Priateľka ma po otehotnení znenávidela

michal893
7. dec 2019

Caute som chlap ,ale neviem co mam robit,s oriatelkou sme otehotneli a odvtedy ako by ma znenavidela ,snazim sa ale na vsetko na urazi a stale sa rozchadzame ,co mam robit uz som psychicky na dne..

janinah
7. dec 2019

klídek...zrejme to bolo chcené,či?..tehotenské hormony robia svoje....vydržať

klarissa25
7. dec 2019

aj ty si otehotnel?

michal893
autor
7. dec 2019

@janinah no chcene ale trosku skoro po troch mesiacoch vztahu,ako ja viem ze to nerobim vsetko oerfektne ale jej vadi vsetko,veziem jej vitaminy nahnevana ze som ju zobudil ,letim za nou na mikulasa nahnevana ze som ju nenechal vyspat ,tak ja neviem dnes sme sa rozisli

michal893
autor
7. dec 2019

@klarissa25 no tak snad mozem pouzit sme ked sme par a ja som za ten zivot zodpovedny

klarissa25
7. dec 2019

@michal893 a koľko mate rokov, teda ty aj priatelka?

michal893
autor
7. dec 2019

@klarissa25 27 a 25

klarissa25
7. dec 2019

@michal893 tak neviem mne to príde divné to že si zodpovedný je jedna vec, ale otehotnela ona nie ty.....no tak sa porozpravaj s nou.....ale teda po 3 mesiacoch dieťa, celkom skoro čo ti poviem.....

michal893
autor
7. dec 2019

@klarissa25 teraz ma tu vsetky zeny zožeru ze ako to mozem napisat ze si ani nedokazem predstavit tie pocity co ma ona

michal893
autor
7. dec 2019

@klarissa25 to viem ,ale to uz riesit je neskoro ...pocuvam to dost casto ale ide o to ze neviem co dalej nechcem ju nechat ale je na mna strasne zla tak ja neviem proste stale hadka

deximix
7. dec 2019

@michal893 tak ju nechaj tak, možno je aj ona z toho mimo. Len jej povedz nech sa ti ozve keď vychladne. A neuraz sa ale ozaj je to ehm, ani neviem ako to nazvať.... Radšej cakate spolu dieťa ale tehotná je len ona

michal893
autor
7. dec 2019

To ste mi tu teda poradili...

0silvia0
7. dec 2019

@michal893 asi ta obvinuje z toho, ze otehotnela, nevieme ako ste boli na tom s antikoncepciou, ale asi ti to dava za vinu... po 3 mesiacoch vztahu sa jej necudujem, kto by chcel otehotniet po takom kratkom case?
Chce to len cas, nechaj ju vychladnut chvilu a zzit sa so situaciou...

klarissa25
7. dec 2019

@michal893 ako neviem fakt co chceš počuť.

michal893
autor
7. dec 2019

@klarissa25 tak co mam robit ist s prosikom alebo ju nechat vychladnut ,ide o to ze aj jej mama dnes uznala ze su to kraviny co sa hadame

michal893
autor
7. dec 2019

@0silvia0 ja to chapem ale ako by si ty bola pri niekom kto na teba len zazera a nemozes sa ho ani dotknut

michal893
autor
7. dec 2019

@klarissa25 a asi sa jej nebudem ospravedlnovat ze som ju vystiskal ked mi chybala ,je to normalna vec podla mna ,

0silvia0
7. dec 2019

@michal893 nechaj ju chvilu samu so sebou, nech vstrebe vsetky emocie. Drazdis ju tym dobiedzanim, chce byt teraz sama, co na tom nechapes?

michal893
autor
7. dec 2019

@0silvia0 uz sme boli od seba takmer dva tyzdne a zase hadka ja nechcem az cele tehotenstvo prebieha tak ze stale smutny obidvaja a stale roziduty

michal893
autor
7. dec 2019

Obvinila ma ze ju nemam rad ani ...to zamrzi celkom

katarinka89
7. dec 2019

@michal893 su to hormony- niektora pod ich navalom prekypuje stastim - ina nie . co ti poradit? Trpezlivost. Uprimnost. Good luck

0silvia0
7. dec 2019

@michal893 my tu netusime ako ta vidi ona, asi s tebou neratala do buducna. Clovek, ktory toho druheho miluje sa sprava inak...

michal893
autor
7. dec 2019

@katarinka89 vdaka ,len ja som tiez dost orchka povaha ...😀

katarinka89
7. dec 2019

@michal893 prejavit city a lasku vie malo chlapov a to zenam chyba- nestoji to vela a je to top! + nejaka pozornost k tomu. Ja v tehu som sa citila nepritazliva....skus jej povedat aka je krasna a nezanedbavaj se x- pokial nema problemy....aj vtedy tehu hladaju problemy tam kde niesu....

katarinka89
7. dec 2019

@katarinka89 a prchku povahu trochu skludni-to zeny neznasaju.

anjelicek26
7. dec 2019

Zena chce v tehotenstve stabilitu - prchku povahu krot kolko to ide...konfliktom sa vyhni, kusni do jazyka, byt tehotna je ako mat permanentne PMS... si ako cholericka nabita jednotka, s placu do zurivosti behom par minut… su niektore stastne, s ktorymi to nezamava, ale s nas vacsinou ano… a to ma vacsina s nas v dobe, ked otehotnie, za sebou stabilny par rocny vztah… takto sa pyta vlastne, kto si ty, kto ste spolu vy, chces si ju vziat? Aku mate buducnost? Na tieto otazky jej musis vediet odpovedat, ukazat cestu akou pojdete tento rok, buduci, a ten potom… majte spolu plany, ciele… planuj pre Vase dieta, rozpravaj o nom, rozpravaj o VAS. A daj tomu cas, ono to fakt trva sa s tehotenstvom stotoznit, hlavne s tym - ze to ma zivot meniace nasledky, pozitivne, ale aj su tam obmedzenia… je to vnutorny boj...skoda este riesit partnerske dotahovacky.

richard1991tt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
richard1991tt
7. dec 2019

Ďalší troll.....

klarissa25
7. dec 2019

@richard1991tt ved určite 😉

kotulicek
7. dec 2019

@michal893 bože chlap máš to ťažké je to ťažko povedať čo je v jej hlave teraz možno sa hnevá na niekoho úplne iného a vybijá si všetko na tebe ... Musíš vydržať a dávať jej najavo že šák si prinej a záleží ti nanej ako len vieš ona ťa potrebuje ani nevieš ako aj ty ju ale neviete ako sa k tomu dostať ... Držím palce aby ste to spoločne zvládli ono sa to utrasie 👍

richard1991tt
7. dec 2019

@kotulicek Dávno zrušil profil....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre