Ovulačné testy pre skúsené i neskúsené

manamani1
15. dec 2011

Zakladám tému tak ako má "Bazálna teplota", nech majú aj "ovu testy"...Ja testujem druhý mesiac, ale stále v nich nemám jasno.Ako vy?

majuska7979
24. apr 2014

@adamnela także budeme spolu testovat ;)

lauritka
24. apr 2014

@adamnela no tazko odhadovat, niekedy to moze tmavnut postupne a niekedy zo dna na den.. 🙂

majuska7979
24. apr 2014

@lauritka na mojich až som v šoku..včera taká slabulilinka a dnes že koľajnice..uvidim vecer ked pridem z prace ale urcite poistim to dnes večer...

adamnela
24. apr 2014

@majuska7979 no mozne to je, uvidime 🙂
@lauritka no ja ratam, ze mozno do nedele by mohli byt kolajnice 🙂

majuska7979
25. apr 2014

takze vcerra bol keksik baby a vypada ze ovu bola tiez vcera..testiky su uz suche preto su take slabe ciarky..no neviem ci z toho nieco bude kedze som myslela ze ovu bude okolo 15dc...a asi bola vcera 😕 😕 😕 😕 😕 😕 preto sa mi asi zmenil cyklus na 28dnovy z 30, 31dnoveho??? 😕

majuska7979
25. apr 2014

baby tak co myslite ovu je dnes???

adamnela
25. apr 2014

Ahojky kočky 🙂
@majuska7979 no ja neviem, este nie je rovnako silny, teda aspon na fotke to tak nevidno..
A ja bieda, vcera ako tak ciarocka a dnes ledva, ledva, tak neviem,co myslis @lauritka ?

lauritka
25. apr 2014

@adamnela no este chyba, staci ak zajtra zase testnes.

adamnela
25. apr 2014

@lauritka diky, no skusim zajtra vecer, kedze idem na cely den s detmi na vylet, tak uvidim co to vecer urobi...

majuska7979
26. apr 2014

Baby co myslite??

besnota
26. apr 2014

@lauritka tak 24.4 klesla este teplota ale svinucha sa stale nerozbehla, len mam bolesti brucha, krizov, len take spinenie, ale slabe krvacanie na papiery 😲 😕 no tak teraz som uz z toho jelen 😔 asi zajtra odmeram, ze kde je teplota 🙄

besnota
26. apr 2014

@lauritka mam ten graf na predoslej strane 113, uplne hore

lauritka
26. apr 2014

@besnota a uz si potom nemerala ??? no mohol to byt aj anovulak.. nie som si ist.a aj to spinenie mas take dlhe mmm 😒

besnota
26. apr 2014

@lauritka no aj mne sa to tak vidí ako anovulák ☹ nie tie dva dni som nemerala, skusim zajtra odmerat, a ked sa nic nestane, tak pojdem asi v pondelok alebo utorok k dr. lebo o tyzden odchadzam prec na 3t
prsia ma stale bolia 😒

lauritka
26. apr 2014

@besnota jj.. ak sa nerozbehne mrska, radsej skoc.

adamnela
27. apr 2014

@majuska7979 no ja neviem, este asi ani jeden nebol pozitivny ako by mal byt, hm? Ale najsilnejsi je zatial ten predposledny podla mna...
U mna tiez nic moc..zajtra asi nebudem testovat, lebo to akosi pomaly ide u mna...co myslis @lauritka ?

lauritka
27. apr 2014

@adamnela no ako som uz pisla predtym, ze to vobec nemusi ani kontinualne tmavnut ;)
kukni do mojho albumu priklady testov.. mam tam jednu seriu. zo da na dne stmavol 🙂

adamnela
27. apr 2014

@lauritka uz som tam kukala do Tvojho albumu, len nechapem, ze jeden den slabulinky duch, druhy den viditelna svetla ciarka a dalsi den zasa ledva duch...Moze to aj takto skakat, ze raz nevidno potom vidno, potom zasa nevidno? Som si mala asi viacej testov od Teba objednat 🙂 😉

lauritka
27. apr 2014

@adamnela no vidis. mozee... mne to niekedy postupne tmavne, niekedy vyskoci.. asi zalezi od momentalnej hladiny hormonov v dnaom cykle...

adamnela
27. apr 2014

@lauritka takze mam teda zajtra urobit pre istotu, hm? Uz mam len 6 testov, tak to musi vyjst dovtedy, takze do soboty to musi prist 😉 Diky 🙂

majuska7979
27. apr 2014

@adamnela u mna bola ovu na sto percent...15dc myslim lebo tie testy su iż vyschnute a nemaju taku farbu Ako v den robenia

majuska7979
27. apr 2014

@adamnela a memyslis że ovu bola v 11 dc??

adamnela
28. apr 2014

@majuska7979 a ako vies, ze bola ovulka na 15 DC? Merias aj teplotu? Ja meriam a urcite nebola este ovulka, tak som strasne zvedava ako to bude u mna pokracovat..

majuska7979
28. apr 2014

@adamnela kdeze moja ja nemam cas na meranie tepltoy a ani sa mi nechce...cenim si spanok a pri malom dakedy musim nad ranom vstat a potom znova do postele...takze by to aj tak neukazalo toto je foto zo vcera este som rano nerobila lebo som nedavno vstala to by aj tak neukazal spravne

adamnela
28. apr 2014

@majuska7979 no to je jasne, ze ked musis vstavat pri malom, tak sa to neda merat, aby boli vysledky hodnoverne. Ale podla mna u Teba este len ovulka prichadza si myslim stale. A mavas aj nejake ovu bolesti, ci?

majuska7979
28. apr 2014

@adamnela moja 14dc som si nasla krasny egg white hlien preto si myslim ze ovu bola 15dc...ale mohla som sa mylit a moze byt na 17dc..18dc...tak zvykla byvat...ale potom nechapem ze sa mi zmenil cyklus z 30,31 na 28dc...odkedy pijem kapsicku pastierku na silne krvacanie...pijem 2 mesiac 10dni pred mrchou lebo moja mrcha bola nieco strasne....mozno preto tiez zmena cyklu na 28dc...???

majuska7979
28. apr 2014

@adamnela no hodim foto zachvilku s druhym testom robila som jeden o 10:30 ale to je druhy ranny moc a to by nebol spravny lebo bol uplne pozitivny... 😕

adamnela
28. apr 2014

@majuska7979 no ktovie 😕 A ja som tiez robila dnesny ovu test asi z druhe alebo tretieho mocu, myslim, ze to je uz potom jedno, len nesmie byt prvy a musi to byt tak po 10-tej nie?
A u mna to vyzera stale blede 😖

majuska7979
28. apr 2014

@adamnela no take iste ovu u teba asi este len bude kolko dc mas?? 😕 pred chvilkou som urobila a no sama som z toho jelen?????/ 😕

adamnela
28. apr 2014

@majuska7979 no zatial je u Teba stale najtmavsi ten 15 DC. A ja mavam tak 38 dnove cykly, ale ked uzivam fytosoju, tak 30-32 DC, takze preto som teraz zacala skor testovat, kedze uzivam fytosoju, tak aby som to nepremeskala, ale myslim, ze mozno do piatku alebo soboty by uz ovulka mohla prist. Ale ja aj meriam BT, takze si to takto kontrolujem a uvidim ci sa mi to potvrdi, ze ovu test bude pozitivny a nasledne potom teplota po ovulke vystupi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre