Aké dôkazy stačia, že žena nie je tehotná?

lulucinka
3. nov 2011

Pekný večer.Asi preháňam,vsugeruvávam si symptómy.Užívam HA,teraz v sobotu užijem poslednú tabletku z blistra.Minulý blister som zabudla užiť jednu tabletku,konkrétne 16 v poradí.S priateľom sme sa nijako nechránili.Mám dosť obavy,či nie som tehotná.Menštruáciu som dostala,krvácala som čerstvou krvou.Teraz si vkuse kontrolujem či mám citlivé prsia,stláčam si ich každý deň.Neviem ako sú citlivé,keď je žena tehotná?Bolí ma teraz dosť chrbát a aj akoby predná časť hrude nie prsia ale miesto pod krkom,nad prsiami.Vždy si skúšam stláčaním pŕs či ma bolia,tak nie keď ich stláčam je to ok,len už keď príliš silno stlačím tak ma to bolí.Neviem čo to znamená,že ma žena citlivé prsia keď je tehotná.Tak preto si nahováram,že asi je to toto čo cítim ja,že ma sem tam pichne v jednom alebo druhom prsníku.Ja už neviem som zúfala.Urobila som si aj tehotenský test 25dní od posledného styku,bol negatívny.V sobotu si idem urobiť druhý test,33dní od styku a v stredu mám dostať menštruáciu.Čo mám podľa Vás robiť?Počkať na druhú menštruáciu,urobiť si test v sobotu a ak bude negatívny,príde druhá menštruácia je všetko ok?Alebo mám urobiť test aj po druhej menštruácii,napr.46dní od styku?Ja už rozmýšľam či nemám počkať na 3 menštruáciu a ak ju dostanem,či nemám až po nej ísť ku gynekologičke.Prosím poraďte mi.Kým dostanem druhú a tretiu menštruáciu,tak sa asi od strachu zbláznim.Ďakujem veľmi pekne.

sisaha
3. nov 2011

@lulucinka je velmi mala pravdepodobnost ze si tehotna, ale cakat na 3 menstruacie, ze co ak...je uz pritiahnute za vlasy... Ak nedostanes do stvrtka menzes, tak si potom urob test a ak dostanes, tak nie si tehotna

usacek79
3. nov 2011

@lulucinka ach jaj moja zlata... uz nadpis tvojej temy je velavravny - naozaj neviem, kolko dokazov este potrebujes 😀
ja som brala HAK 12 rokov, vynechala som milion tabletiek, aj tri po sebe neraz a neotehotnela som. 16DC je uz teoreticky poovulacny den, ale najma po vynechani jednej tabletky otehotnie tak asi jedna z miliona..
a menstruacia je taky silny dokaz, ze uz neviem co viac potrebujes.. a negativny test 25 dni po styku? to je 10000% istota! uz nic neries, ani nevyhadzuj peniaze na testy, nie si tehotna na milion percent 😀

lulucinka
autor
3. nov 2011

Ja som uz jednu menstruaciu dostala,urobila som si po nej test 25dni od styku,bol negativny.Teraz cakam na druhu menstruaciu a test si idem urobit 33dni od styku,a po druhej menstruacii 46dni od styku.To uz bude 7 tyzdnov od styku.Ukaze najcitlivejsi tehotensky test z ranneho mocu 7 tyzdnov od styku uz na 100% ci zena je tehotna?dakujem

usacek79
3. nov 2011

@lulucinka citlivy test ukaze tehotenstvo uz 5 DNI po styku... naozaj uz neries, ved to snad ani nemyslis vazne..

benne
3. nov 2011

@lulucinka nie si.. keby som si ja každý den stláčala prsia, tiež by ma boleli 😉 Prsia citlivé kvôli tehotenstvu ako som mala ja, zbadáš.. lebo by ti vadilo aj najemnšie otretie pyžama ráno..

dostala si menzes, fakt, viac ti vedieť netreba 😅 😅

sisaha
3. nov 2011

tiez si myslim... 😀
@benne

lulucinka
autor
3. nov 2011

@sisaha co si myslis?Ale vazne kolko menstruacii cistou krvou staci a stacia tehotenske testy 30dni od styku alebo az 60dni od styku?

anjelicek26
3. nov 2011

@lulucinka - jaj vitaj nazad na MK tehotensky paranoik 😅 Posledne si sa pytala, ci mozes byt tehotna 3 mesiace potom, co sa ti partner urobil na brusko, teraz sa pytas, ci mozes byt tehotna napriek HAK a menstruacii a negativnym testom...

Napisem ti to, co som napisala vtedy - kto sa takto nenormalne boji tehotenstva - nech nesexuje!

lussy666
4. nov 2011

@lulucinka "Asi preháňam,vsugeruvávam si symptómy" - AAAANO, odpovedala si si v prvej vete... to je ono....dam ruku do ohna za to, ze nie si tehotna🙂))))

sa ukludni a uzivaj zivota.....

yanni
4. nov 2011

ja umrieeeeeeeeeeem. Co co je zas za blbu otazku. Dievca kolko mas ty preboha rokov, ked sa pytas taketo hluposti. Kolko testov chces este robit a kolko ms musis dostat, aby ta to presvedcilo, ze NIE SI tehotna?

Inak dobra rada, presne ako anjelicek napisala, nesexuj a nemusis sa strachovat.

Booooooooze az sa mi rozum zastavuje..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukujka
4. nov 2011

asi si tu zas niekto robi srandu lebo takuto otazku by nemohla polozit normalna a inteligentna zena

yanni
4. nov 2011

@kukujka presne tak, moja rec 😉

martinas30
4. nov 2011

Skus si urobit test aj po 40 tyzdnoch to je 280 dni po tom vasom styku aby si si bola ista ci nahodou predsa si neostala tehotna a neporodis!!!!!

jahodnicka
4. nov 2011

To není sranda, ale naše stará, známá, z těhotentví vystrašená Lucinka, podobné její dotazy se tady objevují tak cca 3krát do roka 😉

zuziq
4. nov 2011

podla mna by tuto osobu mali blokovat. Ma tu same prispevky o tom, ci je mozno tehotna a neustale v nich opakuje slova menstruacia, pohl, styk a pod. Normalne mam pocit, ze je to nejaky uchyl ktoremu to robi dobre 😕

marecek1
4. nov 2011

@lulucinka áno, preháňaš. súhlasím s kočkami vyššie, aj podľa mňa tehotná určite nebudeš, ale ak budeš spokojnejšia, urob si ešte pár tehotenských testov, alebo zájdi za gynekologičkou, aby ti tehotenstvo jednoznačne vyvrátila ona. no a ešte niečo: prsia by ťa vážne - ak by si bola tehotná - boleli samé osebe, nemusíš si ich stále silno stláčať, ešte si ublížiš.

luy
4. nov 2011

Možno ti fakt pomôže téma ktorú ti poradila traktor,ak nie obráť sa na svojo gynekologa,ten ti musi všetko vysvetliť,nájdi si aj nejakú odbornú literatúru na tému reprodukcia,kde sa dočítaš o veciach ktoré sú ti potrebné na objasnenie ako sa dá alebo nedá splodiť dieťa,potom sa obráť na psychologa,ktorý s tebou popracuje na strachu a iných veciach.Teda toto je moja rada ak si z nás nestrielaš a si len mladá vystrašená baba. 🙂

teleranka
4. nov 2011

@lulucinka
nehnevaj sa, ale pripadá mi, ze v skutočnosti by si veľmi rada bola tehotná.... stláčať si prsia, kupovať testy, riešiť, kombinovať...žeby zúfalá snaha upútať na seba pozornosť a a trošku okoreniť všedné dni? 🙂

lulucinka
autor
4. nov 2011

Nevymýšľam si,pýtam sa vážne,netúžim po tom aby som bola tehotná.Len mám strach,ale asi sa to nedá pochopiť.Pýtam sa pretože tu na fórach niektoré ženy píšu,že majú aj 3x za sebou silnú menštruáciu s čerstvou krvou,negatívne tehotenské testy aj 60dní od styku a aj tak sú tehotné.Nchápem to.Ako môže mať žena,ak vie ktorý deň styku určite mohla otehotnieť,ako môže mať od toho dňa 10 týždňov negatívne testy.Nechápem to.

danu
4. nov 2011

@lulucinka opytaj sa vo vseobecnej teme na ktoru dala link traktor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre