dni po tom tuším 26. augusta som dostala menštruáciu (aspoň dúfam) a ta trvala do 30. augusta. 31. som mala už len veľmi slabé spinenie. Keďže mávam stále nepravidelnú menštruáciu -raz 7 dni raz 5 raz 4 brala som to ako znak toho že nič sa nestalo a tešila som sa. Keďže priateľ veľmi chcel bábätko 10. septembra sme mali pohlavný styk kedy sa do mňa spravil. 17. septembra som si robila test a vyšla jedna čiarka ale hneď po tom ako mi vyšla jedna som ho zahodila tak neviem či sa náhodou neukázala po pár minútach ďalšia. Potom som si robila test 4. oktobra a hneď boli jasne 2 čiarky. Veľmi sa bojím, že dieťa nie je priateľovo keďže mi povedala doktorka že som v 5 týždni a 5 dni ale vraj sa to počíta odo dňa poslednej menštruácie ako som čítala. Poraďte mi prosím čo si myslite vy. Som v strašných nervoch a je mi to hrozne ľúto si to dať vziať kvôli takejto chybe :(

ona12
11. okt 2019

Neviem ako sa ti bude žiť s tou neistotou v budúcnosti.... bude ta to stále zožierať. Naber odvahu a povedz to priateľovi.Si dospelá, musíš to povedať.

nistika
11. okt 2019

@ona12 skvelý nápad....jednoduchšia cesta k tomu aby ostala slobodnou matkou neexistuje...okrem toho ona sa nepýtala na vec nevery ale otcovstva.

ona12
11. okt 2019

@nistika keď s tým mieni žiť kto je otec....

sonnenshein
11. okt 2019

@ona12 Nemusi s tym zit, existuju geneticke testy, ktorymi si po narodeni dietata moze overit otcovstvo (aj tak, aby o tom priatel nevedel, I ked vtedy to samozrejme nebude posudok akceptovany na Sude, no myslim ze o to ani nejde.

ruthbozova
11. okt 2019

@greta0975 dieťa nie je chyba, dieťa je dar, to len my dospelí robíme občas chyby, len neurob ďalšiu, keď by si zabila dieťatko. Chci ho a ľúb, prijmi ho a teš sa z neho, už teraz, nech to vie. Myslím na vás, všetko bude dobré. 🌹

alaguema
12. okt 2019

@greta0975 všetko nasvedčuje tomu, že dieťa si splodila s partnerom, aj keď chápem, že v takej situácii môžu prísť pochybnosti. Teraz by som to ale doslova hodila za hlavu, lebo trápením nič nevyriešiš a bábätko to vníma. Teš sa z neho. Po narodení si môžeš urobiť testy.

bellita71
12. okt 2019

@judar to si čo dovoľuješ sa tu navážať do niekoho, v koho koži si sa neocitla? Milujem také sliepky. Prosí o pomoc a nie o urážky. Asi si nepochopila prečítaný text 🤦

27ivana
12. okt 2019

5+5 a srdce na utz? No neviem..

judar
12. okt 2019

@bellita71 kvaaaaak kvaaaaak kvaaaak 😂

shilla23
12. okt 2019

@greta0975 to ze mas nepravidelnu menstruaciu nevadi v tvojom pripade kedze doktorka podla povedala ze si 5t5d tak si ho nemohla pocat v auguste lebo by mimi bolo vacsie.. drzim palce a posluchaj

sandrasofia
12. okt 2019

17.septembra si robila test ktorý bol negatívny. Posledný styk s milencom mala 22.augusta,toto by test ukázal. Na 100% si tehotná s priateľom. Nerieš neveru,stalo sa,sustred sa na bábätko

bellita71
13. okt 2019

@judar puberta??? Čítame s porozumením ako to má niekto vo vlastnom statuse kvaaaak 🤦

deginko
13. okt 2019

Dieťa je určite priatelove,lebo s milencom si mala styk 22.augusta...17.sep keď si robila prvý test..by už boli riadne koľaje na teste,keby to bolo jeho...takže je určite priatelove

montemotherone
13. okt 2019

@greta0975 dať zobrať? Priateľovo to možno nie je, ale tvoje dieťa je to na 100% ❗❗❗😏

montemotherone
13. okt 2019

@greta0975 ...inak takéto drísty "niekedy ti dá život"...život ti v tomto prípade nič "nedal". Slobodné si si sa ROZHODLA. Krízy sa riešia vo vzťahoch trochu inak ako bleskovými hľadaním náhrady 😕 Ostáva len veriť, že si z toho vezmeš do budúcna ponaučenie.

derdia
13. okt 2019

Pozri ty si zlyhala, ale podla mojho nazoru sa nikomu s tym nepriznaj....akutmrat tak fararovi😆ak nas pocit viny...frajerovi uuuurcite nie...pochyboval by o tebe, o dietatku o vsetkom...nevyriesilo by to nic...len by to vsetko zhorsilo...a dokonca aj knaz raz povedal,ze beveru vibe nemusia priznat pred partnerom...pretoze ho spravis nestastnym,nebude s tym nic vediet spravit...a ak chces pocit odpustenia Boh Ti uz odpustil....hod to za hlavu a zi lre terajsok...a zabudni...tes sa,ze si s priatelom a z babatka...ostatne je minulost....

katkasofka
13. okt 2019

.

beatrix85
13. okt 2019

@greta0975 to ste dnes všetky ženy také sprosté a meníte chlapov ako ponožky, či si to proste vymýšľate? 😂

evittam
13. okt 2019

@beatrix85 A ked uz ako "naplast" a z trucu tak aspon s ochranou. Ale to asi niektoré nepoznajú. Len s.kat kade tade s kde kym....

judar
13. okt 2019

@bellita71 puberta? Skor tvoj nerespekt nazoru druhych a vyrok "o si to dovolujem.." jak od Grety Thunberg

era777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
16. okt 2019

Vies co je zvlastne ze videla srdiecko uz ja čitam ze to je od 6 a pol az 7 tt vidno ale zas to je par dni hore dole aj tak to vyzera že babo je priatelove. Teba asi strasne žerie svedomie preto mas teraz stres. Inak vtipna situacia my pripomyna film Bridget Jones baby😁 (pozri si pre pobavenie) ak bol milenec inej rasy po porode sa to hnet objasni😊 sranda ten utz mne trebars v 9tt namerali ze sedi TP s ms a v 15tt ze maly je o 4dni vacsi. Len u nas je otec isty takze je to jedno. Prajem prijemne tehotenstvo a stabilitu vo vztahu.

majoranka24
20. okt 2019

@greta0975 Urcite je priatelovo.😊 Ked si bola naposledy s milencom, uz si mala neplodne dni a okrem toho daval pozor. Aby si z toho otehotnela a potom mala este aj menstruaciu, to by bola strasna nahoda. Neboj sa a hlavne sa nestresuj.😊

dzejsik
20. okt 2019

@greta0975 to je síce možné mať ešte menštruáciu, ale v tvojom prípade potom by bolo bábo už staršie (o cca 3-4 týždne), čiže sedí na priateľa ak si 5tt+5

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chvostik1
23. okt 2019

@ptmt1011 Najvacsie stresy pridu ak sa na poradniach pri sone zisti, ze dietatko nezodpoveda tyzdnu podla vypoctu z prveho sona ale dr povie, ze je dietatko o tyzden dva, mozno aj 3 vacsie....

virginia
24. okt 2019

Neries, milenec si daval pozor, uz to znizuje pravdepodobnost skoro na 0 a este aj Tvoj cyklus potvrdzuje, ze to bude priatel. Hlavne priatelovi nic nehovor, naivne kecy o tom, ze zdover sa priatelovi a on to pochopi mozu povedat len zeny, ktore nezazili krizovu situaciu. Nic nepochopi a zbytocne ostanes slobodna matka. Ak by si pre to nemohla spavat, daju sa spravit testy otcovstva aj v rodicovstve, staci, ked bude spolupracovat milenec a hned v tom budes mat jasno.

zuzkaz91
24. okt 2019

@miskahryzka333 Blbé reči máš ty,lebo toto sa nemôže stať každej.Nikdy by som zo seba takú špinu neurobila,a nie ešte natruc ,výhovorky že zlé obdobie..každý si nájde dôvod na seba obhajobu...urobila to raz urobí aj druhý krát...otázka je len kedy

zuzkaz91
24. okt 2019

Dieťa porodí a potom ešte len prídu problémy,ako ich bude riešiť? Aha,veď si za**be s iným.🤔

23121974
24. okt 2019

@virginia Dával si pozor a pravdepodobnosť skoro 0 podľa teba,hej 😂😂 Ty máš asi 12 rokov,,,A nič nepovedať,ale ak by to spravil chlap,tak by reakcia bola iná 🙊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre