Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

nikushka323
9. okt 2012

@marustom ahoj, vies co robila som si aj dalsi, ale tam uz som nevidela nic na tom testiku a nakoniec s pat dnovym meskanim, ale predsa, prisli kramy. takze asi plany poplach, zrejme len posunuta ovulacia alebo neviem co mohlo byt vo veci...

marustom
9. okt 2012

no my sme si s priatelom povedali, že chceme babo, a hned sa aj podarilo.. teda teraz som v 18tt. tak snad bude vsetko tak ako ma,... 🙂

jasminkaj
9. okt 2012

Ahojte vsetky Mam taku trosku cudnu otazku - s manzelom sa snazime o babatko, testy si robim ako diva, ale zatial vzdy negativny vysledok. Posledny som si robila vcera rano Mamatest Comfort 10 - tiez negativny. Cakala som na vysledok 10 minut, aj ked v pribalovom letaku je napisane, ze po uplynuti 5 minut uz vysledok neodcitat! Tak som ho hodila do kosa a dnes ked som vynasala kos tak pozeram, ze je na nom slaba druha ciarka Stava sa to bezne pri tychto testoch, ze po uplynuti dlhsieho casu vzdy ukazu aj druhu ciarku a preto je v pribalovom letaku taka instrukcia? Co myslite? Dakujem za vase postrehy

majda222
10. okt 2012

Ahojte včera som si robila tehotensky test a vysledok bol negativny no ked som si ho robila opat dnes rano tak už tam bola aj druhá čiaročka ,ale velmi slabunká .Tak som zvedavá zle mi byva a dost ma bolieva podbruško o babatko sa snažime už pol roka .

denisa87
16. okt 2012

Žienky,mate skusenosti s testom Axiom?su v nom 2 testy.Dnes som 28DC a oba som si ich spravila s toho isteho ranneho mocu a mam na oboch duchov,skusala som odfotit ale nedarilo sa aby to bolo vidiet :(

melisska
16. okt 2012

@jasminkaj stava sa, drzkam palceky 😉

ivka3901
16. okt 2012

ahojte mám takú otázočku síce menzes som mala nedávno,ale dneska som si robila tehu test a cítim sa nejak divno a vyšiel mi dosť silný duch aj minulý mesiac mi vyšiel,ale slabší nejde mi to do hlavy kedže som mala menštruáciu 😒

milacik3
18. okt 2012

@ivka3901 a kolko dni si po MS? skus este testnut zajtra...alebo si kup digitalny test ten urcite ukaze spravny vysledok,

ivka3901
18. okt 2012

@milacik3 ahoj no zhruba pred 10 dňami takže to je veľmi skoro nie? a sexík si tiež nejako nezapisujem takže tak no objednala som si testíky a dneska mi došli a skúsim znovu testnúť 🙂 ale kedže mi už raz ukázal mama test 10 pozitívny výsledok a nebolo to tehu tak som trošku skeptická 😒

milacik3
19. okt 2012

@ivka3901 no tak to je vazne divne to uz by asi ukazal test poriadne ciarky ak by to bola pravda myslim si....alebo ze by ovulka bola testne pred MS... no neviem :-/ tak vyskusaj este jeden test

cavko
16. jan 2013

Ahoj som tehotna? Ked som sy urobila trh test ami cisla veľmi takmer neviditeľný ciarka

cavko
16. jan 2013

Som tehotna?ked som si urobila tehotenski test cisla mi veľmi slaba takmer neviditelna druhá ciarka

vaapeter66
18. feb 2013

@denisa87 ja som rovnako dnes Axiom,najslabsi dušík je.taky,ze ho vidim asi len ja,ale je.isto je este veeelmi skoro,ale vzhladom na moj tušák🙂 som skusila,neviem,co to znamena🙂

vaapeter66
18. feb 2013

@denisa87 ja som rovnako dnes Axiom,najslabsi dušík je.taky,ze ho vidim asi len ja,ale je.isto je este veeelmi skoro,ale vzhladom na moj tušák🙂 som skusila,neviem,co to znamena🙂

denisa87
18. feb 2013

@vaapeter66 no drzim ti palce,aby ti silnelo,ale ja uz axiom nikdy viac,mne stale iba duchovat,som si ista ze keby ho dam do muzovho mocu,aj ja vyjde dusik 😀 😀 😒

vaapeter66
18. feb 2013

🙂)),ale ja mam zvlastne stavy,nepaci sa mi to,mozno len sa mi to zda,neviem🙂,ja uz tri deticky mam plus dve v pestunstve,ale chceme estejedno🙂),ale ja som vysadila anti na 14.den ,normalne som prestala uzivat a hned styk🙂,potom krvacanie o 5dni,co ja mavam o dva dni okamzite ,terazo 5 a len tri dni,mavam 7dni..a teraz ma boli vajecnik velmi,brucho cudesne,tak reku skusim,ale je to veeeelmi skoro,nejake dva tyzdne po,ak by sa bolo podarilo,jednoznacne sa mi to nevidi,ten moj stav.....🙂

94
9. mar 2013

14den po ovu.nevydržím čakať🙂

monik83
10. mar 2013

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť, dnes mi 3. deň mešká menštruácia, urobila som si test ale tá druhá čiarka je slabšia ako kontrolná, myslíte, že by to mohlo vyjsť po toľkých rokoch snaženia???

marmel3005
10. mar 2013

@monik83 Samozrejme gratulujem si tehotná ... čiaročka je slabšia lebo ti mešká len 3 deň, keď si urobíš test o 2 dni bude určite silnejšia 🙂

marmel3005
10. mar 2013

@94 gratulujem je to tam...o pár dní bude určite silnejšia 🙂

matuskova003
11. mar 2013

@monik83 toto je uplne že jasne 🙂

vikis5
13. mar 2013

ahojte, potrebujem radu...v pondelok pred 2 dnami som si robila test po 3 dnoch meskania..druha ciarka tam bola ale vellllllllmi slabulinká, a dnes (streda) som dostala menstruácia, vyzera byt normalna, nie slaba alebo spinenie...mozem by t aj napriek tomu tehotná, máte s tým niektorá skúsenosti? chystám sa k doktorovi, len chcem vediet vase názory.

marunka12
13. mar 2013

gratulujem, tiez si myslim, ze si tehotna... mala som to presne tak isto... moja ciarka bola este slabsia....a teraz mam dcerku Olíviu...

denisa87
13. mar 2013

@vikis5 kamaratka bola pred dvoma tyzdnami takto a nakoniec prisla o babo 😒

vikis5
13. mar 2013

taka som vystresovana...dnes si spravim druhy test..a ak tam budem mat 2ciarky pojdem hned na gyndu. dakujem za skusenost

vikis5
13. mar 2013

@denisa87 druhy test urobený..ale nebola na nom ziadna ciarka, ani náznak..tak je to asi obyčajná oneskorená MS

vikis5
13. mar 2013

@jasminkaj mne sa stalo to isté, tiez na druhy den tam uz bola aj druha čiarka

monik83
14. mar 2013

ahojte, zajtra idem konečne k lekárovi, dúfam, že to bude tehotenstvo, MS som zatiaľ nedostala, len taký výtok a občasné bolesti ako by som mala dostať MS, tak mi držte palce...

vaapeter66
14. mar 2013

@monik83 ja rovnako,tiez zajtra idem...som zvedava,co mi povie na ten pozit test

monik83
15. mar 2013

@vaapeter66 ahoj, tak ja už mám potvrdené tehotenstvo, 5+2 tt, mám prísť o 3 týždne, a ty ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre