• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s mamatestom a iným tehu testami?

17. marca 2010 
ahojte.
stalo sa Vám, že ste boli tehotné, ale test vám ukázal že nie ste tehotné?
a aké máte skúsenosti s mamatestom?
na kolký den sa oplatí robit testy?
21. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
test rob az ked ti bude meskat MS par dni
21. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skoc do inej temy takychto je tu viac tuto ti aj tak zamknu
21. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zazanockamt: zatial mi MS nemeska, len mam tyzden po pohlavnom styku v plodnych dnoch, a tak som zvedava.. ale test mi ukazal ze nie, a navyše som ho robila poobede, a nie z ranného moču..... :cry: tak som chcela vediet, že či sa stáva že ukáže nie, ale realita je ina... skúšali sme prvýkrát, dva mesiace neberiem HAK a moc, moc by sme chceli babo....
21. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aknomis, tyzden po pohlavnom styku je prislis skoro na test, skus az v den ms alebo ak ti bude meskat :wink:
21. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aknomis ... tyzden po pohlavnom styku je straaaaaaaaasne skoro ... nechapem naco si vobec testovala ... ved pockaj,ci pride MS a potom sa zariad podla toho
autor
michalag: OK, ked zvedavost nepočkala...
ja ked som testovala, tak vzdy v den,ked mala byt MS alebo az na 30 DC,pokial este MS nedorazila
21. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze zvedavost je svinucha, ale to neukaze nikomu tak skoro, pockaj do meskania a uvidis :slight_smile: :wink:
21. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK, dakujem vam. menzes ma byt o 9 dni, tak to budeme musiet vydrzat...
21. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin15 • Dnes o 17:30
aké máte skúsenosti s týmto testom? :slight_smile: vaše názory by mi veľmi pomohli...

nemko • Dnes o 17:31
vysoko spolahlivy resp.najspolahlivejsi test

soldi • snž • Dnes o 17:31
najspolahlivejsi a najcitlivejsi test, ktory nie je ani prilis drahy :slight_smile:

katrin15 • Dnes o 17:39
fíííha :frowning2: tak to som teraz asi sklamaná.. :( ja si osobne myslím, že som tehotná..mešká mi to 8 dní,a mala som pred 10timi dňami slabulinke spinenie..odvtedy nic..no vaječníky pobolievaju..

nemko • Dnes o 17:53
ja som dnes mamatest nahanala po vsetkych lekarnach lebo predchadzajuci test inej znacky mi vysiel pozitivny druhy den negativny tak mamatest rozhodne :wink:

lauritka • Dnes o 17:55
katrin, pokial nemerias bazalku, tak s istotou tvrdit nevies, ci ti meska, to spinenie mohlo byt ovulacne a ovulka teda bola pred 10 timi dnami, takze ti este nemeska, pockaj dva dni a skus znova testik.

katrin15 • Dnes o 18:29
och ked ja to s tymi ovulky poriadne nechapem..co citam tak som z toho riadny magorik uz..moc som to nejak neriesila tieto veci s ovulaciou..
17. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin ak budes mat cas kuk na tuto stranku : http://merenibt.xf.cz/index2.html , tam mas vsetko o MS cykle :wink:
17. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok