Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

cervena_ciapocka
18. aug 2009

veronika - staci precitat si navod

loo0
18. aug 2009

veronika vsade sa pise ze si ho mozes spravit uz v den ocakavanej ms a ze to je najidealnejsie 4 dni po meskani...

lenze podla mna to nezavisi od ms ale od dna oplodnenia. (z vlastnych skusenosti) .. ak nevies kedy si mohla potencionalne otehotniet, mohla by si vediet aspon kedy prebehla ovulacia. K tomu si pripocitaj minimalne 14 dni (podla mna) a vtedy si myslim ze by ti to test uz mohol ukazat. Pocitam s maximom... Ze vajicko sa ti uhniezdi najneskor do 12 dni a potom este nejake 2-3 dni kym zacne vylucovat hcg na ktore su citlive tehotenske testy.

Ak to nevies, mozes sa riadit podla tej ocakavanej ms ale vysledok by som uz nezarucovala... Mohla si mat totiz posunutu ovulaciu a dokonca si ju mohla mat az v ten den, kedy mala prist dalsia ms (tak ako som mala pravdepodobne ja ) a preto je absolutne vylucene aby sa ti hcg mohlo do moci vylucovat uz v ten den ovulacie, cize v den ocakavanej ms...

A ak nevies ani datum ovulacie, ani oplodnenia ani nic, tak mas asi smolu a s presnostou neurcis cas kedy by si si mala robit tehu test. Tak ako ja 😅

vilvoorde
29. aug 2009

Ahojte. Rada by som sa spytala, ak niektora ma podobne skusenosti, moze hormonalna porucha ovplyvnit spolahlivost testu? Mam gynekologicke problemy a hormonalnu poruchu, a test mi vysiel pozitivny. Dakujem.

elli333
23. sep 2009

Ahojte baby 🙂 som tu nova,tiez sa chystame pokusat o babatko..ale az o zopar mesiacov,presnejsie niekedy v juny po svadbe..ale pred 6timi tyzdnami sme mali zasnuby a to sme si sli prvykrat ako to povedat..uplne naostro,dovtedy som brala HAK vtedy som uz vysadila,odvtedy sa este chranime kondomom lebo chcem telo aj ocistit od hormonov a tak...po zasnubach som o tyzden dostala menzes len bol o nieco slabsi a trval kratsie potom som si robila test lebo mi bolo dost zle od zaludka,migreny a podobne,na teste bol slabulinky tienik,zhruba pred tyzdnom som si robila druhy a tam uz ten tienik nebol,test bol uplne negativny ale menzes som nedostala este stale,priznaky uz nemam ziadne nie je mi zle ani nic..akurat som unavena a trosku ma picha v podbrusku,uz sa aj bojim spravit si dalsi test aj ked mi to meska lebo ked uz test bude aj teraz negativny tak urcite tehotna niesom a mne to bude strasne luto ☹ co si o tom myslite?

flamenga
23. sep 2009

možno sa oplodnilo, ale neuchytilo a krámy asi dojdú.... každopádne by som skúsila ešte jeden test inej značky 🙂

evina0
23. sep 2009

ja som si robila na 25 dc test to som bola 10DPO a na mamateste som mala slabulilinku ciarku a ta uz len silnie.dnes som 15 DPO a test inej znacky menej citlivy bol uz pekne viditelny a tak verim ze za par dni budu kolajnice a mma sa za 2 tydzne objedat k lekarovi aby mrska meskala aspon 2 tyzdne 😉

denisocka
28. sep 2009

jaj baby,ja vam zavidim,ked viete kedy mate ovulaciu 😀 😉

ale chcem sa opýtať ohladne testu VIA_MED 1+1 - určite niektore poznáte 😉 ja som dnes jeden zo zvedavosti skusila,teraz poobede 😀 ale zarazilo ma na nom,že na vybalenom nepoužitom teste bolo čosi modre,take jemne jak kvapka atramentu,slabučke a ten tes,ta časť čo sa moči bola teda riadne nabopnana tým modrým farbivom,či gelom,či čo to. test vyšiel negativne,žiadna slava 😀 len ma zaujal ten flak modry či to nie je nejaky šmejd test do buducna

sue
28. sep 2009

Elli,tehu určite nie si...ale telu bude dlhšie trvať než sa z HAK spamätá...

lia23
19. okt 2009

ahojte baby..nemate nejake skusenosti s tehu testom PEPINO?????

vendy6909
20. okt 2009

ahojte baby.mrchu mala dojst v nedelu ale nedosla este do dnes.dne ssom si robila test ale bol negativny.dnes je 32 DC.myslite,ze to este nie je vidiet na teste alebo by to uz bolo vidiet keby som tehotna?

milada47
20. okt 2009

ahojte babulky, prosim o radu.....meskalo mi 5 dni, potom som dostala.....krvacala som slabšie ako obvikle asi 1 a 1/2 dňa potom mi to výrazne zoslablo a len som slabo špinila červenou "vodovou" krvou aj to len vždy pri močeni. Taketo špinenie som mala len 2 dni, potom to celkom prešlo. Odkedy som dostala MS trpim nevoľnosťami, niekedy nechutenstvom no a v prsnikoch mam bolestive navali. Toto mam aj po skončeni MS. Dnes som si robila 2 take lacne tehu testy. Jeden bol negativny a na druhom bol slabulilinky naznak druhej čiaročky. Nerobila som si ich rano ale počas dňa. Neviem, či som tehotna ale citim sa tak. Dokonca mi nechutia obľubene jedla, keď pozriem do chladničky zo všetkeho mi je zle a ja sa len musim donutiť na rohlik s maslom aby som nezostala hladna. Aj ma napina na zvracanie ale nezvraciam. Neviem, kedy je vhodne si urobiť tehu test ked som mala "MS" ktora mi za cca dva a pol dňa skončila ak neratam špinenie.....poradte mi, kedy si mam urobiť ešte jeden tehu test .... dakujem za každu odpoved...

milada47
20. okt 2009

ešte som zabudla dodať, že trpim nespavosťou, som rada, keď sa večer dostanem do postele. Ale tie bolestive navaly v prsnikoch sa nedaju už vydržať. Na dotyk nie su citlive, ale keď voľne sedím, chodím, vtedy tú bolesť vnímam dosť jasne no a ešte chodievam často močiť, hlavne pred spankom. Zaroveň som veľmi precitlivená, rozplače ma každá blbosť, v ten deň keď som začala krvacať sme boli s manželom v kine, veľmi ma napýnalo a mala som strašne nevoľnosti no a keď dávali ukážky z filmu Michaela Jacksona, tiekli mi prudom slzy....nevedela som to udržať.....veľmi túžim po bábatku.....manžel tvrdí, že nemám byť z čoho tehotná, že si dával pozor ale keď som pozerala ordináciu v ruž. záhrade tak tam hovorili, že muž môže uvoľniť ejakulát bez toho aby si toho bol vedomý.....tak neviem, ale dúfam, že som v tom.....ahojte

milada47
20. okt 2009

sorry za preklep....nie nespavosťou, ale ospalosťou....

jankajanka
22. okt 2009

Ahojte všetky prispievateľky 🙂 .Ak by mi niekto vedel poradiť, bola by som veľmi rada.V pondelok sa chystám obj.gynekológovi,pretože sa mu nedá dovolať (sestrička vypína tel. keď má veľa práce 😒 )-to len aby ste si nemysleli, že sa o seba nestarám, práve naopak-až moc 😀
Zhruba 9 rokov som brala HAK.Teraz som 1 mesiac bez aby som si odsledovala ako fungujem bez nej, pretože by som sa v novom roku chcela pustiť do toho a mať bábenko 🙂 .Myslím, že ovu som mala -bolestivé bradavky, bolesť vo vaječníkoch a aj BT tomu nasvedčovala.Potom mierne klesla a teraz sa mi drží už 5 deň nad 37.Meriam tak ako treba, bradavky mám stále citlivé (to som nikdy nemávala).Robila som aj test a nič.Takže by ma zaujímalo, čo iné v tom môže byť, ak to nie je tehu.Mali ste niektorá podobný problém?A ak ano, čo ho spôsobilo?
Moc Vám ďakujem za každý názor a príspevok

flamenga
22. okt 2009

čítala som tu, že aj cysta na vaječníku môže spôsobiť zvýšenú BT, meškanie krámov a celkovo predĺžený cyklus... ale tie citlivé bradavky 😕 Ktorý dpo si? Nerobila si test skoro?

jankajanka
22. okt 2009

flamenga ja som totižto aj ,,akože dostala MS" myslím že to bol 34 deň.Trvalla z večera do rána.zabudla som si v aute diárik, tak teraz neviem presne... ☹ .Aj mňa napadla cysta, ale nečítala som o tom.Myslela som na ňu preto, že som ju už raz mala.Tam boli príznaky iné-stále som behala na wcko, bolo mi zle na odpadnutie, bola som slabá...atd.Príznaky boli dosť škaredé na to, že mala len nejaké 2 cm a potom sama zmizla.
Okrem toho mám teraz nejaké tlaky pri vaječníkoch.No naozaj neviem.
Inak s tým ponáhľam k DR, len to ma bude objednávať a keď mám byť bez MS a čakať kedy príznaky zmiznú, to ma aj šľak trafí 😅 .
flamenga a ty si si merala niekedy BT?

milada47
24. okt 2009

Ahojte babulky, mate niektora skusenosti s pruzkovymi tehu testami? Ja som si robila pred dvoma dnami a boli tam II hoci ta jedna najdolezitejsia nebola viditelna volnym okom. Bol tam len slabulilinky naznak tej druhej ciarky. Tak to beriem, ze ten test bol ng. Babulky, ja som bola uz 3 x tehu a nikdy som nemavala taketo dramaticke tehu priznaky. Mala som len mierne citlive prsia, bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat MS, meskajuca MS, vytok ruzovej farby trvajuci niekolko hodin a obcasne slabucke nevolnosti, pri poslednom tehu som grcla len raz. Nic viac. A teraz? Ked mi riadne skoncila MS /ak to MS vobec bola/ mala som jednorazovy vytok slabo hnedej farby. Okrem toho prisli bolesti v podbrusku ako keby som mala opat dostat MS, mam ho take nafuknute a navyse, riadne ma rozboleli krize. Nikde som prechladnut nemohla, davam si pozor a riadne sa naobliekam, ked idem von. Poradte mi ktora s tym mate skusenosti. Patria bolestive krize do tehu priznakov? V kazdom pripade pojdem na gyndu, to podbrusko ma riadne boli a mam aj take tahave bolesti na pravej strane. Bojim sa, ze ak som tehu, bude to mimomaternicove tehu. Vdaka za kazdu odpoved.

jankajanka
27. okt 2009

flamenga ďakujem ti za príspevok, takže normálnu MS som nakoniec dostala.Cyklus bol dlhý 39 dní a tá zvýšená teplota bola zrejme spôsobená ovuláciou.Dúfam, že ke´d budem raz tehotná, tak nebudem mať BT nejakých 38 😀 😀 😀

petkovasaska
6. nov 2009

Dobrý deň prosim poradte mi.... Chcela by som sa informovať, že po 7 dňovej pauze na 8 deň som si mala dať tabletku s nového blistra, ale zabudla som večer sme mali s priateľom nechránený styk a zabudnutú tabletku som si dala na ďalší deň aj s druhou určenou na ten deň. Cez víkend sme sa sťahovali a tabletiek niet, v sobotu sme sa zase milovali partner sa síce nespravil do mňa, ale hneď potom čo ejakuloval vošiel do mňa a včera sme sa večer milovali a k novým tabletkám som sa dostala až po nechránenom styku môže sa stať, že budem tehotná? Beriem Yadine. A tam sa píše, že pri vynechaní treba zobrať tabletku hneď ako si to uvedomíme aj keby sme mali vziať dve v jeden deň a chrániť sa 7 dni aj inak. Ak by som bola v tom mozem 9 dni po nechranenom styku byt extra hladna,unavena, a pocitovat zimu a velku chut na sladke? Babo by sme chceli, ale najma chcem priatela velmi prekvapit a aby to bol darcek🙂)Ďakujem.

trinitka
12. nov 2009

Ahojte, babenky prosím si váš názor....MS mi mešká už 11dni a mám dosť tlaky v prsiach a tak som si večer spravila test pepino... no len...objavila sa mi na ňom slabunká druhá čiarka ale až tak do pol hodinky..môžem takému výsledku veriť? budem vďačná za každý názor 🙂

nadenkaaa
12. nov 2009

urcite si tehu 😵 urob si test rano kedze vecer uz nie je taka koncentracia hcg v moci ale rano sa ti naisto ukaze krasna dialnica -drzim palceky 😵

mrnous1
17. nov 2009

🙂 Ahojte baby, neviete mi poradiť, mešká mi MS, momentálne som 32DC, dnes ráno som si robila tehotenský test Woman Secret a vyšli mi dve // tá druhá bolo o čosi slabšia, opakovala som to 2-krát a s rovnakým výsledkom. Myslíte, že by to mohlo byť tehu? Nie som si istá, lebo mám nepravidelný MS, takže u mňa určiť ovuláciu je pomerne dosť ťažké, ale keď som si robila ovu testy tak boli negatívne, no je aj dosť možné, že ovu prišla neskôr neviem. Viete, poradiť?

lauritka
17. nov 2009

ahoj ;)

urcite si tehu. je to pravda , ovulacia sa ti mohla posunut. kedy si robila ovu testy? na ktory den cyklu ?

mrnous1
17. nov 2009

ďakujem lauritka, že mi praješ. Ani nevieš ako v to dúfam a ohromne by mato potešilo 🙂 Ovu testy som si robila od 15 dňa do 19 dňa ale s negatívnym výsledkom. Ešte na 16. deň cyklu som bola na sone a tam mi povedal, že nemám nijaké folikuly. Tak neviem, či to nebude tak ako tu baby píšu, že si tiež robili testy a nič, alebo či to nebude falošné tehotenstvo. Nechcem byť pesimista to nie, skôr naopak. Neviete od ktorého dňa, alebo za ako dlho by mohol lekár tehotenstvo zbadať na sone? 🙂 Tak veľmi si želám aby tie dve čiarky na teste boli pravda. 🙂

mrnous1
17. nov 2009

Ešte by som sa chcela spýtať, je aj normálne že mám bolesti akoby som mala dostať menzes a napriek tomu nič, je to normálne? 🙂

barborka291
17. nov 2009

mrnous, myslim, ze si tehotna, tak drzim palce a daj vediet...

mrnous1
17. nov 2009

Barborka ďakujem, ani si nevieš predstaviť ako si to veľmi želám 🙂 A určite dám vedieť ako som dopadla. Zajtra sa totiž chystám ku gynekológovi. Len neviem či bude zisťovať z krvi tehotenstvo, alebo ma pošle na sono. Myslím, že na sone asi by ešte nič nevidel však? 🙂

barborka291
17. nov 2009

🙂 myslim, ze ak by aj nieco videl, tak by si nebol isty, este je asi skoro. ale co som tu kdesi citala, tak z krvnych testov mavaju vysledky uz v ten den, tak dufam, ze ti to vyjde, aby si nas mohla potom nakazit ttttt virusom 😵

aknomis
17. nov 2009

čo si myslíte o tomto? v piatok som si robila mamatest a vyšli mi //. dnes som test zopakovala, čiarka bola len jedna. dnes som 32 DC a práve teraz som našla na toaletaku slabú krv, ale bolo to fakt velmi slabe, len taka krvava žilka. meriam aj BT, v posledný týžden to bol had - stále 37 st., predtým okolo 36,5. čo sa mohlo stat, ked zmizla druhá čiarka?

bubulka722
17. nov 2009

Aknomis a nebol ten druhý test s menšou citlivosťou ako prvý? Alebo možno išlo o biochemické tehotenstvo. Skús si urobiť ešte jeden s citlivosťou 10 a uvidíš. Držím silno palce!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre