Po missed abortion som opäť tehotná, mám strach z potratu

denullllka
14. jan 2020

Ahojte,
po týždni meškania MS mi vyšiel pozitívny test, avšak mám veľké obavy a bojím sa, nakoľko som potratila a po čistení som mala len jeden menštruačný cyklus a ani neviem ako a podarilo sa nám.
Veľmi sa teším, že sa nám podarilo len hrozne sa bojím, že sa mi toto stane zas :(
Prosím, otehotnela ste tiež takto ihneď po potrate pre missed abort? Aké tehotenstvo ste mali?
Mám ísť ku gyn hneď zajtra ?
Ďakujem za kazdu odpoved 🙂

sisabe
19. jan 2020

@limetka69 pokiaľ je hcg v krvy nemôže prísť ms ja som bola nedávno po potrate a každý týždeň kontrola ako klesa hcg az ked bolo kudok k nule potom prišla ms

denullllka
autor
19. jan 2020

@sisabe ahoj, tak dúfam že sa ti podarilo babo. 🍀 ja som zial musela na cistenie ísť, lebo sa to nechcelo vyčistiť samo, ale hcg mi sledovali a v pohode mi to kleslo, dostala som MS a teraz opäť tehu ☺️☺️ No dúfam, že mi to dobre dopadne tento krát, lebo ako píšeš obavy z toho prvého potratu sú hrozne.

sisabe
19. jan 2020

@denullllka ja ta chápem ja sa tiež obávam a veľmi dúfam ze si spolu čoskoro budeme vymieňať pocity a tehulkovat spolu. Držím ti palce a zo srdca este raz gratulujem treba veriť ze všetko teraz bude v poriadku a hlavne na seba dávať veľký pozor.

denullllka
autor
19. jan 2020

@sisabe ďakujem ešte raz ☺️
Ono je to tak, že ti čo chcú mat just majú komplikácie a ti čo nechcu tak majú bezproblémovo.. nechapem to, asi viac stresujeme a možno to je ovplyvnené tým 🙈

denullllka
autor
19. jan 2020

@sisabe určite mi daj vedieť potom, či sa podarilo 🙂)

sisabe
19. jan 2020

@denullllka ja si myslím to isté, veľmi mi je ľúto ze to tak je. A určite dam vedieť ako a ci sa nam podarilo. A ty si davaj pekne na vás pozor budem na vas myslieť nech ste v poriadku. A dúfam ze čoskoro sa budeme tešiť spolu 🙂

sunny_g
19. feb 2020

Pridám sa.
Minulý mesiac sme prišli o bábo, mala som MS, čistilo sa samé a teraz som mala po ovulácii špinenie a zostali mi už 2 deň bolesti v podbrušku ako pri MS... Neviem či si telo robí srandu, alebo sa tak skoro opäť zadarilo. Do MS mám ešte 13 dní....

bellatrix27
2. jún 2020

Baby, myslite, že digitálny clearblue test by odhalil MA? je natoľko citlivý, aby zaznamenal už "ne tehotenstvo"?
Ďakujem

lucka1022
18. okt 2021

@evitka83 prosimta a ako dlho si sa cístila po MA?Lebo ja som už 3 týždne po kyrete a stále spinim alebo mám ružový výtok, na striedačku...mám to celé rozhádzane, tiež by som chcela otehotnieť lekár povolil aj hneď..tak preto sa pýtam že či si sa cístila a otehu si počas toho ,keď píšeš že si nedostala ani prvú ms....či je to vôbec možné počas cistenia

neznama2015
11. feb 2023

@edi1234
@sisabe ja som tiez cerstvo po 2 potrate no bojim sa o tretie ... Musím vysetrenia absolvovat a zistit pricinu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre