Potrat v 19. týždni

betka1712
20. jan 2022

Ahojte, zaujímali by má vaše skúsenosti, už asi 4. deň nemám žiadnu plodovu vodu, od utorka ležím v nemocnici, sono som mala naposledy v utorok, už nebolo vidno pohyby dieťaťa. Vraveli, že pravdepodobne to bude potrat. Ale zatiaľ so mnou nerobia nič, dostávam antibiotiká a ležím. Už som psychicky z toho zdeptana, ak potrat tak to už chcem mať za sebou či najrýchlejšie, najhoršie je to čakanie. Vlastne ani neviem načo sa čaká. Mal niekto podobnú skúsenosť? Boli vyvolávanie pôrodu v tak nízkom týždni ? Porodili ste hneď od podania tabletiek alebo čo sa to podáva ? Za odpovede vopred ďakujem

juliakoko
20. jan 2022

Mne vyvolavali v 19. Tyzdni, minuly rok. Trvalo to asi 4 dni kym cipky zabrali a spustil sa porod. To cakanie bolo hrozne, nad vodou ma drzala spolubyvauca ktora prezivala to iste. Kontrakcie boleli ale oproti tej psychike to bolo nic a fyzicky sa to dalo zvladnut.
Je mi velmi luto co sa ti stalo a silno drzim palceky nech si co najskor v poriadku. Je nas vela co sme si tym presli, nie si v tom sama.
Vela sil prajem

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any_soj
20. jan 2022

@cecilia29 len doplním, čo spomínaš - volá sa to amniopatch (ak odteká, je "diera" na plodovom obale) - https://zdravie.pluska.sk/rodina-a-tehotenstvo/...
Alebo amnioinfúzia, keď jej je málo, povedzme, že sa malo tvorí (malo dieťa cika).
Ale teda autorka nepíše, či ešte bije synčekovi srdiečko.
Autorke: prajem ti hlboký nadprirodzený pokoj. Veľa sa pýtaj doktorov, keď žiaľ sami nehovoria. Rodila som mŕtvu dcéru v 38.tt.

leuska1991
21. jan 2022

@betka1712 ahoj,uz ti spustili porod?na ultrazvuku ta pozreli?myslim na teba

betka1712
autor
21. jan 2022

@leuska1991 áno už to mám za sebou 😥😥 bolo to strašné ťažké, budeme chcieť to po nejakom čase skúsiť znova, ale neskutočne sa bojím už teraz mám strach 😔

ankare
21. jan 2022

@betka1712 posielam objatie! ❤️

betka1712
autor
21. jan 2022

@ankare ďakujem krásne ❤️😥

cecilia29
21. jan 2022

@betka1712 to je mi ľúto :(

selu11
21. jan 2022

@betka1712 Je mi veľmi ľúto tvojej straty, viem že ti môj komentár nepomôže ale z celého srdca ti želám nech máte čoskoro ten malý uzlíček, náplasť na toto trápenie. Nech je tá bolesť menšia. Všetkým ženám ktoré si niečím podobným prešli toto želám. Je mi to ľúto.

betka1712
autor
21. jan 2022

@selu11 ďakujem všetkým pekne, naozaj mi pomáhate 😥

leuska1991
22. jan 2022

@betka1712 je mi to luto,drz sa ,podari sa znova a bude to v poriadku. Co to bolo dievcatko,ci chlapcek?toto je taka rana,ze to bude dlho boliet,Bohuzial😪

betka1712
autor
22. jan 2022

@leuska1991 bolo to dievčatko 😥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre