Petting

ivetavjtsskv
13. mar 2013

Dobrý deň Vám prajem, viem, že táto otázka sa to možno nehodí, ale verím, že mi pomôžete. S priateľom sme nemali pohlavný styk, ale robil mi petting a občas sa chytil svojho pohlavného údu a následne mi zaviedol prsty do pošvy. Ku ejakulácii ešte nedošlo, neskôr však už došlo k ejakulácii, no poutieral sa a namastil si ruky. O pár minút mi zase zaviedol prsty do pošvy, ale umyl si ich od masti. Ja sa Vás len chcem opýtať, ak by mal predejakulačnú tekutinu (výtok) na prstoch a zaviedol by mi ich do pošvy, tak sa dá otehotnieť? Alebo ak by mal kvapku ejakulátu na prstoch a taktiež by mi ich zaviedol do pošvy, tak by som mohla otehotnieť? Ďakujem Vám za vaše názory a rady.

dejnas
18. júl 2013

až teraz som si všimla, že téma je už "staršia", takže zakladateľka asi odpoveď už pozná 😅
@sandra444422 to isté - tá istá situácia.... NIE..... myslím, že zakladateľke dostatočne baby vysvetlili, že to možné nie je.... bože, deti.... načo sexujete, keď neovládate základy biológie?

pa_mi
18. júl 2013

@ifkael zatial 😉 😀 😀

nativanativa
18. júl 2013

Ale som sa pobavilaaaaa,toto už čo je 😀

cmulinko
18. júl 2013

po precitani tejto temy by podla mna sexualna vychova mala byt povinna na zakladnych skolach a ziak co mi na konci skolskeho roka da takuto otazku by som nechala surovo prepadnut.

ifkael
18. júl 2013

@pa_mi hned ma krvne testy v genetone presli :DD

Zlatiiii moji chlapci

amadora
18. júl 2013

kočky mali sme včera s mužom sex po telefóne a on sa pritom urobil. boli sme vtedy asi 70km od seba a on má Nokiu a ja Samsung. mala som plodné dni. dnes ma bolia strašne prsia a tečie mi z nosa. som tehotná??? 😝 😝 😝 uaaaaaaaaaaa, milujem tieto témy....

pa_mi
18. júl 2013

@ifkael 😀 😀 😀 😀 😀

dejnas
18. júl 2013

@amadora závisí od toho, či je nokia kompatibilná so samsungom 😀

loxa
18. júl 2013

Baby sak aj keby mala 15..ved sa slusne pyta, .Pose**te sa niektore , fakt..Kolke tu vypisujete otazky ako pokosit travnik pod hojdackou a ako oprat spinavy vankusik a ked sa mlada baba nieco opyta ste hotove?? Niektore su tusim podrazdene len preto ze 10 rokov nemozu otehotniet , takze ak by sa to mladej podarilo po pettingu praskli by od zavisti..Sak pohoda-jahoda... Inak @ivetavjtsskv uz ti je asi jasne ze tehotna niesi..

cmulinko
18. júl 2013

@loxa myslim si,ze skor tu ide o princip.dnesne''deti'' sa pustaju bezhlavo do dobrodruzstva bez toho,aby mali nastudovane zaklady beznych nasledkov akym je aj tehotenstvo.Z neschopnosti okosit travnik ci oprat vankusik sa este nechcene dieta nenarodilo.Mozno tu zopar zien ma komentare ustipacne,sarkasticke,ale som presvedcena o tom,ze 15 rocna by mala mat jasno v tom co robi a dovoli robit partnerovi.takze ak by sa to mladej podarilo ako pises nikto by tu nepraskal od zavisti....logicky mi totiz nevychadza nic zavideniahodne na 15 rocnom nevedomom tehotnom dietati...lebo v mojich ociach je to len dieta.

loxa
18. júl 2013

@cmulinko to mal byt ustipacny protiutok...nikto nepovedal ze ma 15 naozaj..ale aj keby mala..rieste otazku nie okolnosti..to ci bude tehotna nevyriesitr trapnymi posmeskami..

nativanativa
18. júl 2013

@amadora keď ste použili bluetooth tak áno 😉

sandra444422
18. júl 2013

ved ale dobre sme to vyutierali..a umyli sme celu ruku..:( ach teraz už naozaj neviem...

sandra444422
18. júl 2013

stačili len nejaké rady dievčatá...a @loxa dakujem 🙂

sandra444422
18. júl 2013

a je podla vas pravda že sa spermie v teplom ovzdusi nicia rychlejsie??

angie545
24. apr 2015

chcela by som sa spýtať že s mojím priateľom sme si robili dobre a a vyšla z neho nejaká tak kvapôčka a chytil sa ho a ani si ruku neutieral a potom ma za ňu chytil a hladkal ma po nej ale nestrčil do mňa tie prsty môžem s toho otehotniet ?

dekys
25. apr 2015

@angie545 koľko máš rokov preboha ty vôbec nevieš ako vznikne dieťa?!?!?!

dekys
25. apr 2015

@angie545 a najprv sa nauc základné veci o sexe prosím ťa a potom rob také veci,Bože toto je doba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre