Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

laura112
28. máj 2009

Ahoj xtinakc
Uz viem ze nie som tehotna lebo mi prisla teras MS a dokonca o den skor a nie som tym nadsena vsetko ma boli auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ja som sa tak tesila ze by som mohla byt v tehu a nic dalsich 7 dni pretrpim ako kazdy mesiac.
fnuk

laura112
28. máj 2009

Sorry nie teras ale teraz

laura112
29. máj 2009

Ahoj xtinakc
si tu....

xtinakc
29. máj 2009

ahojcek... hmm vidim ze ani tebe to nevyslo :( mrzi ma to!!! ale tak hadam nas to tam niekde caka a pride to fakt v tedy ked budeme na to sto percentne pripravene.... ja som si dnes zo srandy urobila este jeden test co mi zostal 🙂 a norma som zostala v soku ked sa mi tam zacali objavovat ciarocky a pak asi po dvoch minutach zmyzli tak som nechapala 🙂)) hmm to bude asi tym ze to bol blby test znacka tesco 🙂)))

laura112
30. máj 2009

hm no znacka tesco ja som si chcela kupit test vo stvrtok nuz uz som nemusela ked som dostala kramy a dokonca o jeden den skor. Ale vies co teraz sme sa dostali do takej situacie ze som bola rada ze nie som v tehu. Myslim tym financnu...

xtinakc
31. máj 2009

ako v dnesnej dobe je hrozne tazke mat deti. ja osobne by som chcela 3-4 len sa bojim ze im nebudem moct dat to, co by si priali :(

tintiniacik
31. máj 2009

Ahojte babenky.
Mam jednu otazocku. Vysadila som pred 2tyzd. HA a vcera sme si s priatelom nedavali pozor. Chcela by som vediet ci je nejaka sanca ze by som bola tehotna kedze je to len taka kratka doma od vysadenia HA.

Velmi pekne dakujem za odpovede

laura112
1. jún 2009

xtianakc a co priatel ako to zniesol ze nie si v tehu?

laura112
4. jún 2009

tintiniacik
Ja ti v tom neporadim bo neberiem antisu. skus ponurat na internete www.primar.sk alebo daj do googlu nieco.

afrika
4. jún 2009

ahojte,
tiež sa pokúšam o dieťatko, zatiaľ namiesto toho len cysty a anovulačné cykly. v decem.2008 som mala zamlknutý potrat. už som z toho trochu zúfala pri každej návšteve u lekára

laura112
5. jún 2009

Nemysli na to ze chces dieta a ze sa nedari treba si najist nieco pre zabavu a uplne vypnut potom ked to budes najmenej cakat tak.... skus

laura112
7. jún 2009

ahojte baby ja vobec neviem co sa deje s mojim telom robi si co chce. kramy som dostala o den skor a skoncili mi tiez o den dva skor a mali mi koncit az v stredu 3.06. Predchadzajuce prispevky ked si precitate tak pochopite a priblizne uz skoro tyzden ma boli v podbrusku nikedy to boli hrozne niekedy menej, byva mi sem tam zle ale nevraciam iba pocit na zvracanie mam bolesti hlavy a strasne moc som neustale unavena. Je moznost ze som tehotna?i ked mi kramy prisli?test som si robila 9 dni po sexu a bola tam iba 1 jasna ciarka tak neviem este nieco cez den mavam nafuknute brucho no vobec neviem....
Prosim poradte mi dakujem Laura

lulu4
7. jún 2009

laura112- moja, ja som na tom podobne, mala som kramy prvych pat majovych dni, potom tak vselijako sme spali s priatelom, ze sme si nedavali celkom pozor ale nespravil sa do mna ( nevadilo by nam keby ostanem tehotna ), na a dalsie kramy prisli od 30.maja len do 02.juna ale toho 02. uz len spinenie a to som mavala vzdy min. 6 dni. Nechapem svojmu telu tiez a tiez mam nafuknute brucho vadia mi niektore vone az ma napne ale nezvracala som ani raz, obcas sa mi toci hlava, je mi tak divne, robila som si pred tym druhym menzesom test Rapi Clear a negativny mi vysiel tak nechapem uz nicomu, neviem teraz cakam, spravim si este asi jeden tento tyzden. Velmi by som chcela byt tehu ale bojim sa, ze to tak nebude, preto radsej cakam s tym druhym testom...
drzim ti palceky nech si tehu ale sme na tom podobne

laura112
7. jún 2009

myslis si ze si mam urobit test?aj ja som si urobila ten isty typ a bola to len jedna ciarka ale to bolo len 9 dni po sexe ja neviem co si mam o tom mysliet. ani neviem ci sa mi zvecsuju prsia alebo nie ja to nejako nevidim.

lulu4
7. jún 2009

laura112- mala by si si urcite spravit teraz s odstupom casu test, vies ono je to tak, ze nie u kazdej zeny je po niekolkych dnocn po oplodneni rovnako vysoka hladina HCG, tzn. ze teraz by ti uz test mal zarucene ukazat ci si alebo nie si tehu...
ja si pojdem tento tyzden tiez kupit test ale skusim znacku GS Mamatest, mas v jednom baleni hned dva testy, ktore si mozes urobit s urcitym par dennym odstupom
A co sa tyka priznakov nemusis mat hned vsetky priznaky naraz, poznam kamosky a zname co boli tehotne a niektore nemali ziadne priznaky, iba sa na prehliadke dozvedeli, ze su tehotne, alebo jednej bolo len zle z voni a pachov velmi az ju napinalo a castejsie chodila cikat a ked si spravila test zistila ze je tehu ale prsia ju vobec neboleli ani sa jej nezvacsili, tak necakaj Lauri, ze budes mat vsetky priznaky ako vsade pisu....
No a vela bab pisalo tu na modrom konikovi, ze boli tehotne aj ked mali napr. prve tri mesiace menzes, tak to ma dost prekvapuje ale viem, ze je to mozne a preto aj ty aj ja aj ked sme mali menzes, mali sme ho ovela kratsie ako inokedy mozeme byt kludne tehotne, ked sme mali moznost otehotniet 🙂 tak pojdeme sa obe testnut a budeme vediet na com sme, daj mi vediet ako si dopadla, ja si uz asi zajtra kupim test, uz to chcem vediet.... snad nebudem moc sklamana

laura112
7. jún 2009

No presvedcila si ma pojde mi kupit test zajtra a urobim

lulu4
7. jún 2009

super, tak drzim palceky nech je vysledok taky aky by si chcela....
ja ak nestihnem zajtra, kupujem test pozajtra, nech uz viem na com som...
daj mi vediet ako si dopadla, som zvedava... pa

laura112
7. jún 2009

si test. Nase milovanie skoncilo tak ze to skoncilo vsetko vo mne a potom som si myslela ze som tehotna ale neskor prisli kramy tak potom som na to kaslala tak aj ty potom daj vediet ako si dopadla.

laura112
7. jún 2009

mam otazku kolko stoji ten mama test?

petra2505
8. jún 2009

2,98 Eur a su tam v baleni dva

laura112
8. jún 2009

a nic robila som si ho a len jedna ja tomu nechapem tak potom som chora ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lulu4
9. jún 2009

laura112-lauri, to je mi luto, ze vysiel negativny, ja si idem dnes kupit a spravim si ho... robila si si s rannym mocom ten test? vtedy je to zevraj naj aj ked pisu na viacerych testoch, ze ich mozes robit pocas celeho dna...
tak vies aj ked sa spravil do teba, dostala si hned menzes a vajicko sa neoplodnilo.... takze ak tuzis po babatku, skuste to opat.... drzim palceky, nebud smutna hlavne...
neviem ci si chora, mala si MS mohli to byt predmenstruacne syndromy, tie sa prejavuju ozaj niekedy zvlastne a ked sa ti aj po tyzdni bude zdat ze sa citis stale tak isto tak si zajdi aspon k lekarke na krv, ona zisti ci si alebo nie si tehu na 100% pripadne vyluci nejaku tvoju chorobu, co vsak pevne verim, ze nemas... hlavu hore a ozvi sa mi...papa

laura112
9. jún 2009

mne len v pondelok 1.6.2009 skoncili kramy ale mali skoncit az v stredu a dalsie maju prist az 25 po taze od stredy to je 27.06.2009
Ano robila ale okolo 9:00hod priblizne.
Mozno tie syndromy boli ovulacne no neviem ja mavam niekedy bolestivu ovulaciu ale ked ti mam pravdu povedat tak toto bolo ine nie take ked mam v strede cyklu ovulaciu teda aspon si myslim ze ovulaciu ked som tak citala na nete. No uvidim ak mi bude tento tyzden este zle tak zajdem k lekarke ja len dufam aby ma nevyhodila ze co tu chcem ved to s gynekologiou nic nema spolocne myslim tie priznaky. Ja nemam bohvie ake stastie na doktorky. a co ty prezrad uz si si robila konecne ten test a ak ano ako si dopadla???

lulu4
9. jún 2009

ahoj ale ano prosim ta uz tiez neviem co je so mnou potom, vazne mi niektore vone ktore mi nevadili vysostne vadia a to z nicoho nic az mi tak tazko z nich ostane a fakt mi je niekedy dost divne.... ja som mala od 30.5. do 02.6. MS naposledy ale to bolo toho 02. uz len spinenie, tiez podstatne kratsiu, ovela kratsiu, ved ja mavam tych 5-6 dni minimalne.....
no dnes som presla po ceste domov tri lekarne ako na just nemali nikde ten Mamatest co som velmi chcela tak som kupila iny nejaky Woman Secret - baby, netusim ako vysoko je spolahlivy neznama znacka ale prisla som o jednej domov a bezala na WC a ono sa ti tam zjavila potvora len / .....tak som ostala kukat ako puk... vo vnutri boli dca testy este do piatku spravim s rannym mocom aj ten druhy....neviem comu verit lebo tu pisali baby ze aj ked im test ukazoval negativne po navsteve lekara zistili ze su tehotne....
skus toho lekara, nemoze ta vyhodit ze co chces, to si nemoze dovolit....
ja mam teraz tiez takeho paka, nie som spokojna, uz som si nasla lekarku kam sa chcem prehlasit, uz buduci tyzden by som to rada zrealizovala a dufam ze ma zoberie aj na vysetrenie potom, k hentomu by som uz nerada isla...
takze sme ale dopadli..... :(

laura112
9. jún 2009

Tak to he sme na tom uplne rovnako a priatel si este zo mna robi srandy ze ako mozem verit tym testom a tak dalej vies co ti poviem uz ma ani brucho neboli neviem mozno som mala pseudotehotenstvo alebo co ja si to inak neviem vysvetlit. Moja mienka zenske telo je nevyspytatelne.... ja mavam kramy tych 7v dni a 25 dnovy cyklus.
Mozno to bude aj tym ze sa tym velmi zaoberame.....
Aj mne sa zjavila len jedna / a potvora taka jasna az mi do oci svietila....
Aj ja co som bola v lekarni ho nemali ako najust mali len tie iste znacky a kedze som bola velmi zvedava musela som sa uspokojit aj s tym a to bola ta ista znacka ako vtedy ked som si robila prvykrat test len inak vyzeral...
co uz.
Ta doktorka je sukromnik a je to starsia zena tak neviem s nou sa mi tazko komunikuje o takychto veciach ja viem aj ona je zena ale predsa. Toto je uz moja druha doktorka. Potom ked testnes ten druhy daj vediet.

lulu4
9. jún 2009

laura112- tak to sme na tom teda fakt uplne rovnako... mna tiez brucho neboli ani prsia ako pred cca 2 tyzdnami, nikdy ma pred MS tak neboleli prsia ako ked som mala dostat toho 30.5. to bolo hrozne..... ale nechapem z coho mi potom prichadza obcas zle.... co sa moj zaludok zblaznil potom alebo co??? nerozumiem tomu....
skusim este ten druhy spravit do konca tyzdna a dam ti vediet ale uz tusim odpoved dopredu...
neviem vazne ci tym testom verit alebo nie lebo vela zenskych sa na nich dobre oklamalo aj ked boli v tom test to neukazal....
ved prave ze asi by sme sa tym mali prestat zaoberat a menej sa sledovat....
chcem ist hrozne buduci tyzden k tej lekarke novej.... vyzera byt fajn aj tu na fore o nej kecali baby, neviem odkial si keby si bola z BA tak by som ti ju odporucila... zevraj dobra odbornicka s ludskym pristupom aj do roznych televiznych diskusii a clankov prispieva... ambulanciu ma v Petrzalke

tintiniacik
10. jún 2009

Ahojte
Mám jednu otázočku asi pred 3týždn. som vysadila antikonc.mám týžden pred MS a v pondelok a vcera sme s priatelom milovali naplno. Je možnosť že otehotniem aj ked som asi nemala plodne dni??????

laura112
10. jún 2009

Ja uz som presvedcena o tom ze mozne je vsetko
zenske telo je nevyspytatelne....

laura112
10. jún 2009

lulu4
Ja som z Bratislavy ale prestahovala som sa na Zahorie. Ako som predtym pisala tak uz som naozaj presvedcena ze mozne je vsetko a kor ked sa to tyka zenskeho tela. Moja maminka tiez mala kramy prve 4 mesiace a bola tehotna..... aj sestra ale iba prvy mesiac ja som niekde citala ze to sa len cistila maternica i ked bola v tehu dufam ze som to spravne pochopila.
Tak daj potom vediet

lulu4
11. jún 2009

laura112- vcera mi priatel nasíel ten test a povedal, ze preco si ho nejdem spravit, ze ved su tam dva? a ja ze ten jeden som si uz spravila ale bol negativny a on ze tak si sprav teraz s odstupm tento a uvidime ale cakal napaty som to na nom videla a dosla som len s jednou / a on ze co to znamena??? ja ze nie sme tehotni.... tak nepovedal nic ale mozno bol z toho aj sklamany lebo ja velmi...
nechapem inak potom z coho mi byva zle rano aj pocas dna niekedy a to sa neda namyslat si, lebo je to naozaj...:(
no boh vie, buduci tyzden ked sa mi skoncia urcite povinnosti by som chcela zavolat ten lekarke gynekologicke co som ti spominala ci ma zoberie za svoju pacientku, dufam ze hej a isla by som k nej na vysetrenie rovno, nech ma kukne ci je vsetko ok...
tak mozno nabuduce... alebo velky zazrak by bol, ze som tehotna len testy ukazuju opak, co by bol skutocne zazrak sveta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre