Jonášová metóda a vaše skúsenosti s otehotnením

selisel
6. jan 2013

Ahojte baby....ak ste skusili Jonasovu metodu a otehotneli ste, v akom rozsahu to trvalo...po akom case ste boli tehotne?

ecarerina
6. jan 2013

ja sa tiez snazim 4roky.aj ja skusam jonasovu metodu.zatial len prvy mesiac.uvidime... 😒

selisel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinla2904
6. jan 2013

ahojte baby,neviem na neho nikde zohnať kontakt, vedeli by stemi pomôcť? Ďakujem

selisel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selisel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinla2904
6. jan 2013

ďakujem selisel

ecarerina
6. jan 2013

@selisel aj tebe vychadZaju podla neho cervene dni,,kedy vobec ovulaciu nemas?ja uz mam po ovulke6dni lebo si meriam bazalku.a podla neho mam mat az za 9dni.nejake 3dni pred menstruaciou..ach uz tomu nechapem... ☹

selisel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ecarerina
6. jan 2013

@selisel ano moja boli sme.manzel ma vysledky v poriadku a ja som bola pred rokom na laparoskopiu na prefuk a aj tak nic.snazime sa skoro 4roky ☹ teraz si skusam este merat tu bazalku...

selisel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusmi
6. jan 2013

ahojte baby ja som tiež pisala do www.centrumjonas.com ale žiadost som ešte neposielela pretože ja mam nepravidelnu menštruaciu a manžel ma slabý spermiogram lekari nas posielaju na IVF lebo že prirodzene sa nam to nepodary poradte

selisel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejvass
6. jan 2013

@lusmi skús mm nasadit macu vygooli si tému možno pomôže aj ja som mm ju nasadila už ju berie mesiac tak uvidíme

lusmi
6. jan 2013

mij manžel ju berie už asi 3mesiace medzi tým ju vysadil lebo sme boli za jednym fararom ktory lieči a on povedal aby macu nebral len nech pije vajíčko rozšlahane a pije čaj vrbovka čo ty nato povieš

vejvass
6. jan 2013

@lusmi no treba vyskúšať čokoľvek držím palce🙂

lusmi
6. jan 2013

ďakujem aj vam držím palce

ecarerina
6. jan 2013

@selisel chceli zistit ci mam prechodne vajecniky.uvazujem o umelom oplodneni uz.4roky uz nemam silu cakat..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre