Ovplyvňujú antidepresíva výsledok testu?

miriam1983
9. apr 2013

Neviem co a ako...tak sa snazim ukludnit aspon takto na diskusiach. Od februara som uz mala dve menstruacie, aj ked ta druha bola slabsia, a stale mam tehu testy negativne... ale beriem HAK a antidepresiva, myslite, ze to moze mat nejaky vplyv na vysledok testu? Stalo sa Vam niektorej, ze ste aj napriek takymto okolnostiam boli tehotne?

katy1979
9. apr 2013

@miriam1983 co blbnes dievca. mrchu mas este k tomu beries HAK tak kde v tebe vzniklo podozrenie ze mozes byt tehotna?

jarkapa
9. apr 2013

AKO??? Berieš antiku a píšeš, že nie si stále tehotná? Vtip??? Ved predsa tá zabraňuje počatiu. Sorry, ale toto sa vymyká normálu. Ked chceš otehotnieť, jednoznačne prvý krok je ten, že musíš vysadiť antikoncepciu a až potom tu môžeme niečo dalej riešiť. LOL 😲

miriam1983
autor
9. apr 2013

Beriem sucasne antidepresiva, menstruaciu mam slabsiu, prsia mam naliate, bolia ma krize, obcas na mna idu mdloby a je mi zle od zaludka... Ja sa pytam na nazor, ved je plno zien, ktore mali aj menstruaciu, aj brali HAK...

martina364
9. apr 2013

treba zvysit davku antidepresiv 😉

miriam1983
autor
9. apr 2013

@jarkapa ale ja nepisem, ze babo planujeme, ja sa pytam, ci ma niektora z dievcat podobnu skusenost

miriam1983
autor
9. apr 2013

@martina364 pozri, ja si z takych veci zarty nerobim... Ak sa ti tato otazka zda smiesna, nemusis na nu reagovat.

ewca
9. apr 2013

@miriam1983 ale ved to je normalne ze mas menzes ked beries HAk, dokonca je normalne aj ze mas slabsiu

miriam1983
autor
9. apr 2013

HAK neberiem prvy mesiac, preto ma slabsia menstruacia zaskocila...

katy1979
9. apr 2013

@miriam1983 moze to byt liekmi ci ich kombinaciou. Ale v tvojom pripade urcite nie si tehotna. a psychika je obcas svina

jarkapa
9. apr 2013

Toto všetko mám aj ja a tisícky dalších žien! Ale to predsa neni dôfod, aby si si myslela, že si tehotná, ešte k tomu, ked ti teste ukázal negatívny výsledok. A asi kvôli niečomu tie antidepresíva berieš mám taký pocit. Nechcem ťa urážať, prepáč, ale táto otázka tu položené mi príde vážne totálne od veci....

miriam1983
autor
9. apr 2013

@katy1979 to viem a je to pre mna dost citliva tema, preto som dufala, ze sa tu najde niekto, kto ma pochopi a normalne odpovie, bez toho, aby mi daval najavo, ze moj dotaz nieje normalny...

jarkapa
9. apr 2013

@miriam1983 Sorry, ale nám všetkým to tu pripadá aj tá tvoja otázka znela tak, že si už totáne zúfalá a na prášky z toho, že nemôžeš otehotnieť. Na budúce prosím ťa formuluj svoju otázku zrozumitelnejšie 😝

miriam1983
autor
9. apr 2013

@jarkapa tak na nu nereaguj

lulu19
9. apr 2013

Ahoj ja spm to pochopila teda aspom si myslim ako to myslis ty : chcela si sa opytat ze ci nemozu andidepresiva znizovat ucinky antikoncepsie a tym padom by si mohla otehotniet ?ze ?a to ze ti ti byva zle moze znamemena ale aj nemusi ze si tehotna ,test je negativny ,ale aj tak pre pokoj duse by som zasla na gyndu a dala si zobrat krv a ak bude negativna tak sa o tom porozpravaj s doktorom ze ako .inak neviem poradit drzim palce
@miriam1983

miriam1983
autor
9. apr 2013

@lulu19 dakujem 🙂 zrejme som to pre niektore dievcata zle sformulovala...

janinah
9. apr 2013

@miriam1983 toľko chémie do mladého organizmu? fakt je to nutné? 😒 dúfam,že psychiater vie o HAK a gynekolog vie o AD

aristka
9. apr 2013

@miriam1983 a nerobí ti problém antideprasívum a hak,gyn. vie ,že berieš antidepresíva...asi ti nesadla ich kombinácia ,myslím značky,chod. ku gyn. a skúste zmeniť značku hak.

miriam1983
autor
9. apr 2013

Rada by som bola bez toho a áno vedia o tom

barny
9. apr 2013

podla mna tehotna nie si, pre pokoj duse odporucam navsetvu gynekologa 😉

katy1979
9. apr 2013

@miriam1983 miri nic v zlom ale pan doktor si je isty ze je to depresia? Ci mam iba ja pocit ze sa prehnane bojis a riesis v podstate jasnu zalezitost.
Pozri zoberme si to statisticky. Ano tehotenstvo sa vyskytuje aj pri uzivani HAk vo velmi malom percente. Ak k tomu pripojime ze tebe menstruacia nevynechala tak sa nam zasa o dost velke percento znizuje + negativne testy na ake percento sa asi tak dostaneme? len to uz by som o percentach ani nehovorila asi ani lupou by si taku zenu tazko hladala ktorej by sa pri tejto kombinacii podarilo ostat tehotna.

fondgirl
9. apr 2013

jasné, že antidepresíva ovplyvňujú výsledok testu - môže Ti to byť jedno :D :D

jarkapa
9. apr 2013

@katren Jasný prípad pre psychiatra 😀 ale vlastne tam už bola, takže sakriš, aký ďalší odborník bude nasledovať??? 😝

ewca
9. apr 2013

okej dievcata, mozno to nie je celkom OK otazka, ale to este neznamena ze si z autorky treba robit srandu

kiwi82
9. apr 2013

ja tiež nechápem prečo si robíte srandu, ja som hned pochopila, čo sa zakladateľka snaží opýtať. Podľa mna to nie je nezrozumitelné.
@fondgirl a
@jarkapa Vaše poznámky nie sú namieste, len ten, kto už mal niekedy psychické problémy to vie pochopiť a nedovolil by si také poznámky.

@miriam1983 najlepši urobíš, ak zájdeš za gynekologom aby ťa vyšetril, aspoň budeš kľudnejšia 😉

miriam1983
autor
9. apr 2013

@ewca @kiwi82 dakujem 🙂

ewca
9. apr 2013

@miriam1983
@kiwi82 ja som to hned nepochopila, @lulu19 , to vysvetlila zrozumitelnejsie .... drzim palce, vsetko bude ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre