Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odišlo to v 4 týždni

klaudia001
13. aug 2012

máte s tým skusenosti ? jednoducho, ste tehotná a zrazu príde menštruácia......

masinka
13. aug 2012

@klaudia001 jaj, to je to testovanie pomaly den po styku 😉 ale tiez som to zazila... slabsia druha ciarka, potom mrcha a potom uz nie ciarka..... a o par mesiacov slabsia druha ciarka ktora silnela a potom zrazu zase mrcha... nabehla som k doktorke so slzami s tym, ze som potratila, urobila mi UTZ, pichla injekciu, dala duphaston a o mesiac zase kopa krvi, zase injekcia a teraz ma drobec 10 mesiacikov 😀

sonka43
13. aug 2012

@klaudia001 ahoj.mne sa stalo to iste pre 2 tyzdnami...zavcasu sme sa vytesovali:(

zmrzlinkams
13. aug 2012

@klaudia001 nech ti dr. urobi test na tehotenstvo niektoré ženy krvacaju aj tri mesiace a su tehotne, nech ti dr. zisti či si ešte tehotna alebo už nie ale halvne to nevzdavaj nie vždy krvacanie znamena že si potratila, niekedy ženy počas tehu špinia a krvacaju lebo sa maternica vyvyja a inač pripravuje kedže si tehu ako ked si neni a zviknu t obyť špinenim až krvacanim a ako som už pisala aj menses može mať kludne taky ako do teraz si mavala a si pritom tehotna 🙂 🙂 😀 hlavne hlavku hore a šup k dr. 🙂

klaudia001
autor
13. aug 2012

@sonka43 ale men dr povedal, že som tehotná podla sexu , som mala byt v 3 týžndi . ale dnes sa to všetko pokazilo, dostala som menštruáciu, teda na nohavičkách bola krv a nie málo.......

katren
13. aug 2012

@klaudia001 3tt....ved to kolke ani nevedia, ze su tehu...normalne dostanu mrchu akoby sa nic nedialo.....
ked chces o tom pisat, staci sa pridat do existujucej diskusie, kde ti kocky poradia co a ako..... 😉
neboj, nabuduce to vyjde 😉

maggie37
13. aug 2012

mne sa to stalo v juni, je to biochemicke tehu... skúšajte ďalší cyklus,nám sa zadarilo. držím palčeky..

maslenka47
13. aug 2012

@klaudia001 bol tam plod (preto ti doktor povedal, ze si tehu), ktory nebol zivotaschopny (preto menstruacia), tak sa odporucal skor, ako ti narobil viacej problemov. Nebyt tehotenskych testov a ultrazvukov, ani nevies, ze tam nejaky plod bol a si uuuuplne spokojna. Vsetko funguje presne tak, ako ma. Neries, zivot ide dalej - nebolo to tvoje posledne vajicko ani manzelova posledna spermia. Ked sa stretnu tie spravne, urcite menstruaciu nedostanes ;)

zigzag
13. aug 2012

mne sa stalo nieco podobne v 7tt, na svadobenej ceste, to ze som v tom sme zistili 3 dni pred svadbou, este ze sme to nikomu nepovedali,to by bolo otazok 😅

klaudia001
autor
13. aug 2012

@sonka43 som si riadne poplakala ☹

igiana
13. aug 2012

@klaudia001 Odislo TO? Nehovorite tu nahodou o cloveku? 😒

anjelicek26
13. aug 2012

@igiana - -by si sa cudovala, kolko lekarov to takto povie 😔

@klaudia001 - tu spominanym biochemickym tehotenstvom konci vraj az tretina tehotenstiev, chyba pri deleni ci zahniezdeni vajicka je dost casta, a nemusi to znamenat ziadny vaznejsi problem. Keby sme my baby strestene netestovali xy dni pred vynechanim menstruacie, vyhli by sme sa takemuto sklamaniu. Hlavu hore, ked telo spozna hcg hormon, sanca otehu v dalsom cykle je mnohonasobne vyssia, takze kludne snazilkovat dalej.

cukroska
13. aug 2012

súhlasím,mne to tiež doki povedal ako píšeš....

klaudia001
autor
14. aug 2012

@zigzag ved ani my sme nikomu nič, ved to by bolo 😕

zigzag
14. aug 2012

@klaudia001 no , ja som na nasej svadbe uz iba vineu pila, nikto si nevsimol 😀 a hned po svadbe sme na svadobnu cestu isli, a neviem, mozno ta cesta,,, aôebo co, ale na vecery to peislo, nenormalne silna menstrulacia, nevedela som co sa stalo prv, som myslela, ze len zle testy vysli, ale ked som bola kupovat zase, tak som v lekarni pytala neaky spolahlivejsi, lebo,ze posledne mi vysli 3 pozitivne a nakoniec som kramy dostala, a lekatnicka mi povedala, ze to som musela potratit,lebo ked opakovane vyde test pozitivny, tak vajicko uz oplodnene bolo a vylucuje hormon, ktory tie testy chataju, a ked vyde pozitivny, tak tehu som bola,,,,,, a potom som sa zacala bat, ako fakt som nechapala, a trosku som sa bala,ako to bude s tymto druhym, ale nastastie na 2x vsetko v poriadku 😉

..niektorepovedia, ze zbytocne skoro vediet,ze je zena tehu, ja si myslim,ze je to dobre, lebo sa vies prisposobit novej situacii, napr vitaminami, prestat pit, fajcit a taketo veci,,, 😉 sice ja som ani nepila ani nefajcila, ale vitaminy som si kupila 😠

klaudia001
autor
14. aug 2012

@zigzag a bola si aj u lekára na vyšetrení ked to prvé takto dopadlo ? mne povedal, že mám ist na krv , že hcg musí klesnut. a po akom čase ste sa pokušali ? 🙂 hned další cyklus ? 🙂

seeweed
14. aug 2012

@anjelicek26 Ahoj anjelicek,co prosim ta znamena,ze ked telo spozna hcg hormon je sanca vyssia v dalsom cykle??? Tomu celkom nerozumiem. Nam sa minuly cyklus tiez nepodarilo...testy pozitivne....hcg v krvi....ale postupne klesalo a vsetko sa odplavilo menstruaciou...ale veselo sa snazime dalej 😀

sonka43
14. aug 2012

Ja som potratila vo 4. tyzndni,pred dvoma tyzdnami,dnes som bola na kontrole,vsetko v poriadku,krvou sa vsetko precistilo,dokonca som mala dnes 2 väcsie vajicka,co je velky uspech,nakolko sme sa dvakrat pokusali o IVF,ale nemala
som ziadny folikul...alebo len velmi maly...Dnes nam dal lekar velku nadej,ze sa nam to moze tento mesiac podarit znovu...nechapem to,napriek silnym davkam hormonom nic a zrazu....beireme to s partnerom ako zazrak a dufame,ze
sa bude konat az dokonca..podotykam,ze mam 43 rokov🙂 Takze kocky..nezufat!🙂

sonka43
14. aug 2012

@anjelicek26 Mala by byt sanca väcsia,tak ako pises...my v to dufame tiez...

sonka43
14. aug 2012

@maggie37 Hned v dalsom mesiaci?

anjelicek26
14. aug 2012

@seeweed - mne to lekarka vravela, ze je to jej skusenost, ze sa prave takymto zienkam v dalsom cykle podom zadari. Ze telo uz vie akosi, ze "skusaju" babo a vybuduje extra vysoku sliznicu pre babulko a tak, idealne podmienky.

seeweed
14. aug 2012

@anjelicek26 To znie pozitivne. 🙂

maggie37
14. aug 2012

@sonka43 áno presne tak. tak vám držím palce, veľmi na to nemysli, nestresuj sa kvôli tomu, zameraj sa na niečo iné a snažilkujte poriadne 🙂 určite sa to podarí.

alfonzinka
31. aug 2012

Tiaž som bola tehotna dr mi to zistil z krvy a testom, ale odislo to nejakom 3-4tt hned v tan cyklus som otehotnela, ale velmi sme s tym nepocitali mam teraz obrovsky strach ze potratim. Je tu nejaka babenka ktora otehotnela hned po??

chmurkaxy
31. aug 2012

Ahojte, ja som mala tiez s tymto casty problem, mame za sebou 4 biochemicke tehu, z toho dve po IVF a KET.. u nas bol asi problem v tom (kedze to vyslo po mesiaci uzivania liekov a teraz sme v 10.tyzdni, klop-klop), ze som mala malo progesteronu. bola som na kontrole stitnej zlazy a aj ked som mala testy z krvi super, doktorka mi pre istotu dala malu davku L-Thyroxinu na "poistenie", vraj vela zenam sposobuje potraty stitna zlaza a nevie sa o tom. Brala som to mesiac a otehotnela som. Samozrejme, stale sa bojim, ze sa nieco zle este moze stat, to clovek nikdy nevie, ale dufam, ze sme si uz svoju porciu smoly vycerpali. Skuste sa spytat gynekologa alebo obvodneho lekara na moznost skontrolovat si stitku, budete (s)pokojnejsie.

sonka43
14. sep 2012

nam sa nepodarilo:(

matuskova003
3. apr 2013

to je moj pripad... 4 tt som začala krvacat... proste babo odišlo ☹ ale beriem to tak že to malo takto byt.keby som sa nad tym zamyslala, zblaznim sa...

matozazzo
3. apr 2013

@matuskova003 Nie je to lahke, ale mozno to ani nebolo tehotenstvo, alebo mohlo byt mimomaternicove a je lepsie, ze to tak skoncilo... Mam za sebou potrat, v 9 t, a je to o to este horsie :( Teraz ani nemusis na vycistenie a skuste opat, telo je nabudene 🙂

matuskova003
3. apr 2013

@matozazzo bolo lebo dr videl na sone gestačny vačok takže som to mala viac menej potvrdene...
ja viem to maš pravdu kyret sa nerobil toho som sa hrozne bala ale vyčistila som sa vdaka Bohu sama..
ja babatko naštastie jedno mam 🙂 a druhe bude ked bude mat byt 🙂

matozazzo
3. apr 2013

tiez som potratila 3r po prvom porode, bola som z toho strasne hotova... dlho mi trvalo, nez som sa s tym zmierila, ale po 3m sme sa pokusili znova a po 4m sa "zadarilo" a dnes mam 1,5 r druhu dcerku 🙂 Pri prvej som otehotnela v polovici decembra, pri druhej koncom decembra... Ked som potratila, otehotnela som v juni.. Doktor mi po potrate povedal, nech skusime take iste obdobie, ako pri prvej dcerke a vyslo to 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli