Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

misuka05
29. aug 2010

@lucinka1104 ale tak skoro myslis, ze to je mozne ? 🙂

lucinka1104
29. aug 2010

no od ovulácie žena väčšinou dostane menzes za 14 dní a v prvý den meškania čo je na 14 deň už test ukáže skoro každej občas sa stane že už skôr alebo neskôr .....

zuzikka
30. aug 2010

babulky ake mate skusenosti s testom rapid clee ci ako sa vola? som si ho robila ked mi uz dva dni meskal menzes a negativny ☹ "navsteva" zatial neprisla a picahlo ma v podbrusku a vajecniky tiez tak neviem...

lili_a_mimi
30. aug 2010

@zuzikka ja som si robila tiez Rapi Clear test, ale az tyzden po meskami menstruacie a bolo vidiet len slabe dve ciarky, tak este skus pockat alebo slus kupit testik nejakej inej znacky 😉 drzim palce

zuzikka
31. aug 2010

@lili_a_mimi dakujem lili, skusim kupit iny, lebo "navsteva" stale nic 🙂 tak dufam, ze bude pozitivny. A to ked som si v lekarni pytala najcitlivejsi test, dali mi tento, ze ten dokaze tehotenstvo odhalit velmi skoro.

lili_a_mimi
31. aug 2010

@zuzikka no je to mozne, aj ja som sa spoliehala na to, ze je najcitlivejsi, no ja pracujem tiez v lekarni a svojim zakaznikom radim zobrat si 2 uuuplne rozdielne testy aby sa predislo falosnemu vysledku 😉

lusinda24
31. aug 2010

zuzikka, tak to si na tom ako ja ja som očakávala menzes na 33DC a neprišiel, tak som 35DC testovala a nič - negatívne a teraz je už 37deň cyklu a stále neprišiel, ale za to ma od toho 33DC bolia kríže, pichá v podbrušku, štípalo ma pri močení (teraz už nie lebo som si dala lieky)...obávam sa či nemám cystu... ☹ Počkám do štvrtku a ak nepríde tak sa ráno testnem a keď nič volám hneď doktorke a objednám sa na piatok nech mi povie o čo ide. Daj aj ty vedieť ako si na tom? stále nič?

zuzikka
31. aug 2010

@lusinda24 stale nic, teraz som 37DC cyklu a nic, pockam este par dni a pojdem k dr. tiez, ja som mala asi pred tyzdnom pichanie v podbusku a som nafunkuta, presne ako pred menzes, takze neviem, ci je to priznak tehu, alebo prich. menzes...

lusinda24
31. aug 2010

@zuzikka tak musíme vyčkať 😉

laura112
1. sep 2010

Ahojte baby ja si nemozem pomoct ako to mam vydrzat si neurobit tehu test? ja nedokazem cakat az na dalsie kramy.
Minule to tiez bolo na desiaty den a nic s toho jedna ciarka tak aj tak pocitam ze ani teraz sa nic nudeje. Snazim sa na to nemysliet ale moc mi to nejde.

veronkaj
2. sep 2010

@lusinda24
ahoj išla som na koník a nejako som sem pozrela, nezúfaj, ja som ani na 39 deň nenašla na najcitl. teste s citlivosťou 10 dve paličky, a na 42 len taký slabučký odtien ale nedalo mi to a dala som si zobrať krv a tam hcg bolo vyše 100 takže tie testy sú také aké sú. pýtala som sa lekárničky ako je to možné a vraj aj záleží od toho kde tie testy boli skladované.
takže tak.

zuzikka
2. sep 2010

ahoj veronkaj, no ja som podobny pripad, takze dufam, ze to bude ako u teba 🙂 ja som dnes 38 DC a test negativny, tak pockam este par dni a urobim si este jeden a potom pojdem dokymu, juj tak by som chcela vidiet //

lusinda24
2. sep 2010

@veronkaj
ahoj, no veľmi si ma potešila a tiež dúfam, že budem taký prípad ako ty, dnes je 39DC ráno som testovala a nič a pritom menzes stále nikde...ešte nikdy mi nemeškal...mávam dosť pravidelný. Tak nič iné mi nezostáva len ísť ráno k lekárovi a veriť..., že to bude dobré.

zuzikka
2. sep 2010

@lusinda24 veru lusinda, musime verit 😉 ja si urobim v nedelu este jeden test a v pondelok sa obj dr. strasne ma bolia prsia, mam ich uplne naliate. a ja mam este v podpazusi taku pridatnu prsnu zlazu, ta ma tiez riadne boli, mam to navrete, nemate s tym niektora skusenosti? Ja som si to nechcela dat vyoperovat, nechcela som ist po noz a narkozu len kvoli estetickej zalezistosti, ale teraz sa bojim, ci mi to nebude robit problem ☹

veronkaj
2. sep 2010

a paradoxom je že mňa prsia nejako extra nebolia ani ich nemám naliate no ale na wc chodím pravidelne hlavne večer každých 10-15 minút no u každého je to iné.
držkajte sa nech sa vám to podarí 🙂

lusinda24
3. sep 2010

no tak návšteva lekára absolvovaná, tehotná nie som a ani som sa nedozvedela dôvod meškania, všetko mám OK...už len čakať či injekcia na vyvolanie zaberie...ale aj keď sa to tento krát nevydarilo tak pozitívom je, že som v poriadku a nie je to cysta 🙂

zuzikka
3. sep 2010

@lusinda24 no ja este cakam, dnes mam 40DC uvidim cez vikend si urobim test a v pondelok asi volam dr.
kedy je to vidno cez ultrazvuk ? ale prsia ma bolia teda riadne vsetko mam naliate.
Lusinda a co bol dovod meskania menzes? nepovedal dr?si prechladnuta alebo neco take? Mne totizto nikdy nemeskava, tak neviem...

lusinda24
3. sep 2010

@zuzikka
ja som bola dnes tiež 40DC. Kedy je to vidno neviem, nemám zatiaľ skúsenosť, ale myslím si, že už aj teraz, lebo niektoré baby majú foto už zo 6.tt a ak si v tom 40DC tak by to už malo byť vidieť. Tá bolesť pŕs je veľmi dobrý príznak na tehotenstvo (máva to veľa žien). Mňa okrem podbruška a krížov nebolí nič iné. Dôvod meškania nestanovil žiadny, lebo nevie, všetko som mala OK a tak ako má byť. Ja si myslím, že asi zo psychiky (veľmi by som chcela bábätko...) lebo mávam menzes pravidelný a nikdy mi nemeškal tak som už dúfala a moc sa na to sústredila a tak som si to asi vsugerovala, že sa nakoniec aj menzes zľakol a nakoniec neprišiel 😉

zuzikka
3. sep 2010

@lusinda24 a test si si robila ci si isla hned k dr?

lusinda24
3. sep 2010

@zuzikka robila som si včera ráno a vyšiel negatívny...

zuzikka
3. sep 2010

@lusinda24 takze mne dosla mrcha ☹ ☹ ☹

moniciak
3. sep 2010

ak mozem prispiet so svojou skusenostou ja som sa cely cas citila ako pred ms... uplny pms a nakoniec som bola tehotna 😀 priznaky su velmi nespolahlive...podla mna treba pockat na vynechanie a test ved ja som si ani nechcela robit test lebo som si bola ista ze to budu zbytocne vyhodene peniaze

lusinda24
6. sep 2010

@zuzikka tak to mi je ľúto, ale aspoň že ti prišla a ďalší mesiac môžeš skúšať znova 🙂 Ja som na tom horšie, mne stále neprišla aj napriek injekcii na vyvolanie...dúfam, že to nebude nič zlé...ale skúšať budem aj tak 😉

misuka05
6. sep 2010

@lucinka1104 ahojky no mam menstruaciu, tak asi nic o5....

lucinka1104
6. sep 2010

@misuka05 to ma mrzí a je normálna???

zuzikka
6. sep 2010

@lusinda24 urcite nebude, drzim palce. No ja to beriem aj pozitivne trosku, aspon som si zacala platit doplnkove nemocenske, co keby som zacala platit a uz som tehu by mi nevyslo, takze aspon si prilepsim k materskej potom 🙂 teraz idem na preventivku, aspon mi dr. povie ci je vsetko ok a budem kludnejsia.

misuka05
9. sep 2010

@lucinka1104 ale hej bola normalna az moc,teda mala som vascie bolesti ako obvykle...inak o.k....takze zatial stale nic..

tynushqa
10. sep 2010

ahojte, môžem máť už tehotenské príznaky 5 deň po pohl. styku? veľmi ma bolí podbruško a stále mám nutkanie na močenie. Nič iné zatiaľ nepociťujem a už som si robila 2 testy /v lekárni mi dali nejaký čo odhalí tehotenstvo na 5 deň/, a vyšli negatívne.

edinka20
12. sep 2010

tyushqa
podla mna je ešte skoro mať nejaké príznaky po 5 dnoch, ale človek nikdy nevie. a chces aby vyšiel pozitívny??

mua
12. okt 2010

ahojte mamičky a nemamičky Prosím o radu..v čase ovulácie som mala (aj to sa stáva, nehovorte, že vám nie) nechranený pohlavný styk, bez toho, aby partner do mňa vypustil "potvorky", možno maximálne ak "kvapôčky šťastia". Áno jasné, "šikovné" spermie môže kvapka obsahovať tiež, viem. Spravila som si Intimed hcG Quick test po 6 dňoch (pred 3 dňami)-teda 7 dní pred očakávaným termínom menštruácie-negatívny. Do menštruácie mám asi 3 dni. Možno to znie čudne, ale za ten jeden týždeň som pribrala, zrýchlil sa mi tep srdca, pichá ma pred srdcom a budím sa v noci, grgám viac ako zvyčajne..ja dúfam, že tieto príznaky spôsobil len stres, pretože dieťa ešte nechceme. Chcem sa spýtať, akú máte skúsenosť s týmto testom.. Ešte by mi prípadne neukázal hodnotu hcG nad 25 mIU/ml? alebo už mám predpokladať, že tehotná nie som?? Keď príznaky ma mätú Ďakujem veľmi veľmi pekne za rady.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre