Veríte Jonášovej metóde?

tinka0000
19. mar 2018

Baby verite na Jonasovu metodu, popripade niekomu vysla? Dakujem.
Mozno uz je tu tato tema, ale neviem ju najst :D 🙂 Dakujemmm

deti95060810
19. mar 2018

tých tém je tu niekoľko ...ujo sa mýli .... nevychádza to ....

pininka
19. mar 2018

No nieje tu len jedna takato tema,nedavno sme prispievali. Mne vypocital presne, a kedze si roky sledujem ovulaciu videla som ze je to tak ako to vyslo mne,hoci mam otras cyklus. Co sa tyka pohlavia, sestre vyslo na prvy sup,mne az pri tretej. Ale treba davat pozor kde si nechavas vypocitat, lebo je viacero firiem ktore pouzivaju akoze jeho metodu a to nemusi byt ozaj tak. Poznam pary ktore roky nemohli pocat a po jeho vypoctoch sa to podarilo. Aj ked skeptickych komentov tu bude habadej.

simsalabim
19. mar 2018

Moja sksuenost s Jonasom je takato - bola som v porodnici s maminkou (uz to bude skoro 20 rokov), ktora po viac ako 12 rokoch snazenia a niekolkych umelych oplodneniach porodila zdravu dceru na zaklade Jonasovho vypoctu. Hovorila nam, ze jej na dany rok vypocital iba 2 plodne dni a spravne predpovedal dceru. Poriadne sme sa nasmiali, ako nam hovorila, ze v dany den musela manzela priam znasilnit, lebo sa mu do toho vobec nechcelo. A ako perlicku este uvediem, ze za tou maminkou priviedol lekar uplakanu zenu po dalsom potrate - ze aby jej dodala nadej.... Neviem, nakolko je Jonas presny ci doveryhodny....toto je moja sprostredkovana skusenost s jeho vypoctami.

deti95060810
19. mar 2018

mojej tete pred 45 rokmi - ešte starý pán Jonáš predpovedal dcéru....a bol syn zas ďalší už 5 v poradí. takže asi toľko k jeho metóde....😉

katrin69
19. mar 2018

@tinka0000 😀 nič proti astrológii a podobným čarodejníckym veciam... 😀 len tak pre zaujímavosť som si to vypočítala... 😀 vôbec to nevychádza 😉

gastanovykvet
19. mar 2018

@simsalabim aj ja poznám známu presne podobný príbeh ale po 10-11 rokoch nemohla otehotnieť. Všetko vyskúšali aj umelé a nakoniec na prví pokus a majú syna... normálnym spôsobom ale mne táto Metoda nepomohla mne pomohol klasicky výpočet ovulácie a ovulacne testy...

83lenka83
19. mar 2018

Kamoske to vyšlo, ma dvoch chalanov a chcela dievčatko, vyšlo to hneď v prvý termín kedy sa mala snažiť a čakala dievčatko len to bohužiaľ nedopadlo dobre :-/

cililink82
20. mar 2018

Ahoj, mne vypocital len dva terminy na dobru zivotnost za cely rok. Jeden chlapec a druhy dievca. Mame dcerku 🙂a otehotnela som den pred menstruaciou. 🙂

gastanovykvet
20. mar 2018

Inak keď teraz nad tým rozmýšľam, ja som si výpočet dala robiť pred par rokmi, stalo to okolo 50€ myslím a plodne dni som mala tam označené každý mesiac a približne v čase mojej ovulky... a vtedy keď som to skúšala mala som iného partnera a nedarilo sa. Už som si myslela že som neplodná. Prišiel druhý partner a hneď na prví krát som otehotnela, takze nemôžem povedať že jonasova bola zla skôr chyba v partnerovi. Škoda že už nemám výpočty, teraz som opäť tehotná na porovnanie. Podľa mna taký čo majú dosť peňazí nech to vyskúšajú.

gastanovykvet
20. mar 2018

Takto to vyzeralo

zuzka_puska
18. júl 2020

@gastanovykvet prosím ťa, čo to znamená? Si sa v Tom nejak vyznala? Čo znamenajú tie červené dní, zelene dní? A prečo je napr hore chlapec a dole v zátvorke dievča? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre