Je možné otehotnieť pri chránenom styku bez ejakulácie?
Ahojte , chcela by som sa opytat, lebo som trosku v strese. Je mozne otehotniet BEZ ejakulacie a zaroven s neposkodenym kondomom, ktory bol nasadeny od zaciatku .Otehotneli ste tak niekto?
Dakujem
@anonym_autor niekto tu chýbal v škole keď sa preberalo rozmnožovanie 🤔
@kkovacovak tak ja sa pytam iba preto , lebo som tu citala uz dost vela negativnych skusenosti, aj s touto formou ochrany
Fíha, takto ste riskovali?
@kkovacovak tak ja sa pytam iba preto , lebo som tu citala uz dost vela negativnych skusenosti, aj s touto formou ochrany
@anonym_autor koľko máte rokov? Nasadený kondóm je zlá forma ochrany? Muž musí ejakulovat aby sa do vás dostali spermie. Ak neejakuloval a dokonca ste aj mali na sebe kondóm tak ako sa spermie do vás dostali?
@anonym_autor kondóm nie je 100% lebo sa môže pretrhnúť. S tým sú negatívne skúsenosti, i keď do veľkej miery si to spôsobia sami ľudia nesprávnym používaním. Ak má chlap nasadený kondóm od začiatku do konca a je nepoškodený tak nemáš ako otehotnieť. Čítala si tu niečo iné, lebo ja som nič také nepostrehla.
@kkovacovak tak ja sa pytam iba preto , lebo som tu citala uz dost vela negativnych skusenosti, aj s touto formou ochrany
@anonym_autor Určite nie, tam muselo zlyhať niečo iné, napríklad že to bolo druhé kolo a zo začiatku bez kondómu, len to už ľudia nepovedia...
@anonym_autor radšej si dal tabletku po a nesexuj ak máš stále takto stresovať
@anonym_autor radšej si dal tabletku po a nesexuj ak máš stále takto stresovať
@lenka13332 nevidim dôvod,aby si musela dať tabletku po. Mala chránený styk, bez ejakulácie, bez pretrhnutie prezervativu, nemá z čoho otehotnieť. Tabletka po nieje cukrík, ale extrémna dávka hormónov.
Ak ju to stresuje, tak nech si do budúcna porieši iný druh ochrany.
@lenka13332 nevidim dôvod,aby si musela dať tabletku po. Mala chránený styk, bez ejakulácie, bez pretrhnutie prezervativu, nemá z čoho otehotnieť. Tabletka po nieje cukrík, ale extrémna dávka hormónov.
Ak ju to stresuje, tak nech si do budúcna porieši iný druh ochrany.
@anonym_b901fa myslím to ironicky. Veď v jej prípade je riziko neželaného tehotenstva nulové
@anonym_autor Určite nie, tam muselo zlyhať niečo iné, napríklad že to bolo druhé kolo a zo začiatku bez kondómu, len to už ľudia nepovedia...
@anonym_3c068e alebo na zaciatku bez kondomu, a utiekla "kvapka lasky" a az tak kondóm.. @anonym_autor myslim, ze ked v tebe nebol bez ochrany vôbec a ani sa nespravil, tak neviem z coho by si mohla byt tehotna..
@lenka13332 nevidim dôvod,aby si musela dať tabletku po. Mala chránený styk, bez ejakulácie, bez pretrhnutie prezervativu, nemá z čoho otehotnieť. Tabletka po nieje cukrík, ale extrémna dávka hormónov.
Ak ju to stresuje, tak nech si do budúcna porieši iný druh ochrany.
@anonym_b901fa mala som kamosku, co sa az tak bala otehotniet, ze brala HA, pouzivali aj kondom a este sa ani nemohol spraviť ked bol v nej.. Irónia na tom je, ze potom ked chcela otehotniet sa trápili 5 rokov :D
Bežne som vedela že takto sa otehotnieť nedá. No otehotnela som neplánovane išla som na upt ktoré dopadlo horšie než zle a už mám takú traumu a som tak paranoidna ze aj tento spôsob ochrany pre mňa nie je dostatočne dôveryhodný
Ja jednu poznám čo otehotnela bez pohlavného styku.🙄
Ja jednu poznám čo otehotnela bez pohlavného styku.🙄
@anonym_b14de2 Máriu
@anonym_autor jediná ze by si počas z ducha svätého 🙈🤣🤣🤣🤣
Aké negatívne skúsenosti s toutou formou ochrany?? Neporušený kondóm bez ejakulácie je možnosť tehotenstva 0,00. Odovzdaj občiansky preukaz a nemnož sa už prosim ta. Jednobunkovych Ficovoličov tu máme už dosť.

@anonym_autor niekto tu chýbal v škole keď sa preberalo rozmnožovanie 🤔